Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki kosmetyk polecasz?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

    Ja polecam kosmetyki avon są dobrej jakości i nie drogie. Moje ulubione to perfumy i balsamy do ciała.
    Na blogu xxx] śledzę wszystkie nowości i przeglądam katalogi.
    Last edited by disne; 29-07-2020, 22:18. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

      Kiedyś bardzo chętnie kupowałam kosmetyki z Avona, a teraz jednak lubię sobie po sieci poszperać i wybrac jakieś bardziej popularne czy to xxperfumyx, czy kosmetyki nie-avonowskie, chociaż w sumie nie wiem dlaczego.
      Jakaś taka fala na poszukiwania nowinek
      Last edited by disne; 29-07-2020, 22:18. Powód: link

      Skomentuj


        #18
        Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

        Polecam kosmetyki Sally Hansen do pielęgnacji dłoni, paznokci i stóp. Nie są wprawdzie najtańsze, ale udało mi się je ostatnio dorwać w promocyjnej cenie naxxx. Najbardziej do gustu przypadł mi preparat utwardzający płytkę paznokcia oraz nawilżająca oliwka z witaminą E. Używam również ich kremu i peelingu do stóp i sprawują się naprawdę bardzo dobrze.
        Last edited by disne; 29-07-2020, 22:19. Powód: link

        Skomentuj


          #19
          Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

          Ja polecam nie tylko kremy od zewnątrz, ale też supelmentację - czyli tzw. nutrikosmetyki - od wewnątrz.
          Czyli zająć warto się tym co jemy, jakie witaminy przyjmujemy i jak np. wygląda kwestia tłuszczu w naszej diecie. Polecam ryby morskie, bo mogą sprawić większe cuda od wszelkich kosmetyków.
          Jeśli ktoś ryb nie lubi to za to można łykać codziennie taki preparat: xxx
          Polecam, sama brałam i dla mnie to jest właśnie najlepszy kosmetyk, który polecam bardzo serdecznie.
          Last edited by disne; 29-07-2020, 22:19. Powód: link

          Skomentuj


            #20
            Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

            Złoty kosmetyk – złota maseczka. Jest to zdecydowanie od niedawna mój kosmetyk numer jeden. Dzięki tym maseczkom czuję się w końcu piękna. Moja cera stała się gładka i promienista. Czuję się o wiele pewniejsza siebie. Stosuję 2 razy w tygodniu złote maseczki Elizabeth Kessler. Tez macie doświadczenia z takimi kosmetykami?

            Skomentuj


              #21
              Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

              A ja mogę polecić kosmetyki które albo zawsze muszą być w mojej kosmetyczce albo do których co jakiś czas wracam- to na pewno pomadki ochronne firmy Chapstick, szampon odżywka i maska do włosów firmy avon z olejkiem arganowy, jedwab do włosów biosilk, mgiełka energetyzująca do ciała Elancyl, peeling szafirowy z dax cosmetic i tak samo wszytskie kosmetyki tej serii- bardzo dobrze wydane pieniądze. Poza tym uwielbiam uniwersalny krem nivea , który jest tez dobry na wszytsko

              Skomentuj


                #22
                Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

                BioOil
                Balsamy z Garniera
                Odżywka Kallos - Placenta
                Szampon Radical lub Green Pharmacy
                Wazelina lub pomadka do ust (uzależnienie jak - papierosy czy alkohol u innych)

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

                  ladybzyk dokłądnie biooil to również kosmetyk który każdej kobiecie polecam- jest rewelacyjny na wszystko, i to niezaprzeczalny niezbędnik kosmetyczno-pielęgnacyjny.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

                    Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
                    ladybzyk dokłądnie biooil to również kosmetyk który każdej kobiecie polecam- jest rewelacyjny na wszystko, i to niezaprzeczalny niezbędnik kosmetyczno-pielęgnacyjny.
                    ja też polecam Biooil - stosowałam w ciązy i udało mi sie uniknąć rozstępów a moja siostra stosowala na blizne i ladnie sie jej blizna zmienila, biooil wyrównał koloryt blizny w stosunku do koloru zdrowej skóry , świetne też są na róznego rodzaju blizny, zmiany tradzikowe, a nawet w chorobie luszczycy kremy Beta-Skin

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

                      gorąco polecam kosmetyki firmy Yves Rocher są naprawdę dobre i przyjazne dla skóry bo są z produktów naturalnych roślinnych. do dezodorantów mam małe zastrzeżenia ale reszta jest ok

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

                        Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                        ja też polecam Biooil - stosowałam w ciązy i udało mi sie uniknąć rozstępów a moja siostra stosowala na blizne i ladnie sie jej blizna zmienila, biooil wyrównał koloryt blizny w stosunku do koloru zdrowej skóry , świetne też są na róznego rodzaju blizny, zmiany tradzikowe, a nawet w chorobie luszczycy kremy Beta-Skin
                        a na twarz też pasuje jest odpowiedni ten krem ?

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

                          Yves Rocher faktycznie mają bardzo dobre produkty tylko szkoda że tak wygórowane ceny, ale mimo wszystko jednak warto.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

                            Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
                            Yves Rocher faktycznie mają bardzo dobre produkty tylko szkoda że tak wygórowane ceny, ale mimo wszystko jednak warto.
                            ceny w sklepie sa wygórowane ale na stronie internetowej można taniej zamówić i w dodatku za każdym razem dostaje się jakiś prezent

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

                              Jak kupuję Bioderma lub Vichy wolę markowe kosmetyki zakupuje je w aptece Ziko dermo, częste promocje, sprawiają , że dużo pieniędzy mogę zaoszczędzić:-)

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

                                Napisane przez gienkak Pokaż wiadomość
                                ceny w sklepie sa wygórowane ale na stronie internetowej można taniej zamówić i w dodatku za każdym razem dostaje się jakiś prezent
                                ja ostatnio trafiłam na promocje w sklepie, ceny były takie same jak w interniecie, a do tego przy kolejnych zakupach za min. 10 zł mogę kupić tusz do rzęs w promocyjnej cenie 5,90.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X