Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Plusy i minusy bycia ciężarną

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Plusy i minusy bycia ciężarną

    Ciąża to naprawdę piękny wyjątkowy stan...Ale niestety i on ma swoje minusy. Jakie według Was są plusy i minusy bycia w ciąży?

    Dla mnie największym oczywiście plusem jest noszenie pod sercem wyczekiwanego maleństwa.Ale nie tylko...W ciąży bowiem czułam się szalenie kobieco - nie wiem czy to zasługa dużych pełnych piersi, których nigdy wcześniej nie miałam?

    A minusy - mdłości, wymioty,opuchnięte nogi...
  •    
       

    #2
    Odp: Plusy i minusy bycia ciężarną

    W moim przypadku oczywiście na plus-dzidzius włosy paznokcie cera lux no i można jeść do bólu nie bojąc się o figurę
    Minus-sikanie bez przerwy no i kręgosłup czasem wysiada zylaki mdłości nie miałam ale glodna byłam cały czas


    Skomentuj


      #3
      Odp: Plusy i minusy bycia ciężarną

      Plusy... nowe życie które we mnie się rozwijało..oczekiwanie na pierwsze kopnięcie..mówienie do dzidzi itp.

      Minusy: wykańczające wymioty w moim wypadku, senność, bóle nóg, ciągłe zmęczenie. Ja ciąże bardzo źle znosiłam



      Skomentuj


        #4
        Odp: Plusy i minusy bycia ciężarną

        Napisane przez koliberek71 Pokaż wiadomość
        W moim przypadku oczywiście na plus-dzidzius włosy paznokcie cera lux no i można jeść do bólu nie bojąc się o figurę
        Minus-sikanie bez przerwy no i kręgosłup czasem wysiada zylaki mdłości nie miałam ale glodna byłam cały czas
        A ja prawie zapomniałam już o tym częstym parciu na pęcherz i wstawaniu w nocy z łóżka do toalety

        Skomentuj


          #5
          Odp: Plusy i minusy bycia ciężarną

          Plusy takie same jak posty wyżej
          mogę dodać, że
          Minusem w moim przypadku była nieustanna zgaga, oraz nadmierne pocenie się... jak sobie przypomnę maj 2012 (miesiąc przed porodem) ... masakra

          Skomentuj


            #6
            Odp: Plusy i minusy bycia ciężarną

            Plusy - oczekiwanie na baardzo wyczekanego dzidziusia, na pierwsze kopnięcię, na ujrzenie bijącego serduszka na USG, poprawienie cery, i napewno czułam się bardziej kobieco - większe piersi :P

            Minusy - był tylko jeden, bóle kręgosłupa, ale i z tym dałam rade, wystarczyły masaże mojego S





            Victoria ur. 18.05.2011 2700g 51cm Nasze Szczęście

            Skomentuj


              #7
              Odp: Plusy i minusy bycia ciężarną

              Witam,

              plusy - to dziecko
              minusy - oj dużo ich, zawsze miałam idealną figurę i nie za bardzo odpowiada mi ta zmiana teraz, następnie wszelkie bóle i ociężałość, większe piersi. A największy minus to poród :P

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Plusy i minusy bycia ciężarną

                Napisane przez olamik Pokaż wiadomość
                Witam,

                plusy - to dziecko
                minusy - oj dużo ich, zawsze miałam idealną figurę i nie za bardzo odpowiada mi ta zmiana teraz, następnie wszelkie bóle i ociężałość, większe piersi. A największy minus to poród :P
                Podpisuję się pod tym co napisałas, zwłaszcza jeśli chodzi o ciało...., wprawdzie nie przytułam jakoś koszmarnie dużo, na razie 6kg - 7 miesiąc, to dla mnie to i tak dużo. I ten koszmarny wodny cellulit.....

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Plusy i minusy bycia ciężarną

                  plusem jest to, że to jest najpiękniejszy okres w życiu kobiety, można odpoczywać, dużo spacerować dużo myśleć, minusem w moim przypadku było to, że starsznie szybko się męczyłam oj i te częste wyprawy do toalety

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Plusy i minusy bycia ciężarną

                    plusów jest mnówstwo mozna by bylo wymieniac iwymieniac a minusy to wymioty i bol plecow i koszmarny bol porodowy hehe

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Plusy i minusy bycia ciężarną

                      Ładna cera, paznokcie i włosy to fakty na plus. Ale te hormony co mnie upiększały namieszały mi też w nastrojach. Miałam straszne huśtawki. UFF dobrze, że już po wszystkim.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Plusy i minusy bycia ciężarną

                        Napisane przez drzemag Pokaż wiadomość
                        Ładna cera, paznokcie i włosy to fakty na plus. Ale te hormony co mnie upiększały namieszały mi też w nastrojach. Miałam straszne huśtawki. UFF dobrze, że już po wszystkim.
                        Odnośnie tych hormonów...mi zdarzało się płakać nawet na reklamach :O albo miałam napady śmiechu bez powodu



                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Plusy i minusy bycia ciężarną

                          ja mialam nerwy jeszczy :d do dzis mi to zostało...

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Plusy i minusy bycia ciężarną

                            Ja byłam płaczliwa. Kiedy tylko ktoś podnosił głos lub miał zły dzień od razu mokły mi oczy No i tuliłam się do męża jak głupia widać maleństwo od początku domagało się uwagi i czułości
                            Last edited by Seboo55; 14-05-2013, 12:29.
                            czy to naprawdę botki ??

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Plusy i minusy bycia ciężarną

                              Dla mnie największym plusem było czucie ruchów dziecka.

                              A minusy - ciężko się chodziło brzuchem, mdłości też były niefajne.

                              Ale ogólnie warto

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X