Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ********* Crazy Mums*********

    oj biedny Alanek, ja kiedys bieglam i sie wywrocilam i reke zlamalam hehe na prostej drodze,tak sobie podskQKIWALAM?ZE MI SIE nogi poplataly....
    3tyg to nie tak dlugo,ale mnie wkurzalo,jak ta skora pod gipsem zaczynala swedziec,bo z brudu,potu itd...to bylo najgorsze

    u nas nocki katastrofa,mlody ma kolki;wdecia i nie spimy wszyscy, nie mam kiedy tego odespac ide sie teraz polozyc
    FROCH

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ********* Crazy Mums*********

      Na kolki polecam debridath czy jakoś tak się to pisze ale bez recepty nie kupisz. też to przerabiałam a do tego młody wogole źle sypiał dopiero od roku się wysypiam





      Skomentuj


        Odp: ********* Crazy Mums*********

        hej
        dobrze, że nie ma lata to Alana pod gipsem nie swędzi, będzie musiał przez trzy tygodnie byc u mojej byłej teściowej kiedy ja będe w pracy.Wcale mi sie to nie "uśmiecha" ale jak trzeba to trzeba, ja na L4 nie moge iśc.

        Miss a Milenka chodzi do przedszkola?bo nie pamiętam.Jak przyjęła braciszka?nie jest zazdrosna?bo wiadomo że małe dzieci różnie reagują na nowego członka rodziny

        Kruszyna Alan dobrze sie czuje,tylko rano jak wstaje to mówi,że to ramie go boli. A jak Cyprian?



        Dawniej Marti

        Skomentuj


          Odp: ********* Crazy Mums*********

          Cześć dziewczyny !

          Martynka szybkiego powrotu do zdrowia dla synka! Kuzynki synek po zderzeniu z kolegą także miał obojczyk złamany i ponad 3 tyg ale nie w gipsie tylko byc unieruchomiony.

          To mamy teraz dwóch Alanków tak??Miss i Marti
          Super ,że szybko doszłaś do siebie...ale pisz jak tam Milenka na wieść o braciszku.

          Family -nie poszłam na rozmowę ,a dlaczego to długa historia.W kazdym bądź ranie psychicznie nie dałabym rady.
          A co u mnie? z Tomkiem(ochroniarzem) idzie coraz lepiej, lepiej.Ameśka uwielbia się z nim bawić więc kto wie idziemy razem na Andrzejki oraz Sylwestra a to już coś.

          Dziś na popołudnie do pracy, uciekam bo mam jeszcze pare rzeczy do przygotowania.
          Ciao...
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            Odp: ********* Crazy Mums*********

            Dzień dobry

            Colorka to kciukaski trzymam kwitniesz kochana , kwitniesz.

            Marti biedny syneczek a Cyprian to charakterny chłopak , jak mamusia tyle tylko że em nie może znieść 2takich osóbek w domu i zaczynają się schody . . mój em coś wspominal o wyjeździe do angli więc kto wie





            Skomentuj


              Odp: ********************************* Crazy Mums*********************************

              Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
              Cześć dziewczyny !

              Martynka szybkiego powrotu do zdrowia dla synka! Kuzynki synek po zderzeniu z kolegą także miał obojczyk złamany i ponad 3 tyg ale nie w gipsie tylko byc unieruchomiony.

              To mamy teraz dwóch Alanków tak??Miss i Marti
              Super ,że szybko doszłaś do siebie...ale pisz jak tam Milenka na wieść o braciszku.

              Family -nie poszłam na rozmowę ,a dlaczego to długa historia.W kazdym bądź ranie psychicznie nie dałabym rady.
              A co u mnie? z Tomkiem(ochroniarzem) idzie coraz lepiej, lepiej.Ameśka uwielbia się z nim bawić więc kto wie idziemy razem na Andrzejki oraz Sylwestra a to już coś.

              Dziś na popołudnie do pracy, uciekam bo mam jeszcze pare rzeczy do przygotowania.
              Ciao...
              Colorku a jednak nie przyjęłaś propozycji, wiesz w sumie to ogromna odpowiedzialnośc i ja też pewnie nie umiałabym podołac psychicznie takiemu stanowisku
              P.S. to wspaniale że masz z kim spędzac czas, o ochroniarza chodzi.....mam nadzieje że z czasem będzie coraz bardziej iskrzyc



              Dawniej Marti

              Skomentuj


                Odp: ***************** Crazy Mums*****************

                Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
                Dzień dobry

                Colorka to kciukaski trzymam kwitniesz kochana , kwitniesz.

                Marti biedny syneczek a Cyprian to charakterny chłopak , jak mamusia tyle tylko że em nie może znieść 2takich osóbek w domu i zaczynają się schody . . mój em coś wspominal o wyjeździe do angli więc kto wie
                Kruszyna nie bałabyś sie puścic męża za granice?



