Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dotka ja wybieram tego pana od ciastek - to znaczy ciastko hahahhahahaha
    bo ten drugi sobie w mojej kawie nogi moczy a nie wiadomo gdzie był wczesniej Mozew kaloszach hahhahahahaha
    No randeczka sie udała super widze, i m tez ja dlugo bedzie pamietał.Super ze tescik ci wyszedl kochana, no to teraz kciuczki zacisniete

    Ewcia mam nadzieje ze energia szybciutko wróci kochana.No i ze remonncik szybciutko sie skaczy
    A do tego czasu to mi ci swojej energi pozyczymy jak chcesz?
    Last edited by oczekujaca7777; 22-04-2010, 09:55.


    Uważam za szczęśliwego tego,
    który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
    ale podziwiam i szanuję tego,
    który szczęcie stworzył sobie sam,
    który stworzył je silną wola i energią.
    Hippolyte Taine

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Promesse, Ana gdzie jestescie???
      Edziulka a co u ciebie - jak tam @?I jak brzusio

      Kaathrinko pisz nam od razu co i jak na badaniach-jak juz bedziesz wiedziec


      Scaarlet ty tak ta energie kumulujesz i kumulujesz i potem jak obydwoje wybuchniecie to z mieszkania nic nie zostanie ahhahahahahahahahahahhahahhahahahaNie chciałabym byc w poblizu jak to sie stanie
      Last edited by oczekujaca7777; 22-04-2010, 10:03.


      Uważam za szczęśliwego tego,
      który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
      ale podziwiam i szanuję tego,
      który szczęcie stworzył sobie sam,
      który stworzył je silną wola i energią.
      Hippolyte Taine

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Scarlet nie poznaje Cie, niedawno wulkan energii i az chcica Cie rozpierala, a teraz taka skromna sie zrobilas
        Oczekujaca masz racje cos ta kawa zajeżdża kaloszami

        M. fajnie zadzwonil niedawno i mowi zebym zobaczyla czy kreseczki nie zniknely przypadkiem (bo tescik nosze ze soba w torbie i sama zerkam co jakis czas), slodkie to bylo Wiem ze to o niczym jeszcze nie swiadczy , najbardziej sie boje ze pojde we wtorek do ginka na usg a on mi powie ze pecherzyk owszem byl ale nie pekl jakies czarne mysli mnie naszly


        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          a no nie chce mi się, nie chce.. przyznaje się bez bicia
          a skromna to ja zawsze byłam hahahahaha
          Dotka rany kobieto spasuj troszkę, a nie od pierwszego dnia czarne scenariusze , bo nie przeżyjesz tych 2 tygodni najlepiej jak sobie spróbujesz uświadomić, że dwie kreski, to jeszcze o niczym nie świadczy, tak jak już pisałaś, inaczej oszalejesz, a my razem z tobą
          oczekująca popieram, nie wiemy kiedy ten pan nogi mył, może ręce ma czystsze do tego ciastka

          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Dotka ale ja ci zaraz normalnie pppppppppppppiiiiiiiiiiipppppppppppppp bo nie mam juz słów
            Nawe tak nie mysl ze nie peknie albo peknoł, zaraz ci w głowke walne i ci te głupoty wyparuja a strzal mam poterzny.Dlaczego mila by nie peknac? Bez takiego czarnowidztwa mi tutaj, bo ta kawe za kare bedziesz musiała cala wydultac.

            I caly czas powtarzaj sobie ze pekł i tyle!!I tak tez bedzie-nie blokuj sie kochana!!!!!
            No i tak jak Scaarleciatko pisze jak nawet lekarz ci powie ze jest sliczne ciałko zółte po pecherzyku to kohana przyjmij to ze spokojem i sie nie nastawiaj-jak sama wczoraj napisalas.Nie nam decydowac-kiedy Bog zechce wtedy da-a my mozemy tylko zabki teraz cwiczyc

            No to widze ze pamiatke przy sobie nosisz
            Last edited by oczekujaca7777; 22-04-2010, 10:18.


            Uważam za szczęśliwego tego,
            który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
            ale podziwiam i szanuję tego,
            który szczęcie stworzył sobie sam,
            który stworzył je silną wola i energią.
            Hippolyte Taine

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              oczekujaca zdycham, rozkreciła sie, ale mam wrazenie, ze sie nadal rozkreca
              Za tydz chce do gina jechac w piatek 10dc, miałam niby 11-12 ale to weekend majowy wiec ni dupe ni w trabke, a chce jeszcze z m jechac nim wyjedzie

              ewcia ja tez mam ten problem z malo rozciagliwa skóra, nie rodziłam co prawda, ale po dorastaniu to masakra biodra, piersi uda to juz nie wspomne, zwłąszcza od srodka przy pachwinach. wiec mam problem z głowy po porodzie juz nie bede miała sie czym przejmowac, bo juz przywykłam
              Ja miałam cos takeigo ze nie rosłam stałam w miejscu a potem nagle wystrzeliłam, nawet do masażysty jezdziłam bo tak kosci bolały, a do tego duzo biegałam, bardzo duzo i tez od tego na nogach mam

              dotka ale nas rozpieszczasz tymi fotkami, bedziemy wygłodniałe
              No mam nadzieje ze moj M po powrocie to chociaz 1kwiatka przywiezie

              scarleciatka Twój M ma racje D jest piekne tesknie za nim, ale po schudnięciu na C weszłam, ale tez fajnie lżej troche, ale mniej efektywnie w niektorych ciuchach

              SCARLET wklejaj fotke nowej fryzurki
              oczekujaca a jak tam Twój fryz kiedy metamorfoza??
              Last edited by edzia7891; 22-04-2010, 10:19.

