Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

ślub z brzuszkiem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: ślub z brzuszkiem

    Moje dwie siostry brały ślub z brzuszkami, jedna końcówka 8 miesiąca bo rodzice męża naciskali, a druga 7 miesiąc bo sami bardzo chcieli.
    Ja dopiero po swoim ślubie bez brzucha zrozumiałam jakie to musiało być dla nich męczące z takim brzuchem w ciężkiej sukience, masa ludzi i cała noc zabawy.
    Ja chyba bym się na to nie zdecydowała, poczekałabym do rozwiązania i dopiero wzięłabym ślub

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: ślub z brzuszkiem

      Pewnie przy drugim dziecku każda matka by tak zrobiła, ale przy pierwszym jeszcze się tego nie wie. I weź się uśmiechaj jeszcze cały wieczór. Będąc w ciąży również można wyglądać pięknie, ale co to za przyjemność? Moim zdaniem żadna.

      Skomentuj


        #63
        Odp: ślub z brzuszkiem

        Myślę, że można w takiej sytuacji poczekać i ślub zaplanować już po narodzinach maleństwa. Na marginesie: na pewno nie polecam motywacji takiej, że trzeba wziąć ślub bo jest się w ciąży.

        Skomentuj


          #64
          Odp: ślub z brzuszkiem

          Moim zdaniem slub z brzuszkiem to nic złego
          Moja kuzynka brała ślub w 5 miesiacu ciąży i było przepięknie
          A opinią ludzi nie ma co się przejmować bo oni zawsze będą gadać
          My mamy dwie córki i jesteśmy bez slubu. Myślimy jednak o ślubie.
          Powoli szukamy salo, fotografa i kamerzysty. Chyba skorzystamy z usług aeonbrand - kamerzysta kraków. Słyszałam, ze robią przepiękne filmy i zdjęcia.

          Skomentuj


            #65
            Odp: ślub z brzuszkiem

            Ja też nie widzę w tym nic złego. Aczkolwiek mój kuzyn, gdy okazało się, że dziewczyna jest w ciąży, uznali, że poczekają, nie będą nic robić na szybkiego, tylko potem na spokojnie.

            Skomentuj


              #66
              Odp: ślub z brzuszkiem

              Jest to juz chyba tak powszechne, że nikt nie zwraca uwagi, bardziej jest tak, ze dziwią się, że nie ma tego brzuszka
              W tych czasach normalna rzecz dla młodych ludzi bo dziadki do dziś maja inne nastawienie do życia.

              Skomentuj


                #67
                Odp: ślub z brzuszkiem

                Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
                Jest to juz chyba tak powszechne, że nikt nie zwraca uwagi, bardziej jest tak, ze dziwią się, że nie ma tego brzuszka
                W tych czasach normalna rzecz dla młodych ludzi bo dziadki do dziś maja inne nastawienie do życia.
                Teraz właśnie, jak młodzi mówią, że chcą ślub brać to sie pytają od razu czy wpadli, zaczęło być dziwne branie ślubu bez ciąży. Czasy się zmieniają.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: ślub z brzuszkiem

                  Trzeba podchodzić z życiowym dystansem i nie uogólniać wszystkiego Ślub z brzuszkiem to nic strasznego i nie powinno być obawy przed otoczeniem że ktoś może to skrytykować czy źle na nas patrzeć.

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: ślub z brzuszkiem

                    Cześć,
                    moja siostra brała ślub będąc w czwartym miesiącu ciąży. Z początku obawiała się, że nie znajdzie dla siebie odpowiedniej kreacji. Odwiedziłyśmy wiele salonów, dopiero trzy tygodnie przed uroczystością znalazłyśmy sklep oferujący suknie ślubne lublin. Siostra postawiła na delikatne, skromne koronki. Wyglądała pięknie.

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X