Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Karetką do porodu?????

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Karetką do porodu?????

    Hej!! Słuchajcie co myślicie o wzywaniu karetki do porodu?? Nie mamy auta, w ostatecznej chwili moze sie okazac, ze wujek będzie miał służbę, a wiem, że taksówkarze potrafią odmówić zawiezienia do porodu. Rozważam wezwanie karetki. Co o tym sądzicie?
  •    
       

    #2
    Odp: Karetką do porodu?????

    Znajoma wzywała karetkę (mając problemy z ciążą) i kazali jej samej dojechać
    Nie wiem, jak masz daleko do szpitala, ale poród trwa długo a pierwsze skurcze nie są aż tak bardzo intensywne.
    Nie masz kokoś znajomego w pobliżu z samochodem?

    Skomentuj


      #3
      Odp: Karetką do porodu?????

      moja przyjaciółka jechała karetką do porodu .jeżeli szpital nie znajduje się zbyt daleko od Twojego domu ,to myślę ,że przyjadą .

      Skomentuj


        #4
        Odp: Karetką do porodu?????

        Ja spotkalam sie z bardzo dziwna sytuacja. Mianowicie po moja przyjaciolke przyjechala karetka do porodu. Akurat mieli w domu impreze bo jej tesciowie obchodzili rocznice slubu kazdy juz sobie cos tam wypil. Kierowca karetki byl zdziwiony ze ona wezwala karetke jak na podworku stoi az 5 samochodow... Z oporami zabrali ja do szpitala;/

        Skomentuj


          #5
          Odp: Karetką do porodu?????

          we Wrocławiu można jechać do porodu karetka ale wiozą cie do najbliższego wolnego szpitala nie do tego co wybrałaś wiec polecam taksi jak brak kierowcy

          Skomentuj


            #6
            Odp: Karetką do porodu?????

            Trzeba wzywać karetkę, jeśli się nie ma innej możliwości... Za przeproszeniem to ich psi obowiązek, w końcu na coś te nasze składki idą no nie?

            Skomentuj


              #7
              Odp: Karetką do porodu?????

              Składki na coś idą , ale Polska jest krajem gdzie te składki nie są wyjorzystywane na to co powinno. U Nas moze karteka i by przyjechala jeśli faktycznie kobieta nie miałaby innej opcji, no ale lepiej byłoby jednak by sama jakoś sobie poradziła.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Karetką do porodu?????

                Ja uważam, że wezwanie karetki do porodu w wielu wypadkach jest dobrym wyjściem. Uważam również, że nie powinno się odmawiać wyjazdu karetki do ciężarnej ponieważ nie każdy ma możliwość dojechania do szpitala na własną rękę. W niektórych wypadkach może to uratować życie matki lub dziecka

                Skomentuj

                       
                Working...
                X