Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    chyba moje przeczucia sie nie sprawdza...@ dalej nie mam...test zrobiony i znowu prawie nie widoczna druga kreska...eh chyba to nie ciaza...albo moze jeszcze musze zaczekac na mocno czerwona kreseczke...lepiejjeszcze zaczekam z moja radoscia...

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Trzeba było poczekać z testem do rana nawet jak jesteś po terminie @ to lepiej robić z porannego moczu gdy jest dużo chormonu w nim u mnie tak było.





      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Aha moze masz racje...sprobuje rano...chyba ze @ przyjdzie...moj maz juz mi wmawia ze urojenia mam...

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          też miałam tak jak ty a jestem w 23tc . cały czas sprawdzałam że @przyjdzie miałam 100% pewność, a tym bardziej że w dniu @ robiłam test i negatywny był i dzień później też.





          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Zazdroszcze ci bardzo ze tyle juz za toba...i przed toba...ah i te slodkie kopniaczki...jeszcze pamietam jak nie dawno w ciazy bylam...ten czas zdecydowanie za szybko leci...pozdrawiam cieplutko

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Witam z ranakolejny test zrobiony i znowu prawie nie widoczna druga kreska...@ dalej brak chociaz brzuch boli...co ja mam zrobic...tak bardzo chcialabym wiedziec o co chodzi...moze te angielskie testy sa jakies slabsze...jak bylam w ciazy z synkiem to cztery dni po spodziewanym @ robilam test i wyszly dwie czerwone krechy a tu prawie nic nie widac...jestem w kropce...znowu kolejne testy robic eh...gdybym byla w pl to juz dawno bym zrobila to badanie beta hcg a tu jest to nie mozliwe...chodzi mi tylko o potwierdzenie ciazy...pozostaje mi czekac dalej...pozdrawiam
              co tam u was?

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Kurcze :/ a do lekarza kiedy masz? ile to dni po terminie @? chyba musisz kupić cherbatke z melisy i czekać cierpliwosci
                u mnie ok Cyprian w przedszkolu ja się lenie przed tv dzisiaj już od rana moja dzidzia szaleje więc jestem spokojniejsza

                u nas troche przeziębieniowo bo każdemu coś , właśnie Sonia się przyczołgała więc się po przytulamy trochę

                mam problem z prezentem dla młodego bo wszystko co chce to około 200zł :/





                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  W sumie to na pierwszego grudnia mialam dostac @...zawsze praktycznie byla na czas...tu do ginekologa dopiero chyba mozna isc gdzies w okolo 8tyg...ciazy...pozostaje mi czekac ale jest to bardzo frustrujace...
                  Moj mlody cos kicha znowu a dopiero chory byl...oby nic znowu nie przyszlo...
                  Z prezentem na swieta tez mam problem oby trafic cos co Gracjana zainteresuje na dluzej niz piec minut hi...

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Dasz rade

                    i to jest to żeby nie poszło w kont . u nas albo ścianowce hot wheels albo samolot zdalnie sterowany, myślę też na lego duplo. . .

                    my wczoraj zaczęliśmy łancuch robić na choinkę młody chce już ubierać chyba na weekend mu już postawimy





                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Angel a w której części Angli jesteś? Nie ma tam żadnego ginekologa polaka? Oni zawsze bardziej cierpliwi sa od Angoli...

                      Ehh no właśnie Święta tuż tuż... Sprzątanie rozpoczęte, gotowania niewiele mam bo Wigilię spędzamy u teściów, więc pewnie od nich przyniesiemy prowiant. W pierwszy dzień świąt mój M pracuje więc robię sobie babski wieczór a drugi dzień świąt standardowo spędzimy we dwoje
                      Najbardziej boję się Wigilii, niby twarda jestem, ale... Moja teściowa do najmilszych i najbardziej ogarniętych niestety nie należy. Teście nic nie wiedzą o naszym Aniołeczku i wiem, że muszę się nastawić na teksty typu: kiedy dziadkami zostaniemy, na co Wy czekacie, czasu nie macie żeby dziecko zrobić, co ludzie powiedzą itd itp. Mam tylko nadzieję, że nie doprowadzi mnie do wrzenia i nie wybuchnę, bo wtedy będzie już tylko gorzej. Dodam, że moja teściowa jakoś tak po pierwszym roku przestała mnie lubić pytanie czy kiedykolwiek chociaż mnie tolerowała... Po ślubie zrobiła się do przesady miła... Ale ja jestem czujna bo nigdy nie znam dnia kiedy będzie chciała mi wbić siekierę w plecy
                      27.11.2012r. - Nasz Aniołek (7 tc)

                      "Pozytywne myślenie drogą do sukcesu..."


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Ja mieszkam godzine drogi od Londynu...jest Polska klinika ale bardzo droga...samo badanie beta hcg 45funtow...gdzie w Polsce to jest kwestia kilku zlotych...a wizyta u ginekologa to juz chyba z 200funtow wiec tragedia...a ja nie dawno prace stracilam i moj maz tylko pracuje...nie moge tyle kasy przed swietami wywalic...kupilam przed chwila drozszy i lepszy test i nic nie pokazal!dosyc...czekam co bedzie...ale to czekanie mnie wykonczy...juz bym wolala ten okres dostac i wiedziec na czym stoje...a moze po prostu okres mi sie z jakiegos powodu zatrzymal...hmm juz sama nie wiem...
                        Flava wiem co czujesz...ja dwa razy poronilam...ale nie poddawaj sie napewno wkoncu doczekasz sie dzidziusia...zycze ci tego...a tesciowa sie nie przejmuj...ja mam to samo...z moja to mialam takie klotnie ze szok...bo mieszkalismy razem...tu mam przynajmniej spokoj i w swieta tez sami ale ciesze sie z tego...

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Angel no słyszałam o tej przychodni, a dokladnie Zielonej przychodni. Moja znajoma tam chodziła przy swojej ciąży. Z tego ci wiem to badanie USG kosztowalo 100 funtów wiec tez nie mało. Ogólnie moim zdaniem przesadzają z cennikami w polskich przychodniach.
                          A co do mnie.. Dzisiaj ogólnie mam taki dzień do d... . Albo się śmieje, albo drę się na wszystkich a zaraz po tym siadam i płacze. Wszystko mnie drażni. Ehhh... Dlatego też musiałam rano z siebie wyrzucić to co we mnie się zbierało. Przepraszam, że na Was padło...
                          27.11.2012r. - Nasz Aniołek (7 tc)

                          "Pozytywne myślenie drogą do sukcesu..."


                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Ja tez zdolowana...wynajelismy pokoj w naszym domku...zeby pieniazkow bylo wiecej...i eh bede z kims mieszkac i sie nie ciesze...ale mam nadzieje ze to tylko na kilka miesiecy... mysle ze jak jutro dalej @ nie bedzie to zaplace za te bete hcg...bo musze po prostu wiedziec na czym stoje...pewnie z rana polece do tej kliniki...mam nadzieje ze pokaze ze jest ciaza...bo jak nie to nie wiem co dalej...
                            Ogolnie to dziwnie sie czuje...mam jakies uderzenia goraca,niedobrze mi,bola mnie piersi,tak jakos nabrzmialy mam brzuch...objawy ciazowe i do tego jakos mi smutno...bo juz nie wiem co myslec...
                            ale bedzie dobrze...musi byc

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              hej:0 pustki tu... nie poszlam na bete bo dzis laboratorium nie czynne...eh jak ja sie strasznie czuje...glowa mnie boli...a musze sie za pozadki wziasc...tylko jak gdy weny i sil brak...ale mi sie zrymowalo...@ dalej brak...

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Chyba koniec mojej radosci...zaczelam miec jakies plamienia...chyba @ przyszedl...smutna

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X