Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak długo jest mleko w piersiach ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jak długo jest mleko w piersiach ?

    Witam, nie karmie piersią już około 2 tygodni wszystko było okej, aż do dnia dzisiejszego ponieważ zauważyłam, że z prawej piersi leci mleko ? (tak myślę, rozcieńczone mleko) czy to możliwe ? Wcześniej nic takiego się nie działo. Jak mogę sobie poradzić z tym?
  •    
       

    #2
    Odp: Jak długo jest mleko w piersiach ?

    To moze idź do lekarza ginekologa poproś o jakieś środki na wstrzymanie pokarmu. Są specjalne tabletki. Mi proponowano jak już miałam dosć karmienia, ale nie chciałam ich.

    Możesz mieć pokarm jeszcze, hormony szaleją i efekt jest

    Skomentuj


      #3
      Odp: Jak długo jest mleko w piersiach ?

      dokladnie hormony szajeją i mleko moze byc jeszcze przez dlugi dlugi czas z tego co czytałam bo my nadal na mleko matki, albo dokładnie odwiedź ginekologa choc lekarz pierwszego kontaktu tez moze cos takiego wypisac - albo jesli nie masz nadrzmiałych piersi, nie bolą wytrzymaj ten czas bo pewno i hustawka humorow jest

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jak długo jest mleko w piersiach ?

        tak, mleko może być jeszcze jakiś czas- od razu laktacja nie ustaje. Powoli wygada. nie stosowałam środków na zatrzymanie laktacji, ale jeśli nie dochodzi do zatorów, bólów, to naturalnie spróbuj wygasić laktację. Np. picie szałwii zmniejsza laktację. najlepiej tak jak pisały poprzedniczki podpytać się lekarza.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Jak długo jest mleko w piersiach ?

          Mleko może utrzymywać się w piersiach jeszcze przez jakiś czas. Proponuję pić szałwię i ewentualnie odciagać minimalne ilości mleka ale tylko w przypadku jeżeli poczułaby Pani, że piersi są przepełnione, pojawiły się zgrubienia. Laktacja powoli zaniknie.
          Małgorzata Zadrożna-Karpiejczyk
          Certyfikowany Doradca Laktacyjny

          Skomentuj


            #6
            Odp: Jak długo jest mleko w piersiach ?

            Lewa pierś jest pusta, a w prawej coś się pojawiło i delikatne zgrubienie jest ale dziękuje za informacje będę stosować się do zaleceń mam nadzieje, że szałwia pomoże. Oczywiście gdyby się coś zmieniło będę pisać .

            Skomentuj


              #7
              Odp: Jak długo jest mleko w piersiach ?

              Daj znać jak z tą szałwią czy działa, bo też za jakis czas będę odstawiać małą od piersi i w sumie jak by była dobra naturalna metoda to lepiej z takiej skorzystać. Powodzenia

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Jak długo jest mleko w piersiach ?

                Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
                Daj znać jak z tą szałwią czy działa, bo też za jakis czas będę odstawiać małą od piersi i w sumie jak by była dobra naturalna metoda to lepiej z takiej skorzystać. Powodzenia
                Jak byłam chora i piłam szałwię, to zdecydowanie odczułam, że mam mniej mleka. więc to prawda z ta szałwią. teraz tylko płukam gardło szałwią, nie piję.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Jak długo jest mleko w piersiach ?

                  ooo kurcze To jestem w szok. Ale dobrze wiedzieć na przyszłosć, bo już mam dosć karmienia, młoda mnie gryzie i muszę ją jakoś przestawić na butekę tylko nawet nie wiem jak to zrobić

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Jak długo jest mleko w piersiach ?

                    nie pamiętam jak długo ale w moim przypadku pokarm zanikł szybko nie musiałam długo czekać ,pod koniec to ja już karmiłam tylko w nocy to juz pokarmu nie miałam tak dużo i szybko zanikł

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Jak długo jest mleko w piersiach ?

                      W sumie to wypiłam tylko jedna szklankę i trochę odciągnęłam mleka bo miałam delikatne zgrubienia. Ciężko mi powiedzieć czy pomaga czy nie, ale lepiej spróbować naturalnego specyfiku niż coś chemicznego przepisanego od lekarza.

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X