Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ferie w górach czy nad jeziorem?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Ferie w górach czy nad jeziorem?

    Jak dla mnie, to zima = góry = nasze polskie Tatry . Wynika to nie tylko z bajkowych krajobrazów, ale i z faktu, że oferta na spędzenie czasu wolnego z dziećmi jest większa (a jest to niezmiernie istotne. Jeżeli się chce, to idzie się pochodzić po dolinkach, szlakach pod reglami lub wjeżdża się kolejką na Kasprowy. Dla miłośników nart i śnieżnego szaleństwa jest wiele propozycji spędzenia czasu - od wyciągów narciarskich poprzez tory saneczkowe, a skończywszy na lodowym labiryncie.

    Czyli dla każdego coś dobrego, a przede wszystkim dzieci nie będą się nudzić. A jak dzieci mają zajęcie, to i my - dorośli - lepiej odpoczywamy.

    Pozdrawiam,

    Piotrek

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Ferie w górach czy nad jeziorem?

      Ja to uwielbiam góry, zresztą tak, jak mój mąż i dzieciaki. Już zacieram ręce, bo w styczniu jedziemy do Białki Tatrzańskiej. Kupiliśmy już sprzętno i teraz tylko muszę dokupić dzieciakom kurtki, bo mi z nich wyrosły. To fajny sposób spędzenia czasu, a przy okazji jeszcze duża dawka endorfin poprzez aktywność fizyczną
      Last edited by disne; 15-06-2020, 14:26. Powód: nie opłacona reklama

      Skomentuj


        #63
        Odp: Ferie w górach czy nad jeziorem?

        Góry czy jeziora ? A czemu nikt nie wspomina żeby spędzić ferie zimowe nad morzem, które jest wspaniałe i piękne zimą My co roku zimą jesteśmy nad morzem i w sumie nie zamienili byśmy tego na nic innego. Zobaczcie sobie nawet jakie super oferty są zimą nad morzem nie wspominając już o tłoku którego jest po prostu brak Za taka cenę mamy wszystko dosłownie, zabiegi SPA, animacje dla dzieci przez cały okres pobytu, pełne wyżywienie, nielimitowany dostęp do Świata Saun czy aquaparku, grupowe zajęcia sportowe itp . To jest właśnie to czego potrzebujemy
        Last edited by disne; 15-06-2020, 14:26. Powód: nie opłacona reklama

        Skomentuj


          #64
          Odp: Ferie w górach czy nad jeziorem?

          A może by tak pojechać nad morze zamiast w góry lub nad jezioro? Przecież w Polsce nad morzem jest przepięknie nawet zimą. Wiem, bo sama wielokrotnie jeździłam tam zimą i zawsze miło wspominałam ten pobyt. W tym roku też się wybieram, bo mąż tutaj znalazł bardzo dobrą ofertę noclegu i szkoda by było nie skorzystać.
          Last edited by disne; 15-06-2020, 14:26. Powód: nie opłacona reklama

          Skomentuj


            #65
            Odp: Ferie w górach czy nad jeziorem?

            Góry i to zdecydowanie!
            Można jeździć na nartach czy na desce
            wybrać się na wycieczkę pieszą
            Nad morzem jest co do robienia latem, ale zimą nie polecam. Moze jest to dobre miejsce dla osób, które chca naładować baterie i normalnie odpocząć. Ale nie dla dzieci. Dzieciaki na bank będą się zimą nad morzem nudziły.

            Polecam coś sobie zabukować na stronie sun&Snow:


            Na stronie jest bardzo dużo apartamentów na wynajem w dobrym standardzie.
            Last edited by disne; 15-06-2020, 14:26. Powód: nie opłacona reklama

            Skomentuj


              #66
              Odp: Ferie w górach czy nad jeziorem?

              Również polecam góry Szukając fajnych miejsc natknąłem się na tą stronę


              bardzo szeroki asortyment i fajne artykuły
              Last edited by disne; 15-06-2020, 14:26. Powód: nie opłacona reklama

              Skomentuj


                #67
                Odp: Ferie w górach czy nad jeziorem?

                Ja lubię aktywnie spędzać czas. Często jak jestem na wakacjach, to szukam parków wodnych lub basenów. W Krakowie jest świetny park wodny Warto się tam wybrać, zwłaszcza jeżeli lubi się wodę
                Last edited by disne; 15-06-2020, 14:27. Powód: nie opłacona reklama

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Ferie w górach czy nad jeziorem?

