Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciąża planowana czy wpadka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

    Też uważam, że nie ma znaczenia czy ciąża planowana czy wpadka, ważne by rodzina zajmowała się niż dobrze, by było kochane i otaczane miłością i czułością. To jest dziecku potrzebne i to jest najważniejsze dla niego !

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

      Dokładnie tak jak pisze marzena aby tylko rodzice kochali i dbali o dziecko

      Skomentuj


        Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

        Bez względu na to czy ciąża planowana czy wpadka, to i tak zawsze człowiek nie da rady się na to tak całkowicie przygotować, czy to finansowo czy do końca psychicznie. Dziecko- zmiana życia w przypadku każdej ciązy . Oczywiscie na życie bardziej wartościowe

        Skomentuj


          Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

          Ja tam się bardzo cieszę, że mimo tego co przeszłam zdecydowałam sie na drugie dziecko tak szybko ! Daje tyle radości tyle uśmiechu - synek nie był taki a ona wiecznie ma banana na twarzy ... I jak tu takiego maleństwa nie kochać ?

          Skomentuj


            Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

            Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
            Bez względu na to czy ciąża planowana czy wpadka, to i tak zawsze człowiek nie da rady się na to tak całkowicie przygotować, czy to finansowo czy do końca psychicznie. Dziecko- zmiana życia w przypadku każdej ciązy . Oczywiscie na życie bardziej wartościowe
            Podpisuje się pod tym, ja planowałam z mężem i co? Jakoś nie czuje się mega do tego przygotowana, to samo z wpadką...Ja wiem, ze rok po roku i tak nie będę mogła, lekarze mówią, że po cc powinno się odczekać dłużej, moja mama i koleżanka zaszły w ciążę jakoś zaraz po porodzie cc i co? Szpital, płacz, podtrzymywanie ciąży, od początku straszne problemy, bo tu brzuch się ledwo wygoił a już go pewnie rozrywało...

            Marzenka Ty chyba miałaś cc i rok po roku, tak?

            Skomentuj


              Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

              ale jak tak odrazu? t onie karmiły? przeciez jest okres połogu...hormony nie zadziałały jakoś...o zabezpieczenienie pytam...bo jak widać nie było chyba, ale organizm sam tak wszystko przyjął?

              Skomentuj


                Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

                Napisane przez patrycjaa88 Pokaż wiadomość
                ale jak tak odrazu? t onie karmiły? przeciez jest okres połogu...hormony nie zadziałały jakoś...o zabezpieczenienie pytam...bo jak widać nie było chyba, ale organizm sam tak wszystko przyjął?
                Pisząc od razu miałam na myśli, po okresie połogu, ale podczas karmienia, proszę Cię, chyba nie wierzysz w ten mit, że karmienie piersią Cię zabezpiecza, bo naprawdę dużo kobiet obaliło już tę teorię i można zajść w ciążę karmiąc dziecko.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

                  ale przeciez prolaktyna jest wtedy na podwyższonym poziomie - jak jest jej za duż to nie ma owulacji i kropka - to nie mit - to fakt medyczny - jezeli wszystko przebiegałoby ksiązkowo oczywiście

                  Skomentuj


                    Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

                    U mnie raczej niespodzianka, ale nie wzbranialiśmy się przed ciążą, więc ciężko określić

                    Skomentuj


                      Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

                      tak czy siak najwazniejsze bzbzlo kochane

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

                        Napisane przez patrycjaa88 Pokaż wiadomość
                        ale przeciez prolaktyna jest wtedy na podwyższonym poziomie - jak jest jej za duż to nie ma owulacji i kropka - to nie mit - to fakt medyczny - jezeli wszystko przebiegałoby ksiązkowo oczywiście
                        Tak czy siak, bardzo dużo moich znajomych obaliło ten "fakt medyczny" zachodząc w ciążę podczas karmienia...i mają dzidzię rok po roku i też wielce zdziwione, jak to mogło się stać, przecież karmiły...

                        Skomentuj


                          Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

                          Napisane przez ladybzyk Pokaż wiadomość
                          Tak czy siak, bardzo dużo moich znajomych obaliło ten "fakt medyczny" zachodząc w ciążę podczas karmienia...i mają dzidzię rok po roku i też wielce zdziwione, jak to mogło się stać, przecież karmiły...
                          hehe ja też mam takie dwie koleżanki co mają z tego powodu dzieciaczki twierdząc iż karmienie zabezpiecza przed ciążą ja jak byłam u swojej ginekolog po porodzie to zaraz podjęła temat zabezpieczenia przed ciążą

                          Skomentuj


                            Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

                            no ale to chyba jakoś tam mechanicznie a nie hormonalnie - bo jak się karmi to chyba by nie najlepiej działało żeby coś łykac hormonalnego...?

                            Skomentuj


                              Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

                              U nas ciąża planowana, ale totalnie nas zaskoczyła! Dwa miesiące starań i już. Nawet jak robiłam ten test to byłam pewna, że wyjdzie pozytywny, ale to zaskoczenie nie ominęło, ani mnie, ani męża. Chyba dopiero teraz, kiedy będziemy wchodzić w trzeci trymestr naprawdę się z ciążą oswoiłam

                              Skomentuj


                                Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

                                Napisane przez patrycjaa88 Pokaż wiadomość
                                no ale to chyba jakoś tam mechanicznie a nie hormonalnie - bo jak się karmi to chyba by nie najlepiej działało żeby coś łykac hormonalnego...?
                                oczywiscie wowczas hormonalne zabezpieczenie w moim przypadku odpadło ze wzgledu na karmienie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X