Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

antykoncepcja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: antykoncepcja

    Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
    A ja dalej jestem na naturalnych metodach i szczerze mówiąc już mnie to wkurza bo w te zakazane dni mam największą ochotę
    ba bo tak jest (ja tez naturalne) jest to czas rozrodczy i sie bardziej chce


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: antykoncepcja

      Skończyłam w czwartej pierwsze opakowanie tych Yasminelle. Pierwsze i ostatnie, bo tabletki nie dla mnie. Zapominałam o nich, więc szkoda kasy.
      Dobrze się czułam, nie przytyłam a nawet zrzuciłam 2 kg, ale to raczej nie po tabletkach. W czwartek wzięłam ostatnie opakowanie i w sobotę bądź niedzielę powinnam dostać okres. No i do dziś go nie ma
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        Odp: antykoncepcja

        Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
        Skończyłam w czwartej pierwsze opakowanie tych Yasminelle. Pierwsze i ostatnie, bo tabletki nie dla mnie. Zapominałam o nich, więc szkoda kasy.
        Dobrze się czułam, nie przytyłam a nawet zrzuciłam 2 kg, ale to raczej nie po tabletkach. W czwartek wzięłam ostatnie opakowanie i w sobotę bądź niedzielę powinnam dostać okres. No i do dziś go nie ma
        sugerujesz,że Julek będzie miał rodzeństwo?
        czy po prostu zmiana klimatu z katowickiego na krakowski?
        FROCH

        Skomentuj


          Odp: antykoncepcja

          Tree a właśnie miałm ptac ja po tabsach bo ja tak dumam co by nie zacząć
          gumy mnie wkuwiają mirzyc temp. mi sie nie chce i teraz będę srać w gacie czy coby nie zapylona jestem
          właściwie mam już sny ze mam brzuch i takie tam


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            Odp: antykoncepcja

            Majekja nigdy w życiu nie brałam pigułek,żadnej antykop.nie stosowałam prócz gumy...może kiedyś zacznę,ale boję się przytycia po hormonach
            FROCH

            Skomentuj


              Odp: antykoncepcja

              przytyc tez bym nie chciała
              tylko że u mnie często medyczne wskazania były a ja odmawiałam
              mam straszne cykle tak między 35 a 60 dni z przewagą tych 60 (nie dział mi 1 jajnik jak należy) i dlatego mam zawsze warażenie że zaciążę
              a po tej ciązy to wogóle nie prowadzę notatek współrzycia i temeratur tylko na oko pośluzie + gumki co mnie w********ia strasznie


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                Odp: antykoncepcja

                Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
                sugerujesz,że Julek będzie miał rodzeństwo?
                czy po prostu zmiana klimatu z katowickiego na krakowski?
                raczej nie... chociaż kto to wie... jednak nie jest to najlepszy czas na drugie dziecko.. zakopałabym sie w domu po same uszy.
                Julek miałby 2,5 roku, dla mnie to za mała różnica
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: antykoncepcja

                  Tree a w poprzednich opakowaniach po jakim czasie przychodzila @ ? Jak i na jak dlugo zapominalas o tabsach ? Po odstawieniu okres przychodzi roznie wiec poczekaj jeszcze, organizm nie odstal kolejnej dawki hormonow wiec szaleje.

                  Ja bym na gumkach pierw osiwiala, ani to komfortowe, no i trza przerwac akcje by ja zalozyc ;p.Zatem chwale sobie tabletki na potege, czuje sie super, chec jest no i waga nie rosnie a wrecz przeciwnie co przestaje byc smieszne bo musze paski teraz do gaci nosic. A opakowanie tabsow mam tam gdzie mlody mleko - zawsze jak robie mu sniadanie to przypominam sobie o ich wzieciu .

                  Skomentuj


                    Odp: antykoncepcja

                    Gopi to było pierwsze opakowanie, ja wcześniej nie brałam tabletek - pisałam już o tym
                    Alarm zażegnany, w nocy @ przyszła, więc ulga
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj


                      Odp: antykoncepcja

                      Ja biore juz 4 opakowanie YAZ i chyba mi pasuja,tzn.nie przytylam cera w normie i humorkow nie mam.Ja tez trzymam piguly tam gdzie mleko malego i biore wieczorkiem a gum to bym na dluzsza mete nie zniosla,smierdzi to,bawic sie trzeba z zakaldaniem i lubie czuc partnera "na zywca"

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: antykoncepcja

                        racja Dotka z gumami
                        ja teraz mam miesiąc przerwy, bo mi Yasmin w ogóle nie przypasował i wracam do tabsów sprzed ciąży w grudniu, nie eksperymentuję z nowymi bo skończy sie tak jak z Yasmin

                        Skomentuj


                          Odp: antykoncepcja

                          Jestem 5,5 mies po porodzie i prawie od samego początku mam jakieś problemy hormonalne. Nie mogę tego ogarnąć. Ostatnio lekarka przepisała mi Marvelon, już wcześniej brałam leki hormonalne, ale ten biorę pierwszy raz od 3 tyg. No i nie działa na mnie dobrze. Chodzę rozdrażniona, okres przedłużył mi się do jakiś 10 dni, potem parę dni przerwy i znów krwawię, choć nadal biorę tabletki. Nigdy wcześniej mi się to nie zdarzyło. Wcześniej brałam Jasmine i jeszcze jakiś inny lek, ale już nie pamiętam jaki. Bardzo dobrze je tolerowałam poza obniżeniem libido. Teraz libido OK, ale cała reszta do d.... Zastanawiam się, czy dalej je brać, bo może to normalne przy pierwszej serii. Doradźcie coś. Mąż już ze mną nie wytrzymuje

                          Skomentuj


                            Odp: antykoncepcja

                            najlepiej jeśli porozmawiasz ze swoim lekarzem i wtedy za decydujecie co dalej. z doświadczenia wiem ,że tabletki trzeba brać przez około pół roku żeby stwierdzić czy ci odpowiadaja,jestes świeżo po porodzie więc twój organizm jest jeszcze rozstrojony a huśtawki nastroju są w miare normalne dochodzi pewnie jeszcze zmęczenie nie martw się mój mąż też nie może ze mna wytrzymać a ja już dawn jestem po huśtawce hormonalnej :-P





                            Skomentuj


                              Odp: antykoncepcja

                              Wg mnie tabletki antykoncepcyjne.




                              Skomentuj


                                Odp: antykoncepcja

                                Ja od niedawna mam implant wszepiony pod skorę na ręce który zapobiega ciazy przez 3 lata, jak narazie dobrze się z tym czuję i nie mam żdych skutków ubocznych, Cieszę się że zdecydowałam na taki środek antykoncepcji.Fakt troche kosztowne ale biorąc pod uwagę zakup tabletek przez 3 lata pewnie dużej różnicy cenowej by nie było.
                                Doriaś ur.17.03.2008




                                Tristaś ur. 11.03.2010

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X