                  Ja tam zawsze wybierałam morze albo góry. Jeziora zawsze kojarzyły mi się z ogromem komarów i innych insektów Ale to oczywiście indywidualna sprawa. O ile w gronie rodzinnym i dobrym towarzystwie to miejsce nie madla mnie aż tak dużego znaczenia

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Ferie w górach czy nad jeziorem?

                    :P Do ferii zimowych jeszcze kawał czasu, ale jakoś przez te upały zapragnęłam wejść w wątek xD. Ferie zimowe to dla mnie góry albo po prostu jakieś urocze miasteczka, najlepiej z zameczkami. Jezioro czy morze wolę jednak latem.

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Ferie w górach czy nad jeziorem?

                      Myślę, że dużo tutaj zalezy od tego w jakiej porze roku wybieramy się na ferie.

                      Jeśli zima, proponowałabym zarezerwować jakieś noclegi w górach. Tak aby móc skorzystać z mozliwosci uprawiania sportow zimowych

                      Jesli chcemy wypocząć od wiosny do jesieni, polecam zarezerwować sobie jakies miejsce w ośrodku nad jeziorem. Najlepiej takie, w którym bedzie wiele atrakcji dla maluchów. Tak aby dzieci sie na wakacjach nie nudziły.

                      Zerknijcie sobie na te domki letniskowe na Kaszubach - okolica jest badzo ładna, na miejscu mozna zrobić sobie grilla.

                      Poza tym jest fajny zalew z plażą.
                      Last edited by disne; 15-06-2020, 14:27. Powód: nie opłacona reklama

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Ferie w górach czy nad jeziorem?

                        Napisane przez Michachalina Pokaż wiadomość
                        :P Do ferii zimowych jeszcze kawał czasu, ale jakoś przez te upały zapragnęłam wejść w wątek xD. Ferie zimowe to dla mnie góry albo po prostu jakieś urocze miasteczka, najlepiej z zameczkami. Jezioro czy morze wolę jednak latem.
                        Z tym wyjazdem w góry to zawsze problem, szczególnie z małymi dziećmi. Dorośli chcieliby na narty, a stoki nie zawsze są dostosowane do dzieci. Chociaż nie powiem, znalazłam miejsce w Beskidzie Sądeckim, gdzie pomyślano o rodzinach z dziećmi. Hotel perlapoludnia, to miejsce położone blisko stoku narciarskiego, gdzie odbywają się także zajęcia szkółki narciarskiej. A przygotowane trasy są łatwe, w sam raz dla początkujących. W samym hotelu znajduje się sala zabaw dla dzieci, basen i wiele innych atrakcji, przydatnych w razie niesprzyjającej pogody.
                        Last edited by disne; 15-06-2020, 14:24. Powód: nie opłacona reklama

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Ferie w górach czy nad jeziorem?

                          Oczywiście, że w górach. Ja od kilku lat jeżdżę na narty do austriackich Alp i nie wymieniłabym tego na nic innego. Cudowne otoczenie, niezapomniane widoki i wyjątkowy klimat… nigdzie tego nie doświadczysz. OK – nad jeziorem jest też dobrze, ale jednak Alpy są o wiele lepsze. Gdyby ktoś był zainteresowany na rodzinny wyjazd to zapraszam - beskidtravelja z tą firmą jeżdżę od lat i prawdopodobnie nie ma lepszej opcji na rodzinny wypad na narty.
                          Last edited by disne; 15-06-2020, 14:24. Powód: nie opłacona reklama

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Ferie w górach czy nad jeziorem?

                            Ja również polecam góry! Nawet z maluchami można świetnie spędzić czas, a im wcześniej rozpoczną naukę na nartach, tym więcej satysfakcji będzie im dawać szusowanie po stokach, kiedy będą większe. Już w wieku przedszkolnym można zapisać dziecko na pierwsze lekcje, tym bardziej, że w tym wieku każde dziecko rozpiera nadmiar energii Na stoku szybko ją wyładuje!

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Ferie w górach czy nad jeziorem?

                              Które konkretnie miejscówki z sun&snow polecasz? Chyba warto już teraz szukać czegoś na Sylwestra jeśli ktoś się wybiera w tym kierunku. Widziałam, że mają zniżki teraz na Sylwestra 5% taniej sunandsnow
                              Last edited by disne; 15-06-2020, 14:24. Powód: nie opłacona reklama

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Ferie w górach czy nad jeziorem?

                                U nas całą rodzinkę mozna podpisać jako maniaków gór - więc oczywiście GÓRY! I Narty - innej opcji na ferie zimowe nawet nie bierzemy pod uwagę

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X