Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

e-recepta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    e-recepta

    Dziewczyny wykupowałyście w ten sposób receptę? jak się to robi i czy w każdej aptece to możliwe?
  •    
       

    #2
    Odp: e-recepta

    Tak, już kilka razy nawet. Najpierw musisz mieć założone konto e-pacjenta, potem u lekarza prosisz zeby ci receptę w tej formie wydał i idziesz z kodem do apteki, na pewno w sieci Doz mozna je już wykupić.

    Skomentuj


      #3
      Odp: e-recepta

      Jeszcze nie korzystalam z takiego rozwiazania.

      Skomentuj


        #4
        Odp: e-recepta

        spróbuj, to bardzo wygodne, jak założysz konto to potem masz na nim dawkowani swoich leków, też jak nie możesz sama wykupić recepty wystarczy że komuś kod podasz i gotowe, w aptece DOZ bez problemu wykupuję

        Skomentuj


          #5
          Odp: e-recepta

          A gdzie trzeba mieć założone takie konto pacjenta, żeby móc e-receptę zrealizować?

          Skomentuj


            #6
            Odp: e-recepta

            Tak, jeśli się rozliczałaś przez neta to masz pewnie profil zaufany to szybko założysz konto e-pacjenta, no i potem od lekarza musisz wziąć ten kod

            Skomentuj


              #7
              Odp: e-recepta

              Dziewczyny a co w sytuacji osoby starszej, czy po prostu takiej, która nie wychodzi z domu? Jest możliwość realizacji takiej e-recepty za kogoś?

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: e-recepta

                Tak, jest taka możliwość. Ja kilka razy realizowałam recepty mamy i nie było z tym żadnego problemu, polecam apteki sieci DOZ.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: e-recepta

                  Jak zaczęło się to całe szaleństwo z koronawirusem, to po pierwsze mialam konsultację online z lekarzem w serwisie lekarzonline.eu a po drugie ten lekarz wypisał mi leki na e-recepcie, która zrealizowałam w najbliższej aptece w moim mieście. Bez problemu.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: e-recepta

                    Też często realizuję e-receptę dla dziadków i w doz nie miałam z tym problemu.

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X