Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czym dziś mnie rozbawił mój maluch

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Czym dziś mnie rozbawił mój maluch

    ponad pół roku temu jak milena ledwie co nauczyła się korzystania z nocnika tron musiał stać na środku pokoju, żeby był w zasięgu ręki, nie wiedziałam, że to okaże się aż tak dosłowne... było lato więc miała na sobie tylko sukieneczkę bez majtek i jak jej się zachciało siku siadała na nocnik wołała ja wylewałam. pewnego dnia ja siedziałam przy kompie ona się bawiła, aż zorientowałam się, że jest za cicho patrzę i co??? moja córeczka wzięła swoją lalę i myła jej i sobie rączki w zawartości nocniczka... a jaki był wrzask jak mama zabrała!




    "Tępi ludzie są jak tępe noże. Większej krzywdy nie zrobią, ale jak wkurzają".

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Czym dziś mnie rozbawił mój maluch

      Kilka dni temu ja robię kawę sobie i mężowi, a Natalka chodzi po kuchni i coś sobie gada. W ręku trzymała zakrętkę od baniek mydlanych z takim kółeczkiem na końcu. Nagle patrzę na nią, a ona wsadziła paluszek w to kółeczko i drugą rączką go łapie i mówi: "cieś palusiu" (cześć palusiu). Jak to zobaczyłam, to nie mogłam powstrzymać się od śmiechu

      Druga sytuacja też była kilka dni temu. Powiedziałam Natalce, że do obcych mówi się "proszę pani" lub "proszę pana". A ona pomyslała i mówi "posię mamy", "posię baby", "posię tata". Kilka minut po tym podchodzi do mnie, bo coś chciała i mówi "posię mamy"
      Natalka - 24 lipca 2008r.

      Skomentuj


        Odp: Czym dziś mnie rozbawił mój maluch

        W niedzielę zabrałam Polę i swojego 2-letniego siostrzeńca do kościoła.Gdy nadszedł moment zbierania pieniędzy na tacę,dałam smykom pieniążki,by mogły wrzucić do koszyczka.Pola, z racji swojego wieku(1 rok) pieniążek wrzuciła oczywiście na posadzkę.Ale za to Kubuś spisał się na medal.Podszedł do księdza,wrzucił pieniążek i zapytał:
        -,,A gdzie reszta?))"

        Skomentuj


          Odp: Czym dziś mnie rozbawił mój maluch

          Mój w chwili obecnej 11 letni syn, jak miał nieco ponad 2,5 roku wybrał się ze swoim dziadkiem na długą wyprawę, po przejściu kawałka drogi stwierdził, że jest bardzo zmęczony i nóżki go bolą, więc dziadek wziął go na ręce, po kilku minutach dziadek sapnął, no bo i dziecko spore i ciężkie, na co Sebuś powiedział do dziadka "Widzę dziadku, że jestem twoim kłopotem" myślałam, że padnę jak mój tata mi to opowiedział






          Skomentuj


            Odp: Czym dziś mnie rozbawił mój maluch

            Dzisiejsze popołudnie...
            Dawidek otworzył szafkę z butami, wyszlam na korytarz zobaczyć co z niej wyjmuje- nie było mnie około 7 sekund...- w tym czasie Miłoszek w kuchni ściągnął z szafy pojemnik z ciastem, wysypał na podłogę i zaczął sie bawić ciastem.

            I jak tu zapanować nad dwójką małych chłopców nie rozdwajając się???

            Skomentuj


              Odp: Czym dziś mnie rozbawił mój maluch

              Witam, niestety moja córeczka jeszcze nie mówi, ale podczas spaceru z Tosią zasłyszałam taką oto rozmowę czteroletniego synka z mamą:
              - Synku co chciałbyś na obiad?
              - Mamo zamówimy pizzę!
              - Nie kochanie, pizza jest nie zdrowa, zrobię Twoją ulubioną zupę.
              Na co synek odpowiedział ze słodką miną:
              - Mamo, ale ja chcę się najeść.

