Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

poród w domu

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    poród w domu

    Czy jest tu ktoś, kto zdecydował się rodzić w domu?Mnie dyskwalifikował poród przedwczesny.Jestem bardzo ciekawa opinii na temat porodu w domowym zaciszu...
    oczywiście chodzi mi o poród z położną
  •    
       

    #2
    Odp: poród w domu

    Przy kolejnej ciąży zdecydowałabym się na poród w domu.

    Skomentuj


      #3
      Odp: poród w domu

      ja bardzo chciałam, jak pisałam dziecko postanowiło być wcześniakiem i pokrzyżowało plany To musi być wspaniałe....takie naturalne, w swoim otoczeniu.Choć wiadomo, gdy ciąża zagrożona, lepiej znaleźć się w szpitalu, gdzie mamy dostęp do wszelakich urządzeń.

      Skomentuj


        #4
        Odp: poród w domu

        bratowa mojego męża nie była w ciąży zagrożonej, wszystkie badania prawidłowe, żadnych problemów z ciśnieniem czy czymkolwiek innym. Rodziła w szpitalu w terminie, chwilę po porodzioe mały zaczął sinieć okazało się że ma wadę serca której nie można było wykryć w trakcie ciąży, ale na szczęście byli w szpitalu i mały trafił od razu na salę operacyjną, dzięki temu żyje.
        I między innymi dlatego nie wyobrażam sobie żebym miała rodzić w domu położna, a nawet lekarz bez sprzętu nie pomogą dziecku w wielu sytuacjach, po co ryzykować życie swojego maleństwa, skoro wielu rzeczy nie możemy przewidzieć nawet


        Skomentuj


          #5
          Odp: poród w domu

          na poród w domu może zdecydować się naprawdę odważna kobieta (ja do niej nie należę) bala bym się ze cos będzie nie tak i kto pomoze

          Skomentuj


            #6
            Odp: poród w domu

            a ja bym się na taki nie zdecydowała, dlatego że w mogą wystąpić naglłe komplikacje i co wtedy? położna nie zawsze sobie może poradzić bez specjalistycznego sprzętu

            Skomentuj


              #7
              Odp: poród w domu

              Ja też bym się nie zdecydowała, bo zaczęło by się coś dziać to nie ma lekarza i sprzetu , a tak w razie czego szybko działają. Tym bardziej że mój poród okazał się trduny i odeszły zgnite wody i musieli szybko robić cesarkę i podawali mi krew . Także takie sytuacje są że czlowiek by sobie w domu nie poradził

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: poród w domu

                Witam. Podobny temat został już poruszony na forum. Dlatego by nie dublować wątków ten zamykam i zapraszam do dalszej dyskusji tutaj: http://forum.babyonline.pl/forum/showthread.php?t=1860. Pozdrawiam

                Skomentuj

                       
                Working...
                X