Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rozwojowe zabawki dla dzieci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Rozwojowe zabawki dla dzieci

    W sklepach coraz więcej pojawia się zabawek, wspomagających rozwój dzieci. Co polecacie w szczególności kupić? Ciekawa jestem, czy takie zabawki sprawdzą się w ogóle w naszym przypadku.
  •    
       

    #2
    Odp: Rozwojowe zabawki dla dzieci

    W sumie masz rację. Nie ma to jak się samemu przekonać o danej rzeczy.
    A jakie zabawi dla dzieci, wspomagające rozwój, możesz polecić od siebie?

    Skomentuj


      #3
      Odp: Rozwojowe zabawki dla dzieci

      Dzięki za polecenie.
      Przejrzałam sobie ten ranking i w oko wpadła mi drewniana łamigłówka Puzzle Park House - SMALL FOOT Mam nadzieję, że mój synek będzie zainteresowany tą zabawką i wtedy dokupię inne propozycje z tego rankingu.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Rozwojowe zabawki dla dzieci

        Takich zabawek jest sporo, można wybierać i przebierać.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Rozwojowe zabawki dla dzieci

          W dzisiejszych czasach nie możemy narzekać na jedno - brak wyboru w praktycznie każdym kontekście. Sytuację jaką mamy, taką mamy i trzeba sobie jakoś radzić. Rodzice mają z jednej strony o wiele więcej wolnego czasu jaki mogą spędzić ze swoimi pociechami. Pytanie jakie mi się nasuwa to czy wykorzystują go wystarczająco dobrze? Z opowieści jakie słyszę od znajomych to niestety większość z nich zostawia ich przed ekranami telewizorów lub komputerów. Jest to trochę nieodpowiedzialne moim zdaniem i powinniśmy sobie zacząć z tego zdawać sprawę. Oczywiście nie neguję powyższych aktywności, tylko pozostaje kwestia ograniczenia ich do minimum. Nie ma nic lepszego niż budowanie więźi ze swoją rodziną przez naukę połączoną z zabawą. Wystarczy rzucić okiem na sklep z zabawkami dla dzieci by przekonać się o ogromie możliwości jakie mamy, przykładowo - https://eltkom.pl/Zabawki-c164 oferuje wiele interaktywnych propozycji. Bardzo pozytywne wrażenie robią takie zestawy jak chociażby drewniana kuchnia ze względu na wysoką jakość wykonania.
          Last edited by marlenakalarepa; 16-10-2020, 12:53.

          Skomentuj


            #6
            Zabawki rozwojowe

            Cześć Moja córka lada moment skończy roczek i myślę o tym, aby kupić jej zabawki edukacyjne, które wspomogą jej rozwój. Co polecacie?

            Skomentuj


              #7
              Odp: Zabawki rozwojowe

              Też o tym słyszałam z wielu źródeł, dlatego zależy mi na tym, aby kupić coś naprawdę porządnego i dobrej jakości.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Rozwojowe zabawki dla dzieci

                Nawet się nie spodziewałam jakie znaczenie ma dobór zabawek jak nie porozmawiałam ze znajomą psycholog. Możemy w ten sposób znacznie ułatwić rozwój dziecka, wspomóc to co naturalnie następuje. Najbardziej polecane zabawki to takie xxx. W sieci można wygodnie zamawiać, dla dzieci najmniejszych te pociągi ze zwierzaczkami rewelacyjne są.
                Last edited by disne; 30-07-2020, 19:11. Powód: link

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Rozwojowe zabawki dla dzieci

                  Ja kupuję głównie zabawki wykonane z dobrych, ekologicznych materiałów, np. z drewna. Bardzo polecam klocki drewniane o zróżnicowanych kształtach

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Rozwojowe zabawki dla dzieci

                    Tak ruchowo fajnie rozwijają suche baseny z kulkami. Tutaj jest ich sporo, dobrze wykonane, w dodatku w Polsce - https://babyball.pl/ więc może coś takiego? Myślę że ciekawa opcja

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X