Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Niskie meble dla dziecka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Niskie meble dla dziecka?

    Potrzebne mi są niskie meble dla dziecka, które ma słabszy rozwój niż rówieśnicy ... myślicie, że jak mam meble kuchenne od warszawskiego producenta zamawiane - na wymiar, to jak zamówię u niego tez te dla dziecka, to da się spuścić cenę (targować)?
    Czy szukac kogoś innego, i gdzie?
  •    
       

    #2
    Odp: Niskie meble dla dziecka?

    A firma zajmuje się produkcją i takich i takich mebli? Bo najczęściej jest tak, że dany wytwórca specjalizuje się tylko w jednej linii produkcji i jak robi meble kuchenne, to już "nie bawi się" w inne... Poza tym na jakiej zasadzie chcesz uzyskać rabat? Czy pojedynczy zakup to już bycie stałym klientem? ;-)) Patrz na jakość wykonywanych mebli, na to, żeby były ładne i funkcjonalne, a nie na to u kogo lepiej je kupić ;P

    Skomentuj


      #3
      Odp: Niskie meble dla dziecka?

      ty ale fajny pomysł w ogóle z takimi specjalnie robionymi niskimi meblami

      Skomentuj


        #4
        Odp: Niskie meble dla dziecka?

        A ja myślę, że może lepiej jednak kupić meble do pokoju dziecięcego takie gotowe. Jest to bardziej oszczędne - szczególnie, że nowy członek rodziny wiąże się z dużymi wydatkami
        Ja mebelki dla dzieciaczka zamawiałam w brw : http://www.brw.com.pl/ i jestem zadowolona.
        'Możecie sobie zobaczyć jak duży wybór tam mają.
        http://forum.mamotoja.pl/

        Skomentuj


          #5
          Odp: Niskie meble dla dziecka?

          To może zainwestuj w meble modułowe? Dzięki temu dopasujesz je idealnie do wzrostu dzieciaczka a potem możesz również dokupywać poszczególne motywy tak aby rosły razem z maluchem.
          Taką ofertę ma między innymi firma Ki Ko: http://www.ki-ko.pl/meble - tutaj możesz sobie obejrzeć poszczególne mebelki. Moim zdaniem przede wszystkim łóżeczka mają fajne - można je personalnie dopasować dla dziecka
          Tutaj zdjęcie jak mniej więcej to wygląda:

          Skomentuj


            #6
            Odp: Niskie meble dla dziecka?

            Meble modułowe rzeczywiście wydają się być rozsądnym rozwiązaniem, a w ogóle to jak tak patrzę na aranżacje wnętrz dziecięcych to jakoś nie zauważyłam by meble były super-specjalne, ot mniejsze niż dla dorosłych i tyle

            Skomentuj


              #7
              Odp: Niskie meble dla dziecka?

              To może warto pomyśleć nad meblami na zamówienie.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Niskie meble dla dziecka?

                Moim zdaniem na zamówienie można fajne takie meble wykonać.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Niskie meble dla dziecka?

                  Napisane przez zocha78 Pokaż wiadomość
                  Moim zdaniem na zamówienie można fajne takie meble wykonać.
                  Dokładnie. Na allegro bardzo dużo firm ogłasza się i robi meble na zamówienie. My mamy szafę według naszych wytycznych i jesteśmy bardzo zadowoleni. Wystarczy trochę poszperać...



                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Niskie meble dla dziecka?

                    Napisane przez agibee Pokaż wiadomość
                    Dokładnie. Na allegro bardzo dużo firm ogłasza się i robi meble na zamówienie. My mamy szafę według naszych wytycznych i jesteśmy bardzo zadowoleni. Wystarczy trochę poszperać...
                    co zamówione to zamówione i można dopasować do osobistych wymagań mój mąż jest stolarzem meblowym i powiem Wam, ze powiedzenie szewc bez butów chodzi lub w dziurawych butach to u nas się sprawdza - mąż w domku robił wszystkie meble i niby powinniśmy wiedzieć co i jak - ale to się nie sprawdziło, a to zrobilibyśmy inaczej hehe i mąż coś od czasu do czasu modyfikuje

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Niskie meble dla dziecka?

                      Meble na zamówienie rzeczywiście mogą się tu w takim razie najlepiej sprawdzić.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Niskie meble dla dziecka?

                        Fajne meble dziecięce ma Ikea, samemu można komponować zestawy i dobierać kolory, poniżej wklejam link. Dla Synka wybrałam inne meble ale te ma koleżanka i są bardzo fajne.
                        http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/ca...ns_ikea/18836/

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Niskie meble dla dziecka?

                          W ikea faktycznie są fajne meble i można je fajnie skomponowac do pokoiku dzieciecego, jednak jakość mbli z tego sklepu nie jest najlepsza;/

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Niskie meble dla dziecka?

                            Co do jakości to powiedziałabym że zależy które meble. Też nie mam najlepszego zdania o Ikeowej jakości ale te droższe nie są takie złe.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Niskie meble dla dziecka?

                              mamy stół i niestety nawet roku nie ma a już sa odpryski a tani nie był;/
                              podobnie regał ;/ 200zł a już obdrapany a mała w większosci ma pluszaki dobrze ze zastawiony to tak nei widać

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X