Wróć   Forum Mamotoja.pl > Twoje dziecko > Niemowlę > Karmienie dziecka
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Karmienie dziecka O karmieniu piersią, butelką i o niejadkach...

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 18-05-2016, 13:24
agrafka13 agrafka13 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
agrafka13.polki.pl

Zdjęcia: 2
Domyślnie Odp: jaki stanik dla karmiącej?

Ja też mialam taki 100% bawełny i bardzo dobrze mi się sprawował. Tanie to te biustonosze nie są, ale warto zakupić przynajmniej jeden, bo daja wielką ulgę młodej mamie i dobrze sie w nich chodzi. Tylko ja bym przez internet nie zdecydowała się kupić.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-05-2016, 13:55
Iwonka886 Iwonka886 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Iwonka886.polki.pl

Miasto: Marianowo 1/9 18-421 Piątnica
Zdjęcia: 46

Stanik dla karmiącej to priorytet bez którego nie może się obyć...teraz mam już kilka sztuk ale na początku wystarczyły dwa jeden biały, drugi czarny. Bardzo wygodne i praktyczne więc każdej mamie się przydadzą. Mam staniki z H&M mama
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-05-2016, 06:53
wyakin wyakin jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
wyakin.polki.pl

Tak, jak dziewczyny pisały biustonosz do karmienia to świetna rzecz. Nie trzeba się rozbierać, wystarczy odpiąć klapkę i już jest. Zwłaszcza, gdy karmimy poza domem jest świetny. Koniecznie musi być bawełniany, wtedy jest najwygodniej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-04-2017, 09:00
mama_jasia3 mama_jasia3 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mama_jasia3.polki.pl

Jest polska marka, która tworzy biustonosze dla karmiących mam. Nazywa się Alles by Mama. Niestety nie dostaniecie jej w zwykłych sklepach, a trzeba o nią pytać w salonach brafitterskich. Jeśli mieszkacie na terenie Rzeszowa, to zajrzyjcie do sklepu Paryżanka: https://www.paryzanka.eu/nowosci/biu...w-rzeszowie/13 . Przy okazji będziecie mogły skorzystać z porady brafitterki, bo wiadomo, że podczas ciąży nasze piersi się zmieniają. Będziecie miały pewność, że dobrany przez specjalistkę biustonosz będzie nie tylko wygodny ale też wymodeluje Wasze piersi
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-06-2017, 08:51
oleska33 oleska33 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
oleska33.polki.pl

Ja takie staniki zamawiałąm tutaj https://ekskluzywna.pl/bielizna-ciazowa wcześniej napisałam do sklepu parę pytań i szybko mi Pani odpisała co rozwiało moję wątpliwości jaki model wybrać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-10-2017, 20:03
furgomo furgomo jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
furgomo.polki.pl

Na pewno z poduszkami będzie lepszy bo w razie czego wciągnie to co wypłynie, wybór na rynku jest duzy możecie poszukać w takich sklepach jak Gorteks bo oferte mają bardzo szeroką, ale konkretnie to nie doradzę, żona zawsze u nich kupuje i jest zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-10-2017, 20:21
maleckaska maleckaska jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
maleckaska.polki.pl

Teraz są takie specjalne, odpinane inaczej. Dobrze też, żeby brafitterka dobrała Wam rozmiar stanika, bo po ciąży biust często się zmienia i rozmiar jest zupełnie inny. A szkoda kręgosłupa, no i też tego, żeby biust nam opadl czy coś. Tutaj https://www.paryzanka.eu/nowosci sobie możecie szeszej poczytać na temat bielizny. Wybierajcie po prostu takie sklepy, gdzie jest brafitterka i będzie dobrze
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania