Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

W którym tygodniu urodziły się wasze dzidzie?

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: W którym tygodniu rodziłyście?

    Ja w 40 tygodniu urodziłam. Strasznie obawiałam się, że będę musiała leżeć w szpitalu bo nie urodzę lub będę mieć wywoływany poród, bo tak miała moja siostra, ale na szczęście córeczka mi tego wszystkiego oszczędziła i pojawiła się idealnie w terminie

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: W którym tygodniu rodziłyście?

      Pierwsze dziecko w 39 tygodniu ciąży, a teraz jestem w 38 tygodniu i czekam. Czekanie jest najgorsze...
      Polecam mojego bloga, gdzie znajdziesz moje doświadczenia i informacje o ciąży i macierzyństwie: http://szczesliwamama.pl/

      Skomentuj


        Odp: W którym tygodniu rodziłyście?

        Ja urodziłam w 40 Dokładnie w dniu, który mi wyznaczył lekarz na pierwszej wizycie, na której stwierdził, że jestem w ciąży! Podobno zdarza się to tylko 2 procentom ciężarnych. Wszyscy się śmieją teraz, że moja córka będzie grzeczna i posłuszna skoro urodziła się wtedy kiedy była spodziewana

        Skomentuj


          Odp: W którym tygodniu rodziłyście?

          Ja swoją pierwszą (i na razie jedyną córkę) urodziłam w 37 tygodniu ciąży, Mimo iż nic nie wskazywało na to abym miała urodzić przed terminem. Była to najwyraźniej spontaniczna decyzja córki że chce już wyjść

          Skomentuj


            Odp: W którym tygodniu urodziły się wasze dzidzie?

            Moja córeczka urodziła się w 37 tygodniu ciąży, mimo iż nic nie wskazywało na to abym miała urodzić wcześniej to odeszły mi wody i troszkę szybciej niż było to początkowo planowane poznaliśmy się osobiście z moją dzidzią

            Skomentuj


              Odp: W którym tygodniu urodziły się wasze dzidzie?

              Witam. Podobny temat został już poruszony na forum. Dlatego ten zamykam, by nie dublować wątków. A do dalszej dyskusji serdecznie zapraszam tutaj: http://forum.babyonline.pl/forum/showthread.php?t=762. Pozdrawiam

              Skomentuj

                     
              Working...
              X