Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

DDA rodzicami

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    DDA rodzicami

    Zapraszam wszystkich którzy są dorosłymi dziećmi alkocholików i aktualnie sami są rodzicami do wymiany poglądami,problemami i wszystkim czym sami potrzebują.
    Mam na imię Karolina 26 lat i jestem Dorosłym dzieckiem alkocholika,oraz mamą Kacperka lat 6 i Lenki 9 miesięcy.
  •    
       

    #2
    Odp: DDA rodzicami

    cześć!Głupio mi tak o tym pisać i wciąz ciężko jak sobie przypomne...Moi rodzice pili byłam pozostawiona sama sobie.I to alkohol zniszczył moją mamę...jak miałam 9 lat zginęła...wyleciała z okna z 4 piętra!Teraz mój synek ma 2 lata i 8mies i nigdy mu nie zgotuje takiego losu...ja mam 23lata.
    ANIA I RAFAŁ

    Skomentuj


      #3
      Odp: DDA rodzicami

      Cześć. Jestem Daria. Mój ojczym mnie wychowywał i to on właśnie pije. 6 lat temu spowodował wypadek a właściwie nieumyślnie (niby) spowodował śmierć mojej mamy. Wtedy jego alkoholizm się pogłębił. Na dzień dzisiejszy nie rozmawiamy ze sobą. Mam 23 lata i trzech synków. Damian 3 lata, Bartosz 2 lata i Natan 4,5 miesiąca.
      DAMIANEK 04.06.2007R
      BARTOSZEK 21.05.2008R
      NATANEK 30.04.2010R
      OLIWKA 17.02.2012R

      Skomentuj


        #4
        Odp: DDA rodzicami

        Ja mam 27 lat, jestem dzieckiem alkoholików, obecnie od 3 lat mamą Olusi. Strasznie się wstydziłam tego skąd pochodzę, nie potrafiłam, żyć normalnie, dopiero, byłam współuzależniona od rodziców, dopiero terapia u nich http://agnusterapia.pl/wspoluzaleznienie mi pomogła stanąć na nogi. Jestem im niezmiernie wdzięczna.

        Skomentuj


          #5
          Odp: DDA rodzicami

          Przekichane mieć takie życie :/ Mój tata też pił, nie wiele pamiętam - po jakimś czasie się opamiętał i w sumie doceniam go, że się zmienił na lepsze i żucił nałóg ! Ale wracajac czasem myślami to cieżko pomyśleć. Nie bił Nas nie robił nikomu krzywdy, ale przykre było to jak nie pomaga , tylko liczy sie alkohol.

          Skomentuj


            #6
            Odp: DDA rodzicami

            Hej mam na imię Sylwia. Mam 27 lat. Jestem dorosłym dzieckiem alkoholika. Jestem mamą Szymona 4,5 roku oraz Tymona 5 miesięcy. Przed narodzinami Szymona chodziłam nawet na terapię DDA ale musiałam ją przerwać. Mój tata nadal ma epizody picia niestety choć próbował podejmować leczenie.
            Mój obecny partner i ojciec moich dzieci nie pije alkoholu wcale. Jednak nasz związek nie należy do łatwych. Podobno tak to już wygląda, że DDA zwykle wchodzą w trudne relacje.
            szczęśliwi rodzice , szczęśliwe dziecko

            Skomentuj


              #7
              Odp: DDA rodzicami

              Jeśli o mnie chodzi- mój wujek ma obecnie straszny problem z alkoholem. Przykro na to patrzeć jak się stacza Już nawet chciałam załatwić mu terapię uzależnień w tym krakowskim ośrodku, ale do niego w ogóle nie dociera, że ma jakikolwiek problem.

              Skomentuj

                     
              Working...
              X