Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kolka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: problemy z trawieniem i kolka u maluszka

    Sab simplex naprawdę pomaga ojjjj to jak dobry anioł działa na brzuszki u maluszka ale nam jeszcze pomagała tez suszarka

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: problemy z trawieniem i kolka u maluszka

      To ja miałam szczęście z tym moim. Znajomy mi opowiadał jak mu się 8 miesiecy temu bliźniaczki urodziły, że noce nieprzespane , cały czas nosili. Ona jedną a on drugą. Kurcze kicha tym bardziej, że mieli już syna którym w dzień też trzeba się zająć.

      Skomentuj


        Odp: kolka - nic nie pomaga :/

        Ja polecam sab simplex produkt kupiony w Niemczech lub za czeską granicą można tez zakupić przez internet. najlepiej poddawać przed karmieniem

        Skomentuj


          Odp: problemy z trawieniem i kolka u maluszka

          No to serio nie fajnie to jednak ja mam aniołki nie dziecko w nocy daje mi spać xD

          Skomentuj


            Odp: kolka - nic nie pomaga :/

            Spróbuj Sab simplex do tego taka maskotkę co nagrzewa sie ja
            W wannie troszkę cieplejsza wodę nalewam jak zwykle dawaj dużo herbatki z kopru włoskiego próbuj gdy malucha uspakajajacego suszarki no i ograniczam przebywanie w tłumie wierz mi pomoże....

            Skomentuj


              Odp: problemy z trawieniem i kolka u maluszka

              Moja była cudna przez 5 miesiecy, w nocy sama ja budziłam na jedzenie ... a teraz całe noce krzyk... nie wiem co jej jest ale drze sie ze w całym bloku ją słychać

              Skomentuj


                Odp: problemy z trawieniem i kolka u maluszka

                ojej mnie tez to niedługo będzie czekać! dziewczyny udało się ! będę mammą ! jestem w ciązy - udało nam się

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: problemy z trawieniem i kolka u maluszka

                  Napisane przez 01basia10 Pokaż wiadomość
                  ojej mnie tez to niedługo będzie czekać! dziewczyny udało się ! będę mammą ! jestem w ciązy - udało nam się
                  Ha ha już chyba 10x raz z rzędu czytam, że jesteś w ciąży, ale wystarczy, że napiszesz w wątku ciążowym raz i wszyscy już wiedzą, nie musisz powielać tego samego postu 1000x. Wiem, że się cieszysz, każda z nas się tu cieszyła, ale nie topoffujmy wątków.

                  Co do kolki, kurde, teraz te butelki antykolkowe wymyślają i w ogóle, pokarm mama ma przecież ponoć najzdrowszy, ja nawet dostałam w prezencie Szumisia na wypadek kolek, że niby ma maluszka uspokoić

                  Skomentuj


                    Odp: problemy z trawieniem i kolka u maluszka

                    Napisane przez 01basia10 Pokaż wiadomość
                    ojej mnie tez to niedługo będzie czekać! dziewczyny udało się ! będę mammą ! jestem w ciązy - udało nam się
                    Basia Genialnie! gratuluję!

                    Ja tam mam nadzieję, ze moje dziecko kolek nie bedzie miała moze nam sie upiecze a w razie czego to sięgne po Baby Mama Med i z głowy,a le moze nie będe musiała...

                    Skomentuj


                      Odp: problemy z trawieniem i kolka u maluszka

                      No bo nie ma co zakładać z góry, że dolegliwości ciążowe i dolegliwości wieku niemowlęcego przytrafiają się każdemu, bo znam przypadki, gdzie kobieta przeszła ciążę tak, jak by jej nie miała a dziecko nie męczyło się z powodu kolek, także nie ma co teraz gdybać, okażę się w późniejszym czasie i nie stresujcie się na zapas, będziecie pytać, jak Was to spotka, wtedy coś poradzimy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: problemy z trawieniem i kolka u maluszka

                        toche podobnie myślę, chociaż porodu się boję - i dlatego sie rozglądam za róznymi pomocami ale teraz mi wystarczy moja herbtaka ciążowa Szczęśliwa Ciąża i reszta sie nie przejmuję - potem będzi eczas

                        Skomentuj


                          Odp: problemy z trawieniem i kolka u maluszka

                          Dzień dobry, temat kolek znam - niestety... Moje obydwie córki cierpiały na nią po kilka miesięcy, najskuteczniejsza wydawała się nam płyta cd Dobry sen (z dźwiękiem suszarki) i noszenie na rękach lub bujanie. Dodam, że temat kolek nie zależał od mojej diety, bo jedna z córek była karmiona praktycznie od urodzenia butelką... Pozdrawiam!

                          Skomentuj


                            Odp: problemy z trawieniem i kolka u maluszka

                            Nie ma co się nastawiać Synek miał ale nie aż tak jak to opowiadały nieraz dziewczyny Więc przy córce to już miałam zakupiony preparat na kolki a ani razu nie użyłam bo kolek nie miała

                            Skomentuj


                              alergia kolka pomocy

                              Witam, mam problem i może któraś z Was będzie w stanie mi pomóc, u mojego półtora miesięcznej sórki którą karmię piersią stwierdzono alergię na mleko krowie, wykluczyłam więc całkowicie nabiał, oprócz tego lekarz zasugerował aby ograniczyć także inne produkty mogące być przyczyną reakcji alergicznych, w ten oto sposób ograniczyłam swoją dietę do minimum bojąc się że mogę mu zaszkodzić ograniczam się do warzyw marchewka, pietruszka , ziemniaki, gotowanego kurczaka indyka królika, kawy zbozowej z owoców to tylko jabłka a alergia nie znikna nadal są problemy z brzuszkiem i zielona kupa. Jak myślicie który z tych produktów może być przyczyną problemów? ja już nie wiem co mam jeść z góry dziękuję Wam za pomoc

                              Skomentuj


                                Odp: allergia kolka pomocy

                                a może coś w tek kawie żbożowej jest co wywołuje taki stan - u nas też były kolki i dieta eliminacyjna i też pamiętam to ograniczanie ciągłe i z tego co pamiętam to trzeba na efekty diety poczekac jakiś czas więc cierpliwości życze =) trzymaj się dzielnie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X