Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Problemy z zajściem w ciążę.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

    Może warto zacząć od metod naturalnych. Olej z wiesiołka poprawia jakość i konsystencje śluzu szyjkowego. Kupisz w aptece w kapsułkach np. Gal. Warto wpisać w google i poczytać o wiesiołku.
    Druga sprawa: im bardziej się chce, tym ciężej zajść w ciążę! Trzeba wyluzować, przestać obsesyjnie myśleć i wtedy może się uda.
    O faktycznych problemach mówimy dopiero po roku nieudanych starań! Wtedy oddajemy się w ręce dobrego lekarza

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

      No ale właśnie to jest chyba natrudniejsze by uwolnić się od tego zadręczania i wiecznego pragnienia by zajść w ciążę. Człowiek się tak na tym fiksuje, że zapomina o bożym świecie, myślisz, że to coś pomoże, a jest wręcz odwrotnie, tylko jak o tym nie myśleć? Znaleźć sobie nowe hobby? Co zrobić?

      Skomentuj


        Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

        Bardzo pozytywna historia Niestety nie zawsze jest tak kolorow, wiele dziewczyn nawet nie wiem, że ma PCOS, albo inne schorzenia i dowiaduje się właśnie przy okazji starań o dziecko. Że będą musiały brać hormony, albo inofem http://www.inofem.pl/ , znacznie zmienić swój tryb życia, żywienia etc. To przykre, ale wiadomo, że my zrobimy wszystko by mieć tego maluszka I wierze że nam wszystkim się kiedyś uda

        Skomentuj


          Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

          Moja znajoma też starała sie prawie trzy lata o dziecko. Na początku za wszystko winiła siebie, ale z czasem poszła do lekarza. Tam zrobiono jej podstawowe badania, dano leki i po kilku miesiącach zaszła w ciażę. Później opowiadała, ze już sobie odpuściła i przestała myśleć o tym, ze kiedyś zostanie mamą i proszę. Udalo się.

          Skomentuj


            Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

            Ja nawet nie mogę sobie wyobrazić jak cieżko jest tym, którzy nie mogą mieć swoich dzieci. A najbardziej to chyba kobiecie. ja mam już dziecko, ale myślimy o drugim i jak widzę małe dziecko to chętnie bym przytuliła, utuliła. A co tu dopiero mówić o tych dziewczynach, które staraja sie i nie mogą zajść w ciążę.

            Skomentuj


              Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

              u nas nie było kłopotu, udało nam się bez problemu podczas starań o dziecko

              Skomentuj


                Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

                Kasis moja siostra zmaga się z PCOs i zaczęła stosować Miositogyn, zobaczymy czy tym razem się uda. Trzymam za nią mocno kciuki, tak bym chciała aby unormowało sie u niej wszystko...

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

                  Szanowne Panie,
                  mam ogromną prośbę, jestem studentką położnictwa i piszę pracę badawczą na temat przygotowania do macierzyństwa, przebiegu porodu i stanu dziecka.
                  Czy mogła bym poprosić chętne Panie o wypełnienie anonimowej ankiety dostępnej pod linkiem poniżej:

                  https://docs.google.com/forms/d/1odl...Eq2FU/viewform

                  serdecznie dziękuje za wypełnione ankiety
                  Pozdrawiam

                  Skomentuj


                    Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

                    dziewczyny, a czy wiecie o *jakiejś dobrej klinice we Wrocławiu? staramy się o dzidziusia 2 lata i niestety nic...znajome podpowiadają mi żebym zaczela leczenie w klinice, wiec bede próbować już wszystkiego bo jestem totalnie bezradna****

                    Skomentuj


                      Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

                      Ja słyszałam o dobrej kliniece, znajomi się tam leczyli i mają teraz synka Niestety nazwy kliniki nie znam ale sprawdź sobie w Internecie po adresie. ul. Bulwar Ikara

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

                        Kiedy z mężem zdecydowaliśmy się na drugie dziecko to przez długi czas nie mogłam zajść w ciąże. Niby wszystko było okej. Dałam sobie czas, zmieniłam nawyki żywieniowe, starałam się więcej odpoczywać i unikać stresu. No i udało się Czasem trzeba dać sobie trochę więcej czasu
                        pozycjonowanie Grodzisk Mazowiecki

                        Skomentuj


                          Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

                          My mieliśmy problemy właśnie z zajściem w pierwszej ciąży, w drugiej od razu się udało aż mi się nie chciało wierzyć że tak szybko

                          Skomentuj


                            Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

                            u nas jakoś opatrzność czuwala gdyż my nie staraliśmy się długo i udało się, ale wiem że jak bardzo się czegoś pragnie to wychodzi odwrotnie i pod górkę

                            Skomentuj


                              Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

                              Napisane przez maziaa2 Pokaż wiadomość
                              No ale właśnie to jest chyba natrudniejsze by uwolnić się od tego zadręczania i wiecznego pragnienia by zajść w ciążę. Człowiek się tak na tym fiksuje, że zapomina o bożym świecie, myślisz, że to coś pomoże, a jest wręcz odwrotnie, tylko jak o tym nie myśleć? Znaleźć sobie nowe hobby? Co zrobić?
                              Wiesz, czasami warto zająć się swoim hobby, pracą, ogrodem. Możliwości jest wiele. znam takie pary, które po prostu odpuściły, zaczęły na nowo normalnie żyć i wiesz co? I po jakimś czasie zaszli w ciążę
                              Spróbuj z tym olejem z wiesiołka gal, co ci szkodzi? 100 kapsułek kosztuje w okolicach 10-12zł.

                              Skomentuj


                                Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

                                U mnie wielu znajomym pomógł wyjazd, najlepiej za granicę, zmiana klimatu, odpoczynek i oderwanie myśli na prawdę są w stanie zdziałać cuda

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X