Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nieśmiałe dziecko.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Nieśmiałe dziecko.

    Taka nieśmiałość faktycznie może być tylko etapem, który minie. Pamiętam, że jak córka miała niecałe 2 latka, to też dość nieśmiała była, a teraz przeszło. Dwulatek jest jeszcze mały, może się "rozkręci". Choć na pewno warto się dziecku uważnie przyglądać i jak lęki nie będą ustępować albo będą się nasilać, to warto skonsultować się ze specjalistą. W Warszawie mogę polecić klinikę PsychoMedica http://psychomedic.pl/psychiatra-dzi...iezy-warszawa/ .

    Skomentuj


      Odp: Nieśmiałe dziecko.

      Moja córeczka jest nieśmiała i ja ą rozumiem nie każde dziecko musi do wszystkich iść i się uśmiechać. Nie zmuszam córki do niczego, do wszystkiego dochodzimy małymi kroczkami. Dużo pomogło pójście do przedszkola. Córka zrobiła się bardziej otwarta i troche śmielsza. Nie ma już problemu z podaniem ręki na przywitanie, czy odpowiedzenie na zadawane przez kogoś pytania. Kiedyś robiłą to nieśmiało i bardzo cicho a teraz coraz śmielej i głośniej.

      Skomentuj


        Odp: Nieśmiałe dziecko.

        Nieśmiałość dziecka w dużej mierze zależy od jego wieku. My nie mieliśmy jakiś wielkich problemów, ale wiadomo, że dziecko do obcych nie podchodzi .

        Skomentuj


          Odp: Nieśmiałe dziecko.

          Moze z czasem dziecko robi sie smielsze ale jak od poczatku jest niesmiale to dlugo takie bedzie. Wiem to po mojej corci, dopiero przebywanie z rowiesnikami troszeczke ja zmienilo

          Skomentuj

                 
          Working...
          X