Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

antykoncepcja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: antykoncepcja

    Aktualnie to niezaleznie od tego czy potrzebujemy kolejnego opakowania tabletek antykoncepcyjnych, czy tabletkę po stosunku, to można w serwisie lekarzonline.eu poprosić o wypisanie e-recepty bez wychodzenia z domu. Taka recepta zostanie wystawiona w ciągu godziny.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: antykoncepcja

      u mnie najlepiej sprawdza się komputer cyklu Persona

      Skomentuj


        #18
        Odp: antykoncepcja

        Też spotykam się z opiniami, że tabletki niszczą organizm. Ale tak naprawdę należy je brać konsultując z lekarzem i przestając w przypadku niepokojących objawów. A jeśli ktoś nie ufa ginekologowi, to może łatwo znaleźć poradnie endokrynologiczną i tam dostać poradę eksperta od hormonów. W ramach NFZ trochę się czeka, ale bez problemu można znaleźć wykaz poradni, np. tu: warszawa.gdzienajszybciej.pl/endokrynolog/
        Last edited by disne; 03-07-2020, 12:04. Powód: link

        Skomentuj


          #19
          Odp: antykoncepcja

          Hej a czy któraś z mam ma założoną spirale i się podzieli wrażeniami, bo słyszałam, że niektóre panie źle znoszą pierwsze kilka miesięcy.

          Skomentuj


            #20
            ​Osobiście to radziłabym unikać tabletek antykoncepcyjnych, najlepiej iść do dobrego specjalisty, niech Was dokładnie zbada i zaproponuje Wam najlepszą formę antykoncepcji. Jeśli jesteście z Warszawy to mogę polecić przychodnie o nazwie Gabinety Lekarskie Łucka to nowoczesna, czysta i funkcjonalna przychodnia, gdzie przyjmują lekarze z ogromną wiedzą i powołaniem. Na miejscu można wykonać przeróżne badania, na wizytę można umówić się telefonicznie i nie ma ogromnych kolejek

            Skomentuj

                   
            Working...
            X