Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesteś w ciąży? Wspaniale! Mamy rodzące w 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: CZERWIEC- miesiac mojego malenstwa

    Witajcie Moje maleństwo urodzi się prawdopodobnie 12.06.2015. Marta! to dzień po Twojej dzidzi Jestem w 16 tygodniu i okropnie dokuczają mi bóle pleców...
    Coraz więcej Polaków uświadamia sobie, iż sex shop to taki sam sklep jak wszystkie inne - co jak co, ale bez najmniejszego cienia wątpliwości jakiekolwiek obawy nie mają w tym momencie sensu.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: CZERWIEC- miesiac mojego malenstwa

      Cześć Bronisława. To jesteśmy dokładnie w tym samym momencie ciąży. Mi też czasem dokuczają plecy ale do zniesienia. Gorzej z głową, zdarzają mi się silne bóle. Ogólnie jestem bardzo osłabiona, jeśli za długo stoję w miejscu (czyli nie dłużej niż 10 min) robi mi się słabo. Dużo odpoczywam a jak Twoje inne dolegliwości ? Widać już u Ciebie brzuszek?

      Skomentuj


        #48
        Odp: Majowe Mamusie

        Hejka ja na 15 maja mam termin

        Skomentuj


          #49
          Odp: Sierpień 2015

          I udało się ! Test ciążowy wyszedł pozytywny

          Teraz próba dopchania się do dobrego ginekologa w Brzesku.. ale terminy dopiero na luty..

          Skomentuj


            #50
            Odp: CZERWIEC- miesiac mojego malenstwa

            Cześć termin 3.06 jak tam wasze maleństwa?

            Skomentuj


              #51
              Odp: mamusie marcowe

              Chyba już wszystkie weszłyśmy w ten etap ciąży, że wyglądamy końca... coraz ciężej się chodzi, oddycha i śpi... i już by się chciało mieć swoją kruszynkę w ramionach. Ja teraz ciągle się stresuję, że nie zdążymy czegoś przygotować, że czegoś zapomnimy kupić... Ogólnie najchętniej bym robiła przemeblowanie dwa razy dziennie...

              Skomentuj


                #52
                Odp: Mamusie kwietniowe 2015 roku łączcie się :-)

                Hej.
                Ja mam termin na kwiecien. Brzucho juz mam spory, synka ruchliwego, ale czuje sie wspaniale jak u Ciebie? ; p

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Mamusie kwietniowe 2015 roku łączcie się :-)

                  Jest mamusia kwietniowa..super :-) u mnie będzie dziewczynka ale brzuch też mam już duży jak na ten 6 miesiąc he he..i moje maleństwo też jest bardzo ruchliwe..najgorzej w nocy albo kiedy próbuje odpoczać w ciągu dnia..
                  A męczy Cię może zgaga? Ja już nie daję rady..nic nie pomaga..ani imbir, ani mleko, ani syrop polecany prze ginekolog..

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Mamusie kwietniowe 2015 roku łączcie się :-)

                    Hej widze że nikt nie chce dołączyć do kwietniowych mam to dołączam Ja termin mam na 5 kwietnia. Jak narazie mój brzuszek nie jest aż tak bardzo duzy jak na pierwsza ciąże choć jestem zdziwiona bo bałam sie ze mam geny po mamie a ona bedac ze mna przytyła ponad 20kg;/ Prawdopodobnie bede miała córeczkę w sumie potwierdzona na kilku usg ale wole sie nie