Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nosidełkowy dylemat

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Nosidełkowy dylemat

    Chcę kupic nosidelko, ale nie wiem ktorej marki. I czy na pewno nosidelka sa bezpieczne dla malucha? Od jakiej wagi mozna nosic w nim bobasa?
  •    
       

    #2
    Odp: Nosidełkowy dylemat

    Nosidełka są jak najbardziej bezpieczne dla malucha i tutaj nie musisz się niczego obawiać. Masz określony budżet na ten cel czy generalnie wstępnie się rozglądasz? Bo właśnie tym zajmujemy się na co dzień,możemy pomóc i doradzić na forum.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Nosidełkowy dylemat

      zdecydowałaś sie juz na jakiś? bo ja też jestem w trakcie poszukiwań, ale ciężko mi się zdecydować

      Skomentuj


        #4
        Odp: Nosidełkowy dylemat

        W sumie też jestem ciekawa czy autorka zdecydowała się już na jakiś konkretny model czy też w dalszym ciągu poszukuje,jeżeli zaglądasz na forum i wątek jest aktualny to koniecznie daj znać na forum

        Skomentuj


          #5
          Odp: Nosidełkowy dylemat

          Wybór nosidełka dla dzieci rzeczywiście jest trudny. Pamiętam, że ja dodatkowo miałam problem czy wybrać nosidło czy może chustę. Ostatecznie padło na nosidło bo chusta wydawała mi się mało bezpieczna - nie wiedziałam jak ją zawiązać itd. Ogólnie nasza córka bardzo dużo była noszona w nosidełku. Wolała to niż jazdę w wózku.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Nosidełkowy dylemat

            A mnie właśnie chusta wydaje się bardziej funkcjonalna. W sieci jest mnóstwo poradników o tym, jak używać chust, także to wcale nie jest takie trudne do opanowania.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Nosidełkowy dylemat

              Chusty mi się nigdy nie podobały, za to nosidełko jak najbardziej jest bezpieczne, nawet moim zdaniem bezpieczniejsze niż chusta...

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Nosidełkowy dylemat

                To tez kwestia przekonania i zaufania do jednej rzeczy,np u nas chusta nie sprawdziła się,z kolei nosidełko już tak,uważam je za bezpieczne i funkcjonalne

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Nosidełkowy dylemat

                  zapraszam do wznowienia dyskusji w istniejącym już wątku http://forum.babyonline.pl/forum/showthread.php?t=7963, ten zostaje zamknięty

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X