Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

prezent dla chłopca

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: prezent dla chłopca

    Ja postawiłabym na coś rozwijającego. Kolejna zwykła zabawka to banał i pewnie szybko będzie rzucona w kąt.
    Pomyśl o czymś, co może rozwinąć w młodym jakąś pasję. Może np. gadżety numizmatyczne, . Jeśli złapie bakcyla do kolekcjonowania monet, za jakiś czas na pewno będzie Ci bardzo wdzięczny za ten prezent.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: prezent dla chłopca

      A w jakim wieku znajduje się chłopiec? Bo teraz dobrym pomysłem na prezent będzie rowerek,nie sądzicie? Można go kupić taniej a sprawić tym samym wiele radości naszemu dziecku

      Skomentuj


        #33
        Odp: prezent dla chłopca

        A może jakaś gra interaktywna? Ostatnio syn mojej koleżanki właśnie taka dostał i z tego co wiem do tej pory mu się nie znudziła.

        Skomentuj


          #34
          Odp: prezent dla chłopca

          Najlepszy i ponad czasowy prezent dla chłopca w każdym wieku to klocki Lego, teraz hitem są oczywiście klocki z serii Star Wars. Lubię kupować też gry planszowe.

          Skomentuj


            #35
            Odp: prezent dla chłopca

            My mamy właśnie klocki lego takie przystosowane do małych rączek. Synek nie połknie małego elementu bo takiego tam nie ma. Polecam. Polecam tez rowerek biegowy.

            Skomentuj


              #36
              Odp: prezent dla chłopca

              Poniekąd mogę się zgodzić,klocki lego to taki ponadczasowy prezent dla chłopca i to niezależnie od tego w jakim wieku się znajduje

              Skomentuj


                #37
                Odp: prezent dla chłopca

                klocki to fajny prezent i za równo chłopiec mały jak i starszy chętnie będzie bawił się nimi. Lego są znakomite i rozwijające dziecko

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: prezent dla chłopca

                  Ja polecam też puzzle jest ich bardzo duży wybór i można wybrać też przedstawiające ulubione postacie z bajek, puzzle rozwijają kreatywność dziecka

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: prezent dla chłopca

                    Jeśli korzysta z iPada to bardzo fajnym pomysłem mogą być artystycznie zdobione obudowy do ipada. Na stronie Artiglo znajdziesz wiele ciekawych designów zaprojektowanych przez artystów. Moim zdaniem to bardzo fajna sprawa.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: prezent dla chłopca

                      Klocki to chyba zawsze jest fajny pomysł dla chłopca. Mój synek uwielbia klocki i zawsze cieszy się jak coś nowego dostanie. U nas teraz hitem są Memory na 3 sposoby kapitan Nauka. Polecamy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: prezent dla chłopca

                        Szukam prezentu dla synka. Synek ma 5 lat i marzy mu się taki pojazd: xxx Czy będzie odpowiedni dla synka w moim wieku?
                        Last edited by disne; 13-07-2020, 23:12. Powód: link

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: prezent dla chłopca

                          A może jakieś fajne gadżety do wystroju dziecięcego pokoju byłyby dobrym pomysłem? Albo w ogóle nowy wystrój pokoju dziecięcego? Tutaj można fajne gadżety wyhaczyć xxx. Myślę, że warto się bliżej przyjrzeć ich ofercie
                          Last edited by disne; 13-07-2020, 23:12. Powód: link
                          Wielki u obcych, ale mały u swoich.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: prezent dla chłopca

                            Świetnym pomysłem na prezent dla chłopca na pewno będą modele do sklejania, na przykład żaglowce tego typu xxxx mogą bardzo go pochłonąć i zainteresować modelarstwem
                            Last edited by disne; 13-07-2020, 23:13. Powód: link

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: prezent dla chłopca

                              Jak dla chłopca to dla wielu z nich zawsze polecam klocki Lego i to już od najmłodszych lat Lego Duplo. Swietnie się sprawdzają przy moim chłopaku i uwielbia się nimi bawić. Starsi chłopcy również z tego co obserwuję uwielbiają te klocki.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: prezent dla chłopca

                                Proponuję też poszukać czegoś fajnego tutaj -xxx, bardzo fajny sklep. Mają tam sporo ciekawych zabawek dla dzieci w różnym wieku, zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców. Jest specjalny dział z pojazdami i modelami, a także zabawki typowo sportowe, więc można tam poszperać, jeśli chodzi o chłopców i prezenty6 dla nich. Fajne są też przebrania, ja ostatnio kupiłam bratankowi strój pirata .
                                Last edited by disne; 13-07-2020, 23:13. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X