Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Buciki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Collen znam to Syn odziedziczyl rozmiar stopy po mezu
    Dla niechodzacego kupowalam obojetnie jakie bo to w koncu tylko ocieplenie i ozdoba ale jak tylko zaczely sie proby chodzenia to zaczelo si etez inwestowanie w buciki bo np bralismy go za obie raczki i sobie spacerkowal troszke.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Napisane przez colleen Pokaż wiadomość
      ale ja zakładam normalnie do wózka. Nie chodzi, a but ma jak dla dziecka
      chodzącego (mój ma wielką stopę)
      Ahhaaa
      My mamy kombinezon z całymi nóżkami więc bucików nie zakładam
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        #18
        Izabell nie sadze - jak juz pisalam moj nie nie umial w butkach poruszac, podnosil wysoko nozki itp. Zakladalam mu nie na caly dzien poczatkowo tylko "na raty" by sie przyzwyczail.Poczatkowo na 20-30 minut a pozniej wydluzalam ten czas.

        Skomentuj


          #19
          A to spoko

          Dzięki dziewczyny , a więc chodzimy na boso tzn ze skarpetkami
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            #20
            jak moja zaczynała chodzić i nie miałam bucików dla niej to strasznie mi krzywiła stópki,a to na zewnątrz, a to wewnątrz,a to czasem na samych piętach ...a to paluszki podwinięte.. kupiłam buciki coś w stylu fotek Goplany żeby miała po domu,takie pantofelki ze sztywną podeszwą.
            teraz jak robi tup tup to tak ładnie stawia stopki

            Skomentuj


              #21
              Chyba sztywna pietka Bo podeszwa powinna byc gietka

              Skomentuj


                #22
                po polsku prosimy

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  ja jak zalozej malej skarpetki to nie chce chodizc a jak buciki z materialu to zasuwa po calym mieszkaniu i co teraz?

                  Skomentuj


                    #24
                    jak Julka była mała to zakładałm jej takie mięciutkie do nauki chodzenia
                    potem jak już umiała chodzić kupilam jej sandałki po domu skórzane z\ Melani i zimowe tez z Melani były kiedyś w ccc, teraz są gufo i też mogą być ale melania bardziej mi sie podobała

                    obecnie ma z jastrzębskiego małe a la glany


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      #25
                      Myślę, że w domu dziecko spokojnie może biegać na boso, ale trzeba też nauczyć je chodzenia w butach. Ja polecam Memo jako obuwie profilaktyczne. Moja córka ma już 11 lat, ale cały czas ma przynajmniej jedną parę i nosi je w domu i jeżeli pojawił się na chwile problem z płaskostopiem, to do butów Memo dołożyliśmy wkładkę i szybko było po problemie. Bardzo polecam Izula

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Moj synek zaczal chodzic jak mial 9 miesiecy i pierwszymi butami w jakich chodzil byly sandalki Memo.Usztywniaja piete i maja obcas thomasa( mam nadzieje,ze nie namieszalam z nazwa).Poza tym but skorzany i wygodny.Na jesien kupilam mu ecco,zimowe ma z gore-texu.
                        Polecam zajrzec na strone baty maja super buciki dla dzieci,przegladalam oferte jesienna-super butki,dobra cena i swietna jakosc.

                        Skomentuj


                          #27
                          Polecam stronę, gdzie można obejrzeć i kupić buty MEMO www.memoinfo.pl Izula

                          Skomentuj


                            #28
                            jak jest z tymi butkami

                            moje dziecko ma 11 miesięcy, zaczyna chodzić.
                            do tej pory po domciu zasuwa w skarpetakch.

                            jednak niedługo wiosna.
                            zastanawiam sie jakie kupić butki i jakiej firmy. do tej pory kupowałam butki Bobas takie miękkie o cos w tym stylu
                            http://photos03.allegro.pl/photos/or...7/40/527374074
                            albo Adidasy rozmiar 18 ale to też są takie miękkie
                            mamy podobne tylko różowe
                            http://www.allegro.pl/item535061349_...ys_gratis.html

                            a jakie na wiosnę?
                            juz takie "dorosłe"?
                            to znaczy zrobione jak normalne buty? sztywne?
                            zaznaczam że rozmiar 18 jest jeszcze za duży w tej chwili.

                            a w normalnych sklepach mozna kupić w ogóle ten rozmiar?
                            bo zazwyczaj od 20 są
                            może polecicie jakąs stronkę, firmę?
                            Last edited by Amanda; 23-01-2009, 18:46.

                            Skomentuj


                              #29
                              Jesli zaczyna chodzic to zainwestuj juz w porzadne butki. Ja kupuje w Bartku lub w CCC .A ile dokladnie cm ma stopka ? W Bartku najmniejsze sa chyba 19 czyli wkladka wew 12,5 cm Gufo 12 cm ale pamietaj ze bucik musi byc ok pol cm wiekszy od stopki.Mysle ze be zproblemu kupisz butki.
                              Dobre buciki robi tez Antylopa i Elephanten.Takie jak FP to badziew dla chodzacego dziecka.One sa do osoby a nie do chodzenia wg mnie.

                              Skomentuj


                                #30
                                o te elphanten w deichmannie ci chodzi?

                                one miękkie jakieś , widziałam ostatnio.

                                jej, a ile ma stopa nnie mierzyłam...

                                bo jak 18 mała a to niby 12 cm.

                                tak pisze na pudełku

                                popatrzę na bartka w necie bo w mojej dziurze nie ma tego sklepu

                                a Naturino lub ecco?
                                ktos miał?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X