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                no właśnie.. nakrecanie się, histeryzowanie i stresowanie, powoduje tylko i wyłącznie blokadę, a to na dobre na pewno nie wyjdzie
                patrz na gosiaka ile się starała, czekała, ile przeszła, a tu hop siup w najmniej oczekiwanym momencie stało się i kropka, nie myśląc o tym, nie stresując..

                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Edzia mój to by o kwiatku nawet nie pomyślał
                  a ja jak chudnę, to wszystko mi chudnie oprócz tych c y c k ó w więc po co mi odchudzanie?

                  Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                  Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                  Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Edziula pewnie ze kwiatek bedzie-albo i nie bo tak sie steskni ze o Bozym swiecie zapomni i bedzie pedził ile sily w portkach hahahahhahahahahhaha
                    No te bedziecie sobie jajeczka z m pod USG razem ogladac apotem akcyjka

                    WŁASNIE SCAARLET-BLOKADZIE MOWIMY STOP!!!!!!!!!!!!!
                    haahhahahahahahahaahha, to bedzie nasze hasło na bilbord


                    Uważam za szczęśliwego tego,
                    który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                    ale podziwiam i szanuję tego,
                    który szczęcie stworzył sobie sam,
                    który stworzył je silną wola i energią.
                    Hippolyte Taine

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Oczekujaca, Scarlet nie nakrecam sie tylko taka mysl mi przebiegla, juz nie bede tak myslec napewno bo nie chce tej smierdzacej kawki wyduldac a i kopa tez nie chce. Jestem pozytywnie nastawiona, teraz zyje wspomnieniami dnia wczorajszego

                      Scarlet dostaniesz kawitucha napewno, tylko czasem trzeba sie upomniec ale tak nie bezposrednio, ja ostatnio mowilam cos o tulipanach mu ze sa piekne tez, ze nie tylko roze i masz ci dostalam co chcialam i to az 25

                      Edzia mysl ze @ minie wnet i wtedy poczujesz sie jak nowo narodzona. to tylko kilka dni


                      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Jutro lece do fryzjera - no to sie upikesze

                        A co do cycorków to mi tez maleja jak chudne-ja mam duze B takze jak zmaleja to rodzynki zostaja haahahhahahhahahahahahahahaahTakie do raczki mojego m

                        Własnie Sccarletko gdzie ta twoja nowa fryzurka??? Dawaj ja dawaj Juz nam sie nie wymkniesz ptaszku


                        Uważam za szczęśliwego tego,
                        który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                        ale podziwiam i szanuję tego,
                        który szczęcie stworzył sobie sam,
                        który stworzył je silną wola i energią.
                        Hippolyte Taine

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          scarletko to idz na saune i folia cycce owin to ci sie moze obkurcza hahaha

                          ja mam nadzieje u ginka ze nie bedzie zle, ze da leki i tyle, ale starac sie jieszcze bedzie mozna, akurat płodne beda tyz przed wyjazdem m
                          Moze na USG zobacze cud i duze jajo hahah ale pewnie nie rosna bez leków i trza czekac do lipca
                          jak ja wytrzymam bez seksu, przez te staranka to je jakims famfatale stałam tylko mi rżniecie w głowie hahahahahha

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            To rżnij kochana rżnij ile wlezie-trzeba czermac ze zródła poki jest

                            Dotka no i jeszcze masz czekanie na nastepny tydz. bo m znowu przyjezdza-takze same pozytywy


                            Uważam za szczęśliwego tego,
                            który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                            ale podziwiam i szanuję tego,
                            który szczęcie stworzył sobie sam,
                            który stworzył je silną wola i energią.
                            Hippolyte Taine

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Wstrętne jesteście babiszony jedne ale i tak was uwielbiam. ok już nie becze na temat mojego dużego D
                              Oczekująca nic wiele mi się na głowie zmieniło, nie ma się czym chwalić
                              Dotka myślisz, że go nie próbowałam wziąć podstępem z tymi kwiatkami. niestety nic go nie ruszy ja już na bezczelnego mu czasem potrafię walnąć, ze jak mu nie wstyd, żonie 3 lata po ślubie ani zwiędłego, jednego wiatka nie przynieść, to się głupio śmieje Ale przynajmniej nadrabia ciuchami, bielizną i perfumami, zawsze mówi, że woli mi coś takiego kupić, bo się będę dłużej cieszyć i mi to zostanie, a kwiatki za kilka dni zwiędną i zrozum tu faceta hahaha
                              Edziula życzę wielkiego jajaaaaa
                              Last edited by Scaarlett; 22-04-2010, 10:38.

                              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                No po tym remoncie jestem taka zdechłaRęce to mnie tak bolą i mam całe kostki pozdzierane że wyglądają tak jakbym biła się ze ścianąNie chce mi się nic a tu tyle roboty jeszcze.Do tego moj brat z żona przyjeżdżają na weekend.I jeszcze muszę torta upiec dla koleżanki na 2 latka jej córeczkiPrzytłacza mnie to wszystko
                                Ewa
                                moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                                Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                                3150g.55cm.
                                10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X