Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dojazd do szkoły

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dojazd do szkoły

    W innym tu wątku wspomniany był produkt o nazwie Smart Kid Belt. Do przewożenia dziecka. Wcześniej nie znałam tego rozwiązania i teraz zaczynam szukać informacji. To co widzę to różnie wypada.
    Mam taką niecodzienną sytuację, że dziecko do szkoły dowożone jest różnie. Albo ja, albo mąż albo któryś z dziadków. Z dowożeniem nie ma aż takiego problemu, bo mając fotelik możemy go zamontować w samochodzie, które wiezie dziecko. Ale z odbiorem to już gorzej, bo osoba zawożąca może czasami nie móc odebrać. Fotelika w szkole też nie można zostawić. Ten pas wydaje się w takim przypadku doskonale sprawdzać, jak myślicie?
  •    
       

    #2
    Odp: Dojazd do szkoły

    Rzeczywiście urządzenie to w takich sytuacjach spełni swe zadanie i zadba o bezpieczeństwo dziecka. Niewiele kosztuje więc można zaopatrzyć w nie dziadków bądź spakować dziecku do tornistra. Sprawdzi się również w taksówkach gdzie z fotelikiem różnie bywa.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Dojazd do szkoły

      Myślę nad zakupem tego urządzenia.Do tej pory nie byłam do końca przekonana czy na pewno jest to bezpieczne rozwiązanie,ale znajomi mają takie dwa pasy i są zadowoleni.Rozwiązał im się problem z organizacją odwożenia i odbierania dzieci ze szkoły czy przedszkola

      Skomentuj


        #4
        Odp: Dojazd do szkoły

        Napisane przez azamag Pokaż wiadomość
        Rzeczywiście urządzenie to w takich sytuacjach spełni swe zadanie i zadba o bezpieczeństwo dziecka. Niewiele kosztuje więc można zaopatrzyć w nie dziadków bądź spakować dziecku do tornistra. Sprawdzi się również w taksówkach gdzie z fotelikiem różnie bywa.
        Ooo taksówki tez czasami wykorzystujemy, gdy jedziemy np. do stolicy. Tam samochodem to nie ma się co pchać. A teraz z fotelikami w taksówkach to różnie bywa i ciężko czasami o odpowiedni fotelik. Takie rozwiązanie powinno się też sprawdzić.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Dojazd do szkoły

          W taksówkach sprawdza się idealnie. Montaż urządzenia jest szybki, a i jego mały wymiar i waga 120 gramów nie obciąża zbytnio torebki damskiej wybierając się na taką eskapadę do miasta taksówką.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Dojazd do szkoły

            Napisane przez azamag Pokaż wiadomość
            W taksówkach sprawdza się idealnie. Montaż urządzenia jest szybki, a i jego mały wymiar i waga 120 gramów nie obciąża zbytnio torebki damskiej wybierając się na taką eskapadę do miasta taksówką.
            Wiesz, to proste rozwiązanie, więc szybkość montażu na pewno będzie wysoka. Waga Smart Kid Belt też będzie zaletą. Szczególnie w podróży. Jak ktoś lubi latać samolotem i bierze jak najmniej bagażu to każdy gram się liczy

            Skomentuj


              #7
              Odp: Dojazd do szkoły

              Myślę, że w tego typu sytuacjach ten pas świetnie się sprawdzi. Nie ma przecież sensu inwestować w drugi fotelik, z którego dziecko wyrośnie, a ten pas może być stosowany także u starszych dzieci

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Dojazd do szkoły

                Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
                Myślę, że w tego typu sytuacjach ten pas świetnie się sprawdzi. Nie ma przecież sensu inwestować w drugi fotelik, z którego dziecko wyrośnie, a ten pas może być stosowany także u starszych dzieci
                Bywa i tak, że odbierając dziecko ze szkoły czasami zabiera się inne. Kolegę, koleżankę itd. A wiadomo że nie ma się innego "nadmiarowego" fotelika. W szkole też się nie da zostawić fotelika. Taki pas jak Smart Kid Belt spełni zadanie w takim przypadku.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Dojazd do szkoły

                  Sami widzicie Smart Kid Belt jest niezawodne w każde sytuacji. Dobrze, że ktoś o tym pomyślał i dziecko zawsze może podróżować bezpiecznie.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Dojazd do szkoły

                    Any other alternatives? ClypX perhaps? I'm a teacher and parent. My kids (both, daughter and son) go to a private school and sometimes I need to drop them off, when comuting to work by car.


                    Smart Kid Belts >> MomJunction for college moms via theessayservice reviews

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X