                Dawniej Marti

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ********* Crazy Mums*********

                  Martynko jak by nam się udalo wszystko załatwić-w marcu dopiero będziemy wiedzieć czy znajomi będą mogli nam załatwić pracę- jeśli tak to emek pojechałby sam na miesiąc a jak by było wszystko oki to przeprowadzilibyśmy się wszyscy mam szczerze dość polski i problemów tutaj a 3rodzinki znajomych mamy w Angli wiec po marzyć mogę ha ha





                  Skomentuj


                    Odp: ********* Crazy Mums*********

                    Hej dziewczynki
                    a wy gdzie ?
                    u nas biało za oknem już 3 dzień ale z przymrozku, już strasznie zimno się robi, a mi pies zjadł czapkę jutro kupie włuczkę i zacznę robić sobie druga.

                    co kupujecie dzieciakom na mikołaja? ? ja zamówiłam rysuj z czuczu bo młody maluje 5 minut dziennie a bazgrze i takie interaktywne puzle z kubusiem puchatkiem do nauki liczenia takie z długopisem pod choinkę planuje taka mate dotykową z alfabetem i cyframi kolorami i obowiązkowo jakąś zabawkę tylko ciężko bo młody uwielbia teraz koniki pony :-P





                    Skomentuj


                      Odp: ********* Crazy Mums*********

                      Ja na Mikołaja kupie Alanowi tylko słodycze bo kasy nie ma ale za to na święta na pewno coś dostanie. Dzisiaj kupiłam Alanowi książeczke "2000 łamigłówek" to w sumie można uznac że to będzie prezent mikołajkowy taki wczesniejszy.Alanek siedzi i rozwiązuje.Fajna książeczka polecana dla dzieci od 5 do 8 lat.Udało mi sie ją kupic przecenioną bo dotychczas była za 34,90zł a dzisiaj kupiłam ją za 24,90zł.
                      Zaraz będe szła z Alankiem do przedszkola bo umówiłam sie z jego wychowawczynią na rozmowe bo chce zapisac Alana do psychologa przedszkolnego.



                      Dawniej Marti

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ********* Crazy Mums*********

                        Kochane znowu wątek umiera jakiś czas pisałyście a teraz cisza co u Was słychac?



                        Dawniej Marti

                        Skomentuj


                          Odp: ********* Crazy Mums*********

                          witam
                          u nas oki, jakoś czas leci mamy na jakiś czas samochód więc robimy sobie małe wycieczki po okolicy, wczoraj byliśmy w taki mini zoo karmiliśmy konie, lamy, sarny, jelonki osiołki itd ale młody miał radochę
                          Cyprian dostał już prezenty na mikołaja i babcie naciągnoł jeszcze na helikopter ratunkowy z biedronki ha ha jeszcze tylko od chrzestnego i chrzestnej dostanie myslę o kupnie mu tej kuchenki smoby tefal ale nie wiem czy zaraz nie pójdzie w kont





                          Skomentuj


                            Odp: ***************** Crazy Mums*****************

                            fajnie Kruszyna że sie odezwałaś
                            my wczoraj rysowaliśmy z Alanem listy do świętego Mikołaja.On miał swoją kartke i rysował na niej co by chciał dostac a ja miałam swoją.Włożyliśmy te rysunki w koperty i położyliśmy na parapecie.Niestety tej nocy Mikołaj jeszcze nie zabrał tych listów mówiłam Alanowi że pewnie jeszcze zbiera listy od innych dzieci i do nas dotrze dziś w nocy lub jutro



                            Dawniej Marti

                            Skomentuj


                              Odp: ********* Crazy Mums*********

                              kochane a wy gdzie????
                              nudno tu bez was nawet wyżalić się nie ma komu ha ha :P

                              Wiecie co mam problem nie problem ha ha-młody od jakiegoś czasu uwielbia koniki pony oglądać na mini mini i uwielbia wręcz tego różowego konika Pinki Pie, ostatnio oglądałam posćiele z bobem a on zobaczył z konikami i doooopa mamo chcę, już byłam skłonna mu kupić tą pościel ale na żadnej nie ma tego właśnie konika i nie wiem czy mu pod choinkę kupić tego co reklamują
                              http://allegro.pl/my-little-pony-kuc...970406317.html

                              starsznie drogie te zabawki ale jak ja widzę jego minkę i maślane oczka doradzcie cos

                              Dzisiaj chrzestna jego przyjeżdża i u mówiłyśmy się że kupi mu właśnie tą kuchenkę z bidronki smoby tefal (na pół z nami) wiec w tym miesiącu połowa wypłaty poszła na cyprianka ha ha





                              Skomentuj


                                Odp: ********* Crazy Mums*********

                                heja

                                Kruszyna jeśli Cypulek chce tego konika to mu kup widocznie ma taką potrzebę
                                Majka pod poduszkę dostanie samochód z przyczepą bo uwielbia samochody a takiego dużego nie ma i ja jej na siłe lalek nie wciskam

                                A tak to mogę się wreszcie pochwalić że wczoraj zdałam wreszcie prawko za 8 razem ale już teraz nie ważne ważne że je mam


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X