Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl! Co tydzień świetne nagrody!

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

    Aha, i jeszcze jedno: w tym konkursie nie bierzemy pod uwagę tylko ilości postów - ale także ich jakość. Wpisy osoby, która ma największą ilość wg. statystyk sprawdzamy dokładnie, aby ewentualnie odsiać te niewartościowe.
    Bella: myślę, że konkurs jest dla każdego, również dla Ciebie. Właśnie dlatego, ze nie ma znaczenia, jak długo jesteś na forum
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

      Napisane przez Redakcja_babyonline.pl Pokaż wiadomość
      Dziewczyny, ten konkurs zapewne zostanie, ale jesteśmy otwarci na każdy inny Wasz pomysł - konkurs na najbardziej pomocny post nam się marzy, ale jak wyobrażacie sobie to technicznie? Kto miałby typować te posty? Pomóżcie nam koncepcyjnie, a zrobimy taki konkurs, który będzie odpowiadał Wam najbardziej
      a jeśli by przy każdym dodawanym poście było na dole pytanie "czy post okazał się przydatny?" coś w tym stylu i kciuk w góry - taki znak i można będzie na niego klikać jeśli coś ważnego post wniósł dla danej użytkowniczki - i liczba klikniec tego znaczka będzie dodatkowo premiowała aktywność osób na forum - mam nadzieje, ze w miarę wytłumaczyłam o co mi chodzi - taka jest moja propozycja

      Skomentuj


        #18
        Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

        Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
        a jeśli by przy każdym dodawanym poście było na dole pytanie "czy post okazał się przydatny?" coś w tym stylu i kciuk w góry - taki znak i można będzie na niego klikać jeśli coś ważnego post wniósł dla danej użytkowniczki - i liczba klikniec tego znaczka będzie dodatkowo premiowała aktywność osób na forum - mam nadzieje, ze w miarę wytłumaczyłam o co mi chodzi - taka jest moja propozycja
        Jestem ZA o ile to jest wykonalne. Bardzo fajna propozycja!



        Skomentuj


          #19
          Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

          Byłam na takim forum przyznawania punktów i niestety nie trwało to zbyt długo, zbyt wiele powstawało kont fikcyjnych na matki żony, babcie.
          W końcu przystało na tym że redakcja typowała i nadal typuje zwycięzców, jednak w profilu istnieje coś takiego jak data urodzenia dziecka czy jest smoczkowe czy też nie i tego typu rzeczy aby nagroda trafiła do najbardziej potrzebujących osób a nie na allegro

          Myślę ze redakcja w typowaniu nagród była by najbardziej odpowiednia, zbyt duże ryzyko do użytkowników i przyznawania punktów To takie moje zdanie

          Skomentuj


            #20
            Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

            Niestety, typowanie postów przez redakcję nie wchodzi w grę - nie czytamy wszystkiego, ryzyko ominięcia wartościowego wątku jest bardzo duże. "Łapkowanie" z kolei przypomina fejsbukowy mechanizm polubień i choć jest całkiem przyjemny (niejednokrotnie chciałabym "polubić" jakiś Wasz wpis na forum), to jest raczej niewiarygodny, bo zmienia się w pokazywanie kto ma więcej znajomych...
            Ewentualnym wyjściem, choć dość skomplikowanym, jest zgłaszanie przez Was, czytelniczki, fajnych rad, a my możemy wybierać najwartościowsze z nich, np. w miesięcznym cyklu. Patrząc jednak na popularność konkursów, które wymagają większego zaangażowania w konkretne działanie (np. zrobienia zdjęcia na konkurs) - nie mamy pewności, czy nowy konkurs "na rady" ma szanse powodzenia.

            Tymczasem mamy wyniki statystyk z zeszłego tygodnia i wiemy już, kto dostanie nagrodę za aktywność O tym za chwilę )
            pozdrawiamy,
            Redakcja MamoToJa.pl

            Skomentuj


              #21
              Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

              Z przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu na najaktywniejszą fankę zeszłego tygodnia. Została nią:

              evelinek13
              Ewelina, kocyk zielony czy niebieski?

              pozdrawiamy serdecznie i przypominamy, że kolejną aktywność zaczęliśmy mierzyć już dziś po północy
              pozdrawiamy,
              Redakcja MamoToJa.pl

              Skomentuj


                #22
                Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

                evelinek13 gratulacje

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

                  Napisane przez Redakcja_babyonline.pl Pokaż wiadomość
                  Z przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu na najaktywniejszą fankę zeszłego tygodnia. Została nią:

                  evelinek13
                  Ewelina, kocyk zielony czy niebieski?

                  pozdrawiamy serdecznie i przypominamy, że kolejną aktywność zaczęliśmy mierzyć już dziś po północy
                  Dziekuje slicznie poprosze kocyk niebieski

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

                    Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                    evelinek13 gratulacje
                    Gratuluję Ewelina
                    ...27otsifem teraz to Twój tydzień. Trzymam kciuki!



                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

                      Gratuluje.
                      27 jak mówią dziewczyny również i ja trzymam palucha

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

                        Napisane przez agibee Pokaż wiadomość
                        Gratuluję Ewelina
                        ...27otsifem teraz to Twój tydzień. Trzymam kciuki!
                        hmmm, co to za ustawki?
                        pozdrawiamy,
                        Redakcja MamoToJa.pl

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

                          Póki redakcja typuje my możemy jawnie trzymać kciuki
                          Hehe

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

                            Jeszcze aj sie chce dowiedziec
                            Czy powinna mdostac jakas priv wiadomosc? Gdzie ma mpodac adres do wysylki nagordy?

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

                              Napisane przez Redakcja_babyonline.pl Pokaż wiadomość
                              hmmm, co to za ustawki?
                              Żadne ustawki Dobrze mi się rozmawia z koleżanką na waszym forum i trzymam za nią kciuki jawnie



                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

                                Gratuluje zwyciężczyni !

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X