Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

walentynki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Pomysł na prezent dla NIEJ I dla NIEGO

    Zgadzam się, że najlepiej indywidualnie dobierać prezent..nie da się tak ogólnie napisać co komu kupić, nie znając osoby dla której ma być prezent..

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Pomysł na prezent dla NIEJ I dla NIEGO

      Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
      Zgadzam się, że najlepiej indywidualnie dobierać prezent..nie da się tak ogólnie napisać co komu kupić, nie znając osoby dla której ma być prezent..
      Prawda, nie wszystkim wszystko sie spodoba. Są gusta i gusta.Dlatego, ja jestem też zdania, że czasem warto podpytać osobę obdarowywaną, co by chciała. Żeby wiedzieć w jaką sferę uderzyć z podarunkiem. Albo vouchey: do kina, sklepu, jakiegos spa- co komu w duszy gra- też są naprawdę fajne i bezpieczne, bo napewno się spodobają. Przynajmniej ja lubię

      Skomentuj


        #78
        Odp: Pomysł na prezent dla NIEJ I dla NIEGO

        Ja nie lubię niespodzianek dlatego dlatego wolę kasę i kupuje sama
        ostatnio kilka fajnych koszulek takich przylegających bawełnianych kupiłam tutaj http://ekskluzywna.pl/koszulki-halki polecam dobre do spania czy pod sweter bluzkę.

        Skomentuj


          #79
          Odp: Pomysł na prezent dla NIEJ I dla NIEGO

          Większośc z Was poleca tutaj materialne prezenty.Powiem Wam,ze tak naprawdę to nie cieszymy się najbardziej z tych materialnych rzeczy. Najbardziej w głowie zostają nam wspomnienia.
          Świetnym pomysłem są loty balonem. Zobaczcie sobie:
          http://taakiprezent.pl/pl/k/Loty-balonem

          Może nie jest to tanie ale będziecie pamętali to do konca życia. Jakiś czas temu świętowaliśmy z mężem naszą 5 rocznicę ślubu i sama zorganizowałam właśnie taki lot. Mężowi pomysł bardzo się podobał. Mi również. Balon był zarezerwowany jedynie dla nas dwojga.

          Skomentuj


            #80
            Odp: Pomysł na prezent dla NIEJ I dla NIEGO

            Napisane przez emmaz Pokaż wiadomość
            Większośc z Was poleca tutaj materialne prezenty.Powiem Wam,ze tak naprawdę to nie cieszymy się najbardziej z tych materialnych rzeczy. Najbardziej w głowie zostają nam wspomnienia.
            Świetnym pomysłem są loty balonem. Zobaczcie sobie:
            http://taakiprezent.pl/pl/k/Loty-balonem

            Może nie jest to tanie ale będziecie pamętali to do konca życia. Jakiś czas temu świętowaliśmy z mężem naszą 5 rocznicę ślubu i sama zorganizowałam właśnie taki lot. Mężowi pomysł bardzo się podobał. Mi również. Balon był zarezerwowany jedynie dla nas dwojga.
            oj spojrzałam w link Tanie rzeczywiście nie jest Ale taki prezent to bardziej dla odważnych Ja jednak wolałabym coś materialnego dostać Ale to jednak zależy od ludzi Ja już bardziej skłonna bym była na weekend w spa ale różni ludzie ,różne potrzeby Dla każdego coś innego

            Skomentuj


              #81
              Odp: Pomysł na prezent dla NIEJ I dla NIEGO

              Takim prezentem dla mnie i dla męża w naszym przypadku jest bielizna bo ja strasznie lubię ładne i delikatne komplety a mąż się wtedy może nacieszyć widokiem

              Skomentuj


                #82
                Odp: Pomysł na prezent dla NIEJ I dla NIEGO

                Moim zdanie dobrym rozwiązaniem będa tutaj lampy do pokoju dziecięcego. Czytałam gdzieś że, wybór takiej lampki przez samo dziecko znacząco pomaga mu przy zasypianiu. No chyba że urządzamy pokój dla malutkiego dzidziusia. Ale i tak takie lampki zawsze się przydają.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Pomysł na prezent dla NIEJ I dla NIEGO

                  Też ciekawy pomysł. Może, może. Ale pamiętaj, że to nie jest rozwiązanie dla wszystkich, moim zdaniem najlepiej po prostu podjąć rozmowę na ten temat. Mężczyzna lubi decydować, więc prezent dla niego można po prostu z nim skonsultować.

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: Pomysł na prezent dla NIEJ I dla NIEGO

                    super pomysł z tym długopisem, my kupujemy sobie często praktyczne, teraz pan M dostanie portfel

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: walentynki

                      Kolejne walentynki już tuż tuż Macie już pomysł na spędzenie tego święta ?
                      Tutaj znalazłam 5 sposobów: http://www.kasia-tusk.pl/jak-spedzic...-sposobow.html
                      Pewnie wybiorę jeden z nich

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: walentynki

                        Polecam Terma Białka super maja atrakcje. Na bank nie bedziecie sie nudzić i spędzicie miło ten czas. Polecam Wam skorzystać też z usług masażu. No i ten widok w górach <3 dech zapiera w piersiach.

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: Pomysł na prezent dla NIEJ I dla NIEGO

                          Najlepiej nie robić sobie prezentu, tylko spędzić razem dzień. Postarać się, zrobić coś wyjątkowego. To najlepszy prezent.
                          (...) jeśli ciało ludzkie podziurawić kulami, traci ono całą swą tajemniczość.

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: Pomysł na prezent dla NIEJ I dla NIEGO

                            Fajnym, a dość prostym prezentem są identyczne kubki dla niej i dla niego, np. z ich wspólnym zdjęciem. Doskonałe przykładowo do wspólnej porannej kawy!

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: Pomysł na prezent dla NIEJ I dla NIEGO

                              Dla kobiety fajnym prezentem mogłaby być biżuteria srebrna. Dla Pana wybrałabym zapewne zegarek. Nie lubię identycznych prezentów dla niej i dla niego. To co się podoba kobiecie niekoniecznie musi się podobać meżczyźnie i tyle w temacie.

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: walentynki

                                Mi się strasznie podoba taki pomysł na walentynkowy prezent, jak wspólna niespodzianka, można po prostu zamówić sobie tutaj http://www.fabrykaniespodzianek.pl/wybierz-zestaw/ taki zestaw, który będzie dla nas zupełną niespodzianką, jedyne co wybieramy, to kategorię naszego upominku. Jestem pewna, że będzie masa frajdy przy otwieraniu wspólnie takiego prezentu.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X