Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szczęśliwy pies

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Szczęśliwy pies

    Dziś przeczytałam ciekawy artykuł dotyczy on między innymi tego, że zabawki i tym podobne rzeczy nie do końca dają szczęście naszym psiakom. Jest to dla mnie lekkie zaskoczenie dlatego się z wami nim dziele bo zawsze miałam na to inne zdanie. Natomiast dzięki temu artykułowi na wiele rzeczy otworzyłam oczy i sądzę, że wiele dobrych porad tam można znaleźć. Gorąco polecam do czytania i dyskusji na ten temat
  •    
       

    #2
    Odp: Szczęśliwy pies

    Decydując się na zwierzaka nie tylko metraż mieszkania jest istotny. Ważna jest również profilaktyka przeciw kleszczowa. Zachęcam do przeczytania Tutaj dowiecie się wszystkiego o kleszczach, jakie mogą wystąpić objawy i jak się leczy choroby przez nich przenoszone.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Szczęśliwy pies

      ja uważam że szczęscie daje mu wspólny spacer, bieg, czy jakaś przejażdżka jeśli się nie boi

      Skomentuj


        #4
        Odp: Szczęśliwy pies

        Nasz pies jako zabawki traktuje rzeczy, które akurat spadły na podłogę. Ukradł też naszej małej jednego króliczka, więc cóż - już jest jego. Poza tym jednak staramy się kupować mu gryzaki, które są dobre dla jego zębów. Znalazłam sklep, w którym można zaopatrzyć się w naturalne i polskie mięsko dla naszych pupili. Mozartowi poprawiły się też zęby, szczególnie po jelicie cienkim wieprzowym . Mogę więc polecić Krainę Radolin z całego serca.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Szczęśliwy pies

          Pies potrzebuje naszej uwagi, każdy pies tak uważam. Szczęśliwy pies to taki, którym się zajmujemy. Psiaki lubią być tresowane, uczone nowych rzeczy, pamiętajcie o tym. Fajna opcją są szkolenia dla psów i możecie się na nie wybrać nie tylko gdy macie problem z psem, także tak po prostu, zrobi to dobrze dla każdego w domu. U mnie psy chodzą jak w zegarku, ale też znaczenie ma tu rasa psa, nie każdy pies jest łatwy do ustawienia.

          Skomentuj

                 
          Working...
          X