Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Dziewczyny ja jestem z Wami caly czas, czytam co tam skrobiecie, ale nie wiem, co pisac... Wszystko wydaje sie byc bez sensu, nie chce Wam tu marudzic, bo macie swoje problemy.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Ninkapa ja mialam na mysli jakiegos dobrego polskiego pediatre, najlepiej z prywatna praktyka. Masz racje, ze ci na kase chorych bywaja rozni.


      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        promesse tak ja wczesniej napisalam ze my tu wszystkie jestesmy zeby wysluchac tego marudzenia jedna drugiej powinna pomagac wspierac i jak potrzeba podac husteczke jak zajdzie taka potrzeba, mozemy podzielic sie doswiadczeniami i promesse prosze bez zadnej ironi ok




        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          KLAREŃKO NIE UCIEKAJ, TAK MIŁO SIE CIEBIE CZYTA
          czytaj kochana czytaj, abys tylko z nami była, wiemy ze Ci ciezko i że jak bedziesz gotowa to sama napiszesz o swoich uczuciach :*

          NINKA mam tam rodzine i prawda jest co mówisz o słuzbie zdrowia, tym bardziej powinnas małego przebadac. Moze i Tobie ta wizyta by dobrze zrobiła, obawy by znikneły gdybys pobyła troche z bliskimi

          SCARLETKO melduj sie po powrocie

          gosiek hmm aniołek to aniołek, ale intuicja kobieca jest nieoceniona
          Last edited by edzia7891; 12-05-2010, 12:23.

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            wiesz co poszpreram tutaj w uk bo wiem ze niedaleko nas sa polscy pediatrzy, w ogole to tutaj nie na podzialu na pediatra i iternista w szpitalu oczywiscie tak ale jak ide do przychodni to bada synka ten sam lekarz co mnie wiec troszke smieszne ale juz sie przyzwyczailam, poza tym on ma pojedyncze wezly w pachwinach, ja np mam pod zuchwa wezly powiekszone i sda juz kilka ladnych lat




            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Ninka popieram dziewczyny, lepiej działać za wczasu niż za późno. Również zrobiłabym wszystkie możliwe badania żeby dowiedzieć się, co się dzieje. Najlepsze to, żeby jednak nic nie wyszło, a synek był zdrowy. Tego wam Kochana życzę i 3mam kciuki
              Gosiak będzie chłopak! hihihihihi tak coś czuję

              Ja po wizycie. Troszkę mnie podbudował ten nowy ginek. Wysłuchał, pooglądał badania i uspokoił. Dostałam tym razem luteinę dowcipnie, bo na duphastonie doustnym umieram i bromgeron na 3 miesiące, a jak nic z tego, to jedziemy ze stymulacją CLO. Zalecił przebadanie teraz męża, dlatego proszę te, które badały nasienie swojego m o rady, co i jak i kiedy? przepisał mu też jakieś witaminy na wzmocnienie.
              no i tyle...
              do tego dodał, że jak ciąża będzie zdrowa to się sama utrzyma, a jak ma być poronienie, to i tak nic nie pomoże, żeby próbować i się nie stresować. Dla niego problem by był jakbym dziecka jeszcze nie miała. Wypytałam o tą śluzówkę kilka dni po owulacji czy ginek jest w stanie zauważyć, że coś się dzieje, bo u Dotki był ten problem, to mi odpowiedział, że jak lekarz bierze kasę, to będzie takie bzdury mówił, żeby pacjentki biegały, sprawdzały i buliły co za szczerość

              Klarcia jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!
              Last edited by Scaarlett; 12-05-2010, 12:27.

              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                oczywiscie ze tego tak nie zostawie, najpierw tutaj zaatakujemy lekarzy a jak nic nie pomoze to na pewno wybierzemy sie do polski




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  skarlett mam do ciebie pytanie czy pitrusia poczeliscie bez problemow??




                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    bez problemu. brałam 1,5 roku tabletki, odstawiłam i za 2 tyg byłam w ciąży

                    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      a pisalas cos o prolaktynie??a masz ja podwyzszona ta normalna czy po badaniu z obciazeniem??




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Scaarletka najlepiej zadzwon do laboratorium w ktorym chcesz zrobic badania i oni Ci powiedza jak meza przygotowac. Napewno czeka Was minimum 3 dni abstynencji, tydzien przed badaniem nie moze przyjmowac antybiotyku ani znieczulenia, np. od dentysty, nie moze go bolec zab.
                        Napewno zrobia mu podstawowe badanie na ilosc i jakos, przeciwciala i spermogram.
                        Moj robil te badania juz 4 razy, dadza mu kubeczek i radz sobie sam


                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Promes bo tym razem ty dostaniesz z kalosza.Jakie marudzenie kochana??Czasem trzeba się wygadać i to nie jest marudzenie!Od tego tu jesteśmy żeby się wspierać i nie być z tym wszystkim samemu.
                          Ewa
                          moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                          Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                          3150g.55cm.
                          10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            3 dni abstynencji już jest więc pewnie z kopa na to pójdzie, bo mnie się zbiera na ochotę
                            Ninka prolaktynę robiłam teraz 2 raz, po 3 miesiącach na dupku i wyszła już w normie

                            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Ewciu ja mysle, ze najpierw powinnam sie oswoic z tym co sie stalo i z tym co nas czeka, a potem bede mogla sie wygadac, bo teraz brakuje mi slow, zeby powiedziec co czuje


                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                ja slyszlaam ze jak normalna prolaktyne ma sie podwyzszona bo moze byc to gruczolak przysadki a jak z obciazeniem to hormony, i jak ta zwykla jest podwyzszona to przeba zrobic rezonans magnetyczny glowy




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X