Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Problem.. malych piersi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Problem.. malych piersi

    Mi jakoś mocno biust nie urósł, mimo że karmię piersią, Piersi są po prostu bardziej obfite, wypełnione. Mam rozmiar B.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Problem.. malych piersi

      Moje piersi w ciąży w ogóle nie zmieniły rozmiaru, nie potrzebowałam większych biustonoszy ani nic. Z karmieniem nie miałam problemu, więc nie ma się co martwić.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Problem.. malych piersi

        Kobiety z małymi piersiami czasem dłużej karmią dziecko niż te z dużywmi. Uważam że rozmiar nie ma znaczenia jeśli chodzi o karmienie piersią

        Skomentuj


          #34
          Odp: Problem.. malych piersi

          Faktycznie nie ma, ja mam raczej małe, a karmiłam długo. ALE jedna pierś jest większa od drugiej i tam faktycznie jest jakby więcej mleka.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Problem.. malych piersi

            Napisane przez wyakin Pokaż wiadomość
            Faktycznie nie ma, ja mam raczej małe, a karmiłam długo. ALE jedna pierś jest większa od drugiej i tam faktycznie jest jakby więcej mleka.
            Faktycznie piersi nie są takiej samej wielkości, ale ja nie zauważyłam żebym w jednej miała więcej a w drugiej mniej mleka.Jak ściągałąm to chyba zawsze było tak samo

            Skomentuj


              #36
              Odp: Problem.. malych piersi

              Widziałam różnicę nie tylko przy ściąganiu mleka laktatorem, ale i maluch jedną pierś ssał krótko a drugą zdecydowanie dłużej. Tą większą potrafił się nawet najadać, a tamtą nie.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Problem.. malych piersi

                Napisane przez wyakin Pokaż wiadomość
                Widziałam różnicę nie tylko przy ściąganiu mleka laktatorem, ale i maluch jedną pierś ssał krótko a drugą zdecydowanie dłużej. Tą większą potrafił się nawet najadać, a tamtą nie.
                A to moze dlatego ze dziecko dłużej jedną pierś ssało i w tedy napływało do niej wiecej mleka. Moja siostra przez to ze mała ssała tylko jedną pierś miała tylko w niej mleko

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Problem.. malych piersi

                  Nie właśnie nie, od początku pilnowałam, aby malec ssał po równo. A mimo to jakoś w jednej piersi było mniej niż w drugiej. Taki chyba urok i już

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Problem.. malych piersi

                    Ja również mam male piersi i jakoś nie mam problemu z karmieniem dziecka a karmię już drugie Ale mam problem z tym, że jedna pierś jest większa od drugiej i też staram się przystawiać dziecko raz do jednej raz do drugiej piersi...po prostu chyba też mam taki urok

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Problem.. malych piersi

                      Również nie miałam problemu w karmieniiu. Kobiety z małymi piersiami mają takie same gruczoły mleczne jak te z większymi.

                      Jesli zastanawiałybyście się nad powiekszeniem to poczytajcie sobie na początku o działaniu kremów na powiekszenie;
                      http://kremnabiust.pl/

                      W większości przypadków dają bardzo dobre działanie oraz nie trzeba uciekać się do niebezpiecznej operacji.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Problem.. malych piersi

                        Dokładnie, mala piers nie oznacza malej zawartosci mleka. Raczej mniej tłuszczu I tyle. Dziecko i tak sie naje bez problemu, tym bym sie nie martwila

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Problem.. malych piersi

                          Dziewczyny a powiedzcie mi czy któraś z Was ma implanty piersi? Pytam, bowiem sama rozważam powiększanie biustu. Na razie nie mam dzieci i nie planuje w najbliższej przyszłości ale wiadomo jak to jest w życiu. No i pytanie - czy da się karmić piersią jak ma się implanty? Czy są jakieś przeciwwskazania? Zapisałam się na konsultację do doktor Jędrys w sprawie zabiegu http://chirurgplastyczny-krakow.pl/p...si-implantami/ ale chciałabym wcześniej coś na ten temat najlepiej od dziewczyn, które mają implanty i karmiły.

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X