Wróć   Forum Mamotoja.pl > Zakupy > Sprzedam / kupię / oddam
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Sprzedam / kupię / oddam Miejsce na nasze prywatne ogłoszenia.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 12-02-2015, 14:26
kundzia20's Avatar
kundzia20 kundzia20 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kundzia20.polki.pl

Domyślnie Szukam mieszkania we Wrocławiu

Jak myslicie w jakiej dzielnicy Wrocławia warto jest zamieszkać? Zależy mi głównie na ciszy oraz spokoju. A jednocześnie na bliskim dostępie do szkół oraz sklepów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-02-2015, 21:03
Martunia35's Avatar
Martunia35 Martunia35 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Martunia35.polki.pl

Domyślnie Odp: Szukam mieszkania we Wrocławiu

Jeśli kupujesz mieszkanie pod kątem dzieci to może warto byłoby kupić segment?
Będziesz miała więcej przestrzeni, swobody oraz ogórek.
Zobacz sobie jakie fajna inwestycja jest w Smolcu
http://targimieszkaniowe.net/wroclaw...law-fabryczna/
Bloczki są niższe, wokół tereny przystosowane dla dzieci. Spokój oraz cisza. Dojazd do centrum Wrocławia również nie jest taki zły.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-02-2015, 16:56
macinka macinka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
macinka.polki.pl

My zdecydowaliśmy się na zakup mieszkania w Warszawie. Stolica to większe perfpektywy na przyszłość, większe możliwości. Kupiliśmy czteropokojowe mieszkanie na Brylowskiej: http://www.yareal.pl/brylowska2 Mieszkanie zlokalizowane w zielonej okolicy, mnóstwo drzew, park, spory plac zabaw dla dzieci.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-05-2015, 12:39
malinka0077's Avatar
malinka0077 malinka0077 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
malinka0077.polki.pl

Na pewno warto byłoby się starać o dofinansowanie z programu Mieszkanie dla Młodych. Jeśli masz 1 dziecko możesz liczyć na ponad 15% dofinansowania. Przy 2 dzieci jest to prawie 20% . Na pewno jest to bardzo duża ulga .

Zerknij sobie na stronę:
http://www.vivainvest.pl/

Znajduje sie tam wyszukiwarka nowych mieszkań w całej Polsce. Wpisz sobie interesujący Cię przedział cenowy ( w mdm jest limit) i wyskoczy Ci lista mieszkań, które pasują do zasad programu.

Może nie będą to dzielnice w samym centrum miasta ale za to masz niższe ceny.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-05-2015, 19:56
NoemiSui NoemiSui jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
NoemiSui.polki.pl

Mi się strasznie podoba osiedle Słoneczny Ołtaszyn tutaj masz opis. Byliśmy nawet oglądać w sumie w Partner Capital mają dobre podejście pomagają jeśli chodzi o sprawy związane z kredytem (MdM) z tym, że w banku wiadomo te ich procedury na początku tak macie państwo zdolność, a potem pod górkę. Cóż zobaczymy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-06-2015, 10:44
kankiela kankiela jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kankiela.polki.pl

Potencjał inwestycyjny jest, zainwestować można, ale wiele zależy od środków, zobaczcie - http://tabelaofert.pl/mieszkania/Wroc%C5%82aw Generalnie jeśli chodzi o kwestie mieszkaniowe to nie prędko raczej stawki ponownie będą aż tak atrakcyjne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-06-2015, 15:07
zeltka zeltka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
zeltka.polki.pl

Ja się rozglądałam ostatnio na rynku i znalazłam nowe mieszkania we Wrocławiu od developera Amarelo na osiedlu Krzyki. Podobno bardzo fajna lokalizacja, czy któraś z Was zna tę okolicę i moze coś podpowiedzieć??
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-06-2015, 16:59
arabelka91 arabelka91 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
arabelka91.polki.pl

Ja też szukam mieszkania i chyba skorzystam z http://www.tyszkiewicz.pl/ Można znaleźć u nich wiele fajnych mieszkań w atrakcyjnych cenach. Na początku chciałam szukać czegoś na własną rękę ale nie szło mi to kompletnie i zdecydowałam się na pomoc biura nieruchomości.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-08-2015, 09:27
lena_sss lena_sss jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
lena_sss.polki.pl

Dziewczyny! Słuszną koncepcją jest zwrócenie się do biura pośrednictwa. Nie ma co ryzykować! Bardzo fajne, nowe mieszkania ma w swojej ofercie Gross Nieruchomości. Współpracują z najlepszymi deweloperami we Wrocławiu i jak się zgłosisz do nich, to nie płacisz prowizji (przynajmniej mi się tak udało) Ja już jestem po całym „procesie” i we wrześniu odbieramy nasze mieszkanko
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-08-2015, 07:05
kankiela kankiela jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kankiela.polki.pl

Proszę, sensowny namiar - http://tabelaofert.pl/mieszkania/Wroc%C5%82aw
Tylko nie nastawiajcie się od razu na najlepsze osiedla, najpierw odpowiednio oceńcie jaki macie budżet i wtedy próbujcie dopasować pod to mieszkanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania