Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zabawki rozwijające kreatywność - jakie znacie??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Zabawki rozwijające kreatywność - jakie znacie??

    Na pewno warto zainwestować we wszelkiego rodzaju klocki. To one najbardziej pobudzają kreatywność. Poza tym plusem jest to, że wcale nie są takie drogie jakby się mogło wydawać. macie tam bowiem naprawdę wiele ciekawych rozwiązań.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Zabawki rozwijające kreatywność - jakie znacie??

      Niedawno kupiłam dla mojej córeczki taką oto zabawkową biżuterię i jest z niej bardzo zadowolona 4kidspoint.pl/bizuteia-koraliki-bransoletki-300-elementow-btoy
      Bardzo często robi różne koraliki i rozdaje wszystkim w rodzinie
      Last edited by disne; 18-06-2020, 11:50. Powód: link

      Skomentuj


        Odp: Zabawki rozwijające kreatywność - jakie znacie??

        Wydaje mi się , że dobrym pomysłem są na przykład klocki edukacyjne . W sklepach jest wiele takich produktów , które podnoszą nie tylko kreatywność , wyobraźnię ale też na przykład te kwestie manualne

        Skomentuj


          Odp: Zabawki rozwijające kreatywność - jakie znacie??

          Napisane przez garaXa Pokaż wiadomość
          Jak w temacie - czy trafiłyście na jakieś szczególnie interesujące zabawki, które raz, że podobają się dziecku, a dwa, że mogą je rozwijać? Co dla dwulatka, a co dla pięcio latka?
          Zauważyłam, że większość zabawek obecnie ma jedynie super kolory i wydaje głośne dzwięki, ale nic ponadto raczej...
          Dla dwulatków serię wypuściła teraz firma Play-Doh! Gdzie nie tylko jest ciastolina ale też stempelki i karty uczące zwierzątek i liczb, myślę że jest to świetna sprawa do połączenia nauki i zabawy. Z tego co widziałam są też inne zestawy z tej serii
          Dla pięciolatków jest jeszcze więcej, zwłaszcza gier! U nas hitem jest seria Mówiące pióro jak widać ma kolorowe i ładne obrazki zachęcające do zabawy a przy tym może robić to samo przy pomocy specjalnego pióra, które jest dużo ciekawsze niż takie zwykłe... a nauka zamienia się w świetną zabawę
          Last edited by disne; 18-06-2020, 11:51. Powód: link
          Co słychać? Uśmiechnij się! Życie jest za krótkie, żeby się zamartwiać

          Skomentuj


            Odp: Zabawki rozwijające kreatywność - jakie znacie??

            Coś z tego - superurwis.pl
            Najlepiej to jakieś gry planszowe adekwatne do wieku.
            Chodzi o to, żeby gra coś tam wprowadzała do życia dziecka.
            Nie ma co na pewno stawiać na przypadkowe gry - rozmawiajcie z innymi rodzicami.
            Przecież sami również będziecie w to grać ;-)
            Last edited by disne; 18-06-2020, 11:51. Powód: link

            Skomentuj


              Odp: Zabawki rozwijające kreatywność - jakie znacie??

              Sporo promocji na takie zabawki widziałam ostatnio w sklepie PWN:
              - na kreatywne
              - i na zabawki interaktywne.

              Takie zabawki sa mądre ponieważ nie tylko bawią ale również uczą i jestem zdania,że włąśnie na takie zabawki powinno się stawiać.
              Ze swojej strony polecam;
              plastelinę kinetyczną
              piasek kinetyczny
              kolorowanki
              czy różnego rodzaju szablony do wypełniania
              Last edited by disne; 18-06-2020, 11:52. Powód: link

              Skomentuj


                Odp: Zabawki rozwijające kreatywność - jakie znacie??

                Ja uważam, że zamiast gier rozwijających kreatywność, lepiej po prostu wysłać malucha na kurs arytmetyki mentalnej w Abakus. Będzie się tam dobrze bawił, a przy okazji nauczy się wielu przydatnych umiejętności. Poczytajcie na ten temat w a sami przekonacie się, że to o wiele lepsze rozwiązanie.
                Last edited by disne; 18-06-2020, 11:52. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Zabawki rozwijające kreatywność - jakie znacie??

                  Moim zdaniem świetnie pomagają rozwijać kreatywność zabawki typu wśród rodziców . Oczywiście bardzo dużo zależy od tego w jakim wieku są dzieci, ale myślę, że tego typu zabawki są bardzo uniwersalne.
                  Last edited by disne; 18-06-2020, 11:52. Powód: link

                  Skomentuj


                    Odp: Zabawki rozwijające kreatywność - jakie znacie??

                    Jeśli chodzi o zabawki kreatywne to wiele o nich słyszałam przez dłuższy czas i w końcu zdecydowałam się na zakup. Przede wszystkim dowiedziałam się, że są dużo zdrowsze dla małych dzieci, nie przygniatają ich bodźcami, które bobas musi mieć ograniczone i poznawać je powoli, częściowo i stopniowo. Swego czasu natrafiłam na, zdecydowałam się głównie dlatego, że wyczytałam iż oprócz sklepu z pomocami, zabawkami prowadzą również własną poradnie terapeutyczną i znają się na dzieciach.
                    Last edited by disne; 18-06-2020, 11:52. Powód: link

                    Skomentuj


                      Odp: Zabawki rozwijające kreatywność - jakie znacie??

                      Zawsze lubiłam zestawy ciastoliny Play Doh czy klocki Lego i bardzo żałuję, że jako dziecko nie miałam ich zbyt wiele, bo za moich czasów takie rzeczy były strasznie drogie. A teraz można dostać bardzo duże pudełka klocków w przyzwoitych cenach.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Zabawki rozwijające kreatywność - jakie znacie??

                        Świetne są wszelkiego rodzaju klocki i nawet niektóre gry komputerowe (dziecięce), ale najlepiej bawić się razem z dzieckiem. Duży wpływ na rozwój wyobraźni ma tez muzyka, więc warto zadbać o to by w domu czesto leciała. Dla małych dzieci najlepiej sprawdza się muzyka tego typu
                        Last edited by disne; 18-06-2020, 11:48. Powód: link

                        Skomentuj


                          Odp: Zabawki rozwijające kreatywność - jakie znacie??

                          Wiele korzyści mogą mieć dzieci z zabawy na takich bujakach . Chcę jeden kupić dla mojego bratanka na urodziny. One zajmują bardzo mało miejsca w ogrodzie i w dodatku są bardzo bezpieczne. Na takim elemencie do zabawy dziecko świetnie ćwiczy całe ciało i rozwija różne zmysły. Jeśli macie przed domem troszkę miejsca to warto o tym pomyśleć.
                          Last edited by disne; 18-06-2020, 11:48. Powód: link

                          Skomentuj


                            Odp: Zabawki rozwijające kreatywność - jakie znacie??

                            No pewnie, że warto kupować zabawki kreatywne! Jak poczytacie co-na-prezent-dla-7-latki-pomysly-na-niebanalny-prezent-dla-7-letniej-dziewczynki to z pewnością przyznacie rację, że kupowanie dziewczynce kolejnego misia czy lalki niema sensu. Lepiej postawić na zabawki, które rozwiną wyobraźnię jak zestaw do robienia biżuterii, mydełek, szydełkowania lub chociażby klocki Lego Friends.
                            Last edited by disne; 18-06-2020, 11:48. Powód: link

                            Skomentuj


                              Odp: Zabawki rozwijające kreatywność - jakie znacie??

                              Modelarstwo to bardzo kreatywna sprawa. Mój mąż wciągnął w to synka i teraz razem już się tym zajmują a ja się bardzo cieszę, bo i czas razem spędzają no i to fajna pasja, rozwijajaca, ucząca cierpliwości i dokładności. Sprawdźcie sobie ten sklep scorpio-polska.eu Na pewno obsługa doradzi wam co najlepiej wziąć na początek, w zależności od wieku.
                              Last edited by disne; 18-06-2020, 11:49. Powód: link

                              Skomentuj


                                Odp: Zabawki rozwijające kreatywność - jakie znacie??

                                Dziewczyny, a Wy kupujecie już prezenty mikołajkowo/świąteczne? Ja skorzystam chyba z promocji Black Friday w TOYS’R’US toysrus.pl/tematy/black-friday,kategorie zawsze to spora oszczędność, a wiadomo, że w grudniu wydatki są ogromne. Aż się boję
                                Last edited by disne; 18-06-2020, 11:49. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X