Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Praca
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Praca Wasze zawodowe wyzwania, praca dodatkowa, ogłoszenia

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 24-02-2014, 14:11
taiwona's Avatar
taiwona taiwona jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
taiwona.polki.pl

Domyślnie Odp: Praca w domu

Ja obecnie pracuję w domu Założyłam swój sklep internetowy i sprzedaję przeróżne dekoracje, które sama wykonuję techniką decoupage - muszę przyznać, że mam coraz więcej klientów. Zdarzają się osoby, które robią zakupy już po raz kolejny
Generalnie na początku było ciężko ale kto nie ryzykuje nie odniesie sukcesu.
Sama polecam ograniczać koszta prowadzenia działalności, fajną opcją jest na przykład skorzystanie z usług internetowego biura rachunkowego. Ja prowadzę księgowość tutaj: http://www.infakt.pl/ - sporo udało mi się na tym zaoszczędzić
Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-03-2014, 11:03
zielonakama zielonakama jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
zielonakama.polki.pl

Dziewczyny...naprawdę nie nabierajcie się na pracę polegającą na klikaniu w jakieś reklamy, bo wysiłek zdecydowanie nie jest tutaj współmierny do zarobków. Jeżeli poszukujecie już pracy zdalnej to szukajcie takich ofert gdzie zaoferuję Wam umowę czy to o dzieło, czy zlecenie czy też nawet umowę o pracę. Zazwyczaj praca dotyczy pisania tekstów albo buzz marketingu - chociaż zdarzają się różne oferty. Na własną rękę możecie również poszukiwać zleceń na Oferii i jeżeli dobrze rozreklamujecie swoją osobę, to z pewnością Wam się uda. Aby nieco dokształcić się w tej dziedzinie serdecznie polecam Wam szkolenia z biznesu ementor.pl gdzie znajdziecie wiele przydatnych porad. Na pewno nie będzie to stracony czas, a wiedzę możecie zdobywać leżąc na kanapie z kubkiem ciepłej herbaty w ręku. Ja sama wciągnęłam się dzięki temu w marketing internetowy i z tym planuję związać swoją przyszłość.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-04-2014, 08:26
aniamm aniamm jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
aniamm.polki.pl

Bardzo boję się pracować w domu bo mam wrażenie, że jak nie będę musiała wyjść z domu to już nic mi się nie będzie chciało ze sobą zrobić a tego bym nie chciała, opcja pracyw domu jest bardzo wygodna jak nie ma się z kim dziecka zostawić, ja na szczęście mam ten komfort i mam blisko teściów. Także ja omijam puki mogę takie rozwiązania No i jeszcze jeden ważny aspekt, bierzcie taką pracę tylko od znajomych bo ktoś opcy z internetu napewno oszuka!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-04-2014, 21:58
natalia_caba natalia_caba jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
natalia_caba.polki.pl

Praca w domu to bardzo fajna rzecz, ale trzeba uważać jak z każdą pracą. Bardzo często zdarzają się oszuści oferujący fałszywe oferty pracy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-08-2014, 21:07
cassie30 cassie30 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
cassie30.polki.pl

Domyślnie Odp: Praca w domu, dla mam i nie tylko!

Ja mogę Wam polecić Centrum Reklamy Ktoś chętny? Nie trzeba rekrutować osób, tylko oglądać reklamy - średnio 1 gr za obejrzenie. Wydaje się że mało, ale kilka groszy do kieszeni zawsze wpadnie.

http://*******************/pages/index.php?refid=admin
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-08-2014, 10:03
taiwona's Avatar
taiwona taiwona jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
taiwona.polki.pl

Ja polecam natomiast szukanie pracy w sieci. Jest to bardzo skuteczne ponieważ można znaleźć naprawdę ciekawe oferty i to bez wychodzenia z domu.
Sama mieszkam aktualnie w LUblinie. Swoją pracę znalazłam przez portal GoWork:
http://www.gowork.pl/praca/lublin;l - jak widzicie znajduje się tam bardzo wiele dobrych opcji zatrudnienia ponieważ pracodawcy coraz bardziej doceniają tę metodę szukania pracowników. Jest to wygodne.
Warto jest zaglądać sobie codziennie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-08-2014, 15:13
cela84 cela84 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
cela84.polki.pl

Warto sie zarejestrować np. na pracuj.pl określić profil szukanej pracy i będą podsyłać oferty.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 08-10-2014, 14:47
rabunia89 rabunia89 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
rabunia89.polki.pl

Tworzenie nazw firm, tworzenie nazw produktów to dobry sposób na zarobek. Do tego wystarczy być kreatywnym.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 08-10-2014, 14:52
Anis81 Anis81 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Anis81.polki.pl

niestety na podsyłaniu ofert się nie kończy, potem rekrutacja jeszcze w której tzreba odpowiednio zabłysnąć, aby to właśnie nas wybrali
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-10-2014, 09:00
anulenka6 anulenka6 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
anulenka6.polki.pl

Zdjęcia: 116

Ja postanowiłam zapisać się do toluna.pl Tam wypełnia się ankiety, za które dostaje się punkty.Potem jak się uzbiera odpowiednia sumę można je wymienić na bony do sklepów na przykład do Smyka, albo na gotówę (robią przelew przez Payu). Jednak jestem tam zarejestrowana już od około pół roku i nie mogę uzbierać odpowiedniej liczby punktów. Żeby to zrobić trzeba mieć naprawdę dużo ankiet, a nie jest to łatwe, bo przesyłają je w zależności jak Twój profil pasuje do potencjalnych odbiorców tej ankiety/produktu którego ankieta dotyczy. Także nie wierzę w żadne Centrum Reklamy. A jeśli nawet to na to trzeba mieć czas, a z dzieckiem małym w domu raczej nie będę miała czasu na siedzenie i oglądnie reklam by uzbierać parę grosza
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania