Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

nieśmiała kreseczka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    nieśmiała kreseczka

    Witam serdecznie, zwracam się z prośbą o pomoc, od miesiąca staramy się z mężem o dziecko, kilka dni spóźnia mi się okres i mam podwyższoną temperaturę ( 37.0), zrobiłam trzy testy jeden wczoraj wieczorem i dwa dziś rano - na każdym z nich jest bardzo blada druga kreska. Zastanawiam się jak interpretować ten wynik? czy możliwe że się udało czy to tylko potęga podświadomości miałyście może podobne doświadczenia ? z góry bardzo dziękuję za informacje pozdrawiam
  •    
       

    #2
    Odp: nieśmiała kreseczka

    Ja mialam tak samo,druga kreseczka byla widoczna tylko pod dziennym swiatlem kolo okna a teraz jestem w 32 tc.
    Wiec moim zdaniem jestes w ciazy gratulacje,ale zeby potwierdzic idz lepiej na krew.pozdrawiam
    [/url[/
    [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



    Skomentuj


      #3
      Odp: nieśmiała kreseczka

      Słaba druga kreska świadczy po prostu o bardzo wczesnej ciąży.Jak zrobisz test za pare dni to pewnie bedzie coraz mocniejsza.

      Skomentuj


        #4
        Odp: nieśmiała kreseczka

        Bardzo dziękuję za informacje, dziś powtórzyłam test - już nie ma wątpliwości są dwie wyraźne kreski nie mogę się nacieszyć tym widokiem pozdrawiam

        Skomentuj


          #5
          Odp: nieśmiała kreseczka

          Witam. Ja również ostatnio robiłam test i początkowo były nieśmiałe 2 kreseczki, ale teraz już wiem, że jestem w ciąży Pozdrawiam


          Skomentuj


            #6
            Odp: nieśmiała kreseczka

            Ja rowniez mialam bardzo bladziutka druga kreske. Byla to ciaza moze to z powodu niskiego stezenia hcg.

            Skomentuj


              #7
              Odp: nieśmiała kreseczka

              nawet lekko różowa druga kreska oznacza ciążę, za kilka dni będzie mocniejsza jak się zwiększy ilość bhcg. też miałam na początku ciąży wysoką temperaturę.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: nieśmiała kreseczka

                Ja miałam podobną sytuację, mianowicie dopiero trzeci wykonany test ciążowy pokazał bladą drugą kreskę. Mimo wszystko, gdy ją zobaczyłam wierzyłam, że się udało.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: nieśmiała kreseczka

                  Może poczekaj 2-3 dni i zrób kolejny test. Czytałam, że na samym początku ciąży jak zrobisz test to może tak właśnie być, że druga kreseczka jest bardzo słabo widoczna. Jest to związane z zawartością hormonów ciążowych w naszym organiźmie.

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X