Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Brunetki łączmy się

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Brunetki łączmy się

    Hej
    Jestem brunetką i to już siwą mam tyle siwych włosów że ich nie zliczę.Farby nie pomagają ,a przecież ile można farbować
    Nawet blond pasemka nie pomogły a jak jest u Was brunetek?
    Mam dopiero 22 lata a do 100 będę łysa ? O nie!!
    Amelia 12.03.08
  •    
       

    #2
    Cześć!
    Wiesz ja też raz na jakiś czas znajduje u siebie siwe włos kurde może to przez mojego męża ja też mam 22 lata.





    Skomentuj


      #3
      Witam no to ja sie nie bedev juz przejmowac tymi siwkami bo za kilka dni skoncze 31 a tu widze mlode dziewczyny z tym problemem.Tylko kurcze bardzo je widac na tych naszych wlosach








      Skomentuj


        #4
        u mnie pierwszy siwy wlos pojawil sie kolo 18, teraz po 3 latach musze farbowac. przedtem wyrywalam pojedyncze bo ichbylo malo. wlosy mam prawie czarne wiec widac strasznie. coraz mlodsze osoby siwieja ciekawe skad to sie bierze?


        Skomentuj


          #5
          Ech.. ja pierwszego siwego na swoich brązowych włoskach znalazłam jak miałam lat 17.. Teraz mam 21 i nie wiem ile ich jest bo je maskuje farbą Pozdrawiam

          Skomentuj


            #6
            hej ja też jestem brunetka. i na szczęście nie mam jeszcze siwych włosów.
            może żyjecie w dużym stresie albo może to genetycznie. spytajcie rodziców kiedy zaczęli siwieć




            Skomentuj


              #7
              Monia moja mama pierwszy siwy włos miała w wieku 16 lat a jej naturalny kolor włosów to krucza czerń więc może dlatego.Dziś jest blondynką a i tak siwki widać
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                widzisz to może genetycznie u ciebie. mojej mamie późno wyszły siwe włosy. siostry starsze ode mnie też jeszcze nie mają. ale moja znajoma już w dzieciństwie miała kilka siwych włosów




                Skomentuj


                  #9
                  Moi bracia nie mają ani jednego siwego , za to Ojciec ma siwe ale gdzie nie gdzie jeszcze oryginalne czarne się pojawiają.
                  A może ja zostawię te siwe i powstanie balejage
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    #10
                    Ja stawiam na stres,bo jestem nerwusem,ale mamy farby a jak nie to balejage








                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      ja może brunetką nie jestem,ale mój tata ma czarne włosy,liczy już pół wieku a nie ma jeszcze siwych włosów,z tego co pamiętam to moja babcia miała bardzo długo swoje włosy,bodajże do 70-tki...i wogóle jej nie siwiały
                      FROCH

                      Skomentuj


                        #12
                        Moja babcia ma 80 i ANI JEDNEGO SIWEGO WŁOSA!!! Szok


                        Skomentuj


                          #13
                          ja akurat tez brunetką nie jestem i siwych włosów na razie nie zauważyłam, ale mój M juz ma pełno siwych włosów. od kiedy mu zaczęły siwieć to nie wiem, bo poznałam go jak miał 25 lat. ale już wtedy miał trochę siwych. jego siostra też wcześnie zaczęła siwieć.

                          Skomentuj


                            #14
                            niby genetyka odpowiada, ale u mnie w rodzinie siwe wlosy pojawialy sie pozno. mi sie wydaje ze wplyw ma tez dzisiejszy tryb zycia. Zyjemy w ciaglym stresie, wiec to sie na naszym zdrowiu odbija(na wlosach tez)


                            Skomentuj


                              #15
                              ja tez jestem brunetka z siwymi wlosami maskuje je oczywiscie pod farba, ale walcze juz z tym od 10lat, od nastolatki :/ mojemu bratu tez wczesnie pojawily sie siwki, lecz moi rodzice nie mieli takich problemow. Podobno ma na to wplyw tryb zycia, stres itd coz, nie zostaje nic innego jak regularne farbowanie wlosow na szczescie teraz jest sporo farb na rynku z niewielka iloscia amoniaku wiec szkodliwosc jest jesli jest w ogoel to znikoma a efekt doskonaly
                              Amelia ur.21.06.2008r

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X