              Skomentuj


                Odp: Czym dziś mnie rozbawił mój maluch

                ziś byłam w południe bardzo zmęczona-na chwilę rozłożyłam tapczan i się położyłam. oczywiście od razu moi chłopcy do mnie zaczęli wchodzić, kłaść się koło mnie, przytulac się do mnie, skakać po mnie, wchodzić pod koc itp,więc o odpoczynku nie było mowy. W końcu udało mi się ich namówić, by poszli po coś do siebie do pokoju-i chyba na chwilę zasnęłam-może na 2,3 minuty. Nagle budzi mnie dziwny szum. wchodzę do kuchni, a na podłodze wszystkie rodzaje moich makaronów wymieszane...co do mojej miny można się tylko domyślać

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Czym dziś mnie rozbawił mój maluch

                  Siedzę sobie na kanapie z moją 15 miesięczną córką Polą,mamą i 3-letnią siostrzenicą,która pałaszuje cukierki.
                  -Dasz jednego babci?-zwraca się do niej moja mama.
                  -Kup sobie.Jesteś stara wiec musisz mieć rentę-odparła bez zastanowienia.

                  Mama już więcej nie pytała o nic..))

                  Skomentuj


                    Odp: Czym dziś mnie rozbawił mój maluch

                    Mam brata ktory teraz ma 8 lat ale rzecz sie sziala gdy mial jakies 3 i pol roku. Mowil na mnie nona, mial takiego malego szczurka maskotke i pewnego razu podbiega do mnie zdyszany i mowi: nona daj mi cipko ciula Chodzilo mu o to: nona daj mi szybko szczura

                    Skomentuj


                      Odp: Czym dziś mnie rozbawił mój maluch

                      Mój prawie 3-letni synek kojarzy co nie co z liczenia od 1 do 10, tzn. niedawno jeszcze kojarzył tyle, że gdzieś tam po drodze jest osiem. Kiedyś nie chciał czegoś zrobić i zdenerwowana mówię "liczę do 10, jak tego nie zrobisz, to będzie kara" (zwykle to działa, bo karą jest zakaz oglądania bajki). Zaczynam liczyć, zdenerwowanym głosem: "jeden, dwa" a on poważnie próbuje trafić w odpowiednim momencie: "osiem", ja dalej: "trzy, cztery" a on znowu: "osiem", ja już trochę rozbawiona: "pięć, sześć" a on dalej próbuje: "osiem"... No i nie wytrzymałam i tyle było po karze...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Czym dziś mnie rozbawił mój maluch

                        Fajne są te wasze maluchy

                        Moja 15-miesięczna córcia podeszła do mnie niedawno i gryzie! Nie wiem co jej strzeliło do głowy nigdy wcześniej tego nie robiła więc się jej pytam:
                        -Dlaczego gryziesz mamusię?
                        A ona na to:
                        -Mama am mniam mniam mniam...

                        Skomentuj


                          Odp: Czym dziś mnie rozbawił mój maluch

                          Rozmawiam z 3,5 letnim synkiem czy chce miec rodzenstwo.Pytam się czy chce brata,czy siostrę?Odpowiada,że brata,pytam jakie damy mu imię,a on na to huligan.Ale się uśmiałam

                          Skomentuj


                            Odp: Czym dziś mnie rozbawił mój maluch

                            kiedy mój kuzyn Kubuś miał ok.2 latek uwielbiał rozmawiać z ulubioną ciocią przez telefon (nie, to nie ja;-). Kiedyś mama Kubusia wchodzi do pokoju i widzi, że mały siedzi ze słuchawką przy uchu. Zamurowało ją, bo ciocia akurat wtedy nie dzwoniła, więc pyta synka: "Kubusiu, z kim rozmawiasz?" Na co mały "Z ciocią". Zaczekała chwilę, a kiedy mały oddał jej słuchawkę, pyta synka: "I co ci ciocia powiedziała?" a on: "Nie ma takiego numelu"...

                            Skomentuj


                              Odp: Czym dziś mnie rozbawił mój maluch

                              czeszę mojej małej włosy ta kręci się jak nigdy i co sekundę pyta jus jus?
                              ja do niej: jeszcze chwilka kochanie, mamusia stara się szybko skończyć.

                              na to moja córa: "mamusiu, ale przecież Ty nie jesteś stara!!!"




                              "Tępi ludzie są jak tępe noże. Większej krzywdy nie zrobią, ale jak wkurzają".

                              Skomentuj


                                Odp: Czym dziś mnie rozbawił mój maluch

                                Z racji tego,że mieszkamy nad morzem,nasz dom zamienia się w okresie urlopowo-wakacyjnym w rodzinny ośrodek wypoczynkowy.2 tygodnie temu,jako pierwszy,odwiedził nas mój kuzyn z żoną i 7-letnim synkiem .Gdy odjeżdżali zapytałam :-Szymuś,co najbardziej podobało Ci się na wakacjach ub cioci?
                                -Dziewczyny w bikini-odpowiedział z powagą siedmiolatek:-)

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X