Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

A wy jak urządziliście mieszkanie ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: A wy jak urządziliście mieszkanie ?

    W stylu skandynawskim, od zawsze świetnie czuje się w takich wnętrzach chyba
    najdłużej zastanawiałam się nad tym, gdzie zamówić narożnik. Zależało mi na takim nieco większym rozmiarowo, zrobionym na styl włoski. Ten idealny znalazłam w ofercie producenta Caya Design Duży wybór, bogate wzornictwo i wspaniała jakość., A jaki komfort użytkowania...
    Last edited by gagatka; 08-07-2020, 10:31. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: A wy jak urządziliście mieszkanie ?

      Jeśli chodzi o dodatki to ja kocham obrazy, najczęściej kupuję je w tej galerii sztuki xxx mają niesamowicie duży wybór i zawsze doradzają
      Last edited by gagatka; 08-07-2020, 10:31. Powód: link

      Skomentuj


        #18
        Odp: A wy jak urządziliście mieszkanie ?

        Ja jakoś poszłam w drewno i grafit. Na ścianę położyłam STIUK i świetnie się to wszystko ostatecznie komponuje.

        Skomentuj


          #19
          Odp: A wy jak urządziliście mieszkanie ?

          Wydaje mi się, że moje mieszkanie jest bardzo dobrze urządzone wiadomo tylko, że raz na jakiś czas zmieniam jakieś małe szczegóły i dodatki żeby nie było nudno. Ostatnio ze sklepu xxx kupiłam poduszki puchowe i jestem bardzo zadowolona
          Last edited by disne; 18-08-2020, 18:39. Powód: link

          Skomentuj


            #20
            Odp: A wy jak urządziliście mieszkanie ?

            polsko-skandynawskim lubię jak jest dość prosto, jasno i bez szaleństw, ale lubię dużo kwiatów i jakiś pojedynczych dodatków xD

            Skomentuj


              #21
              Odp: A wy jak urządziliście mieszkanie ?

              Ja zdecydowałam się na skorzystanie z pomocy projektanta wnętrz. Szukałam kogoś w mojej okolicy, czyli Opola i znalazłam xxx. Pani Agnieszka przygotowała świetny projekt całego domu. Wszystko jako wizualizacja, co pomogło mi się zdecydować jaki wariant będzie dla mnie odpowiedni.
              Last edited by disne; 18-08-2020, 18:39. Powód: link

              Skomentuj

                     
              Working...
              X