Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nałóg a ciąża

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Nałóg a ciąża

    Czy w ciąży paliłyście? Co z dzieckiem po urodzeniu? Słyszałam wiele ciekawych rzeczy na ten temat. Ale widziałam też metodę na bazie naturalnej metody Free forever, która jest naprawdę dobra, pomogła już wielu ludziom. Na jej temat poczytacie na: http://freeforever.pl/ . Lepiej chyba spróbować tej metody niż zatruwać dziecko.
  •    
       

    #2
    Odp: Nałóg a ciąża

    Nie paliłam ani przed ciążą ani w ciąży ani potem! I palić nie zamierzam.

    Ale widziałam kobiety w zaangażowanej ciąży z papierosem i powiem, że robiło mi się żal tego maleństwa w brzuchu.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Nałóg a ciąża

      Ja nigdy nie paliłam. W ciązy nie miałam problemu z żadnym nałogiem poza słodyczami i ruchem Ale w moim otoczeniu jest i było wiele palących mężczyzn i kobiet. Zarówno przyszłe mamy jak i tatusiowie jak okazało się, że dziedziuś jest w drodze - automatycznie rzuciło papierosy. Większość z nich nie pali nadal, a część po pewnym czasie od urodzenia wróciło do palenia

      Skomentuj


        #4
        Odp: Nałóg a ciąża

        Ja też nie miałam problemu z żadnymi nałogami. Jednakże leżąc na patologii ciąży na obserwacji spotkałam młodą matkę, która co jakichś czas wychodziła na papieroska...


        Skomentuj


          #5
          Odp: Nałóg a ciąża

          Ja uważam że takie matki powinny być pod opieką Opieki społęcznej. Takie- Palące. Bo świadomie zagrażają życiu i zdrowiu swojego dziecka. Siebie niech trują, ale nie maleństwo. Naprawdę być może nałóg trudno jest zwyciężyć, ale chyba trudniej jest później zwalczyć ewentualne choroby u dziecka.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Nałóg a ciąża

            A zresztą trzeba mieć trochę oleju w głowie, zeby walczyć z nałogiem i żyć świadomie.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Nałóg a ciąża

              Witam, identyczny temat został już poruszony na forum. Dlatego ten zamykam, by nie dublować wątków. A do dalszej dyskusji zapraszam tutaj: http://forum.babyonline.pl/forum/sho...pierosy&page=2

              Skomentuj

                     
              Working...
              X