Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Perfekcyjna Pani domu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Perfekcyjna Pani domu

    Mnie przerażające te wszystkie programy typu Wspomnienie z wakacji,Szkoła i inne tego typu kiczowate seriale. Nie potrafię zrozumieć sporej oglądalności tych kiczow. ..



    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Perfekcyjna Pani domu

      Napisane przez agibee Pokaż wiadomość
      Mnie przerażające te wszystkie programy typu Wspomnienie z wakacji,Szkoła i inne tego typu kiczowate seriale. Nie potrafię zrozumieć sporej oglądalności tych kiczow. ..
      heh u mnie nie ma w domku telewizora tzn my nie mamy w wyboru - tak nie ma co oglądnąć bo ciągle jakieś głupoty lecą, Mąż sportu tez nie ogląda więc żyjemy sobie bez i jest dobrze

      Skomentuj


        #33
        Odp: Perfekcyjna Pani domu

        Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
        heh u mnie nie ma w domku telewizora tzn my nie mamy w wyboru - tak nie ma co oglądnąć bo ciągle jakieś głupoty lecą, Mąż sportu tez nie ogląda więc żyjemy sobie bez i jest dobrze
        I nie macie czego żałować. Ja najczęściej włączam TVN24...tam cały czas wiadomości lecą. Maja czasem bajkę obejrzy a tak to praktycznie wyłączony, bo niby tyle kanałów a i tak nic sensownego nie leci



        Skomentuj


          #34
          Odp: Perfekcyjna Pani domu

          no u nas wlasnei non stop leci disney junior w tle.A i moj przemek oglada discovery rozxne programy i szczerze mwoiac ja sobie bez tv nei wyobrazam

          Skomentuj


            #35
            Odp: Perfekcyjna Pani domu

            Oglądam ale tylko czasami. Też przeraża mnie ten brud ale czasem zastanawiam się czy przypadkiem nie zostało on "wyhodowany" na potrzeby programu? Dziwię się osobą które tam się zgłaszają

            Skomentuj


              #36
              Odp: Perfekcyjna Pani domu

              Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
              Oglądam ale tylko czasami. Też przeraża mnie ten brud ale czasem zastanawiam się czy przypadkiem nie zostało on "wyhodowany" na potrzeby programu? Dziwię się osobą które tam się zgłaszają
              wyżej w postach evelinek13 wspominała iż jej sąsiad uzcestniczył w tym programie i ze ten caly balagan robi ekipa programu przed przyjazdem calej ekipy filowej

              Skomentuj


                #37
                Odp: Perfekcyjna Pani domu

                Ja obejrzałam 1 odcinek i stwierdziłam, że ten program nie jest dla mnie... Przecież wiedzą, ze telewizja do nich przyjedzie... To mogłyby chociaż trochę sprzątnąć... ale nie wszystko już się robi pod publikę... dla mnie lipa... Ale program ogólnie fajny - bo parę ciekawostek podłapałam... Nawet o tych rolkach papieru do czego mogą się przydać prócz tworzenia z Naszymi pociechami....

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Perfekcyjna Pani domu

                  Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
                  u nas sasiad wystepowal to powiedizla ze oni wczensiej przyjezdzaja i pod kampere sami bajzer lobią zeby to wygladalo tragicznie itp. Wiec to tez takie byle co na pokaz w ogoel m isie nei podoba to juz jak kiedys pare odc obejrzalamtak teraz omijam ten program calkiem
                  Masakra! Teraz już wszystko rozumiem. Tak myślałam, że uczestnicy specjalnie hodują ten bajzel ale, że jeszcze ekipa macza w tym palce.
                  W tym programie fajne są tylko NIEKTÓRE porady i tyle. M. Rozenek też pokazuje swój perfekcyjny dom, który zapewne jest perfekcyjnie wysprzątany przez najętą pomoc domową ;/

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Perfekcyjna Pani domu

                    tak myślałam że to nie jest takie prawdziwe ,dlatego nie lubię oglądać tego programu

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Perfekcyjna Pani domu

                      Nie wiem, ale dla mnie cały program dość sztuczny. Nie lubię tej całej prowadzącej..
                      catering warszawa

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Perfekcyjna Pani domu

                        sama prowadząca mi się w miarę podoba, ładniutka, szczuplutka i zadbana kobieta. Tylko jakoś nie widzę jej sprzątającą swój własny perfekcyjny dom ;p

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Perfekcyjna Pani domu

                          Kiedyś to oglądałam, może i rady czasami fajne, ale jakoś nie wkręcił mnie na tyle aby go nadal oglądać.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Perfekcyjna Pani domu

                            Ach ta perfekcyjna Pani domu właśnie czy jest taka perfekcyjna i u siebie pewnie nie ma tyle czasu na sprzątanie u siebie

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Perfekcyjna Pani domu

                              Hehehe... racja perfekcyjnie to ja miałam posprzątane jeszcze przed narodzinami małej
                              wtedy patrzy się nieco inaczej na czystość w domu i priorytety

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Perfekcyjna Pani domu

                                Ludzie pewnie zgłaszają się tam w celu zdobycia nagród bo z tego co pamiętam obie uczestniczki czy uczestnicy dostają odkurzacz który sobie sam jeździ i sprząta. Oj też by mi się taki przydał ;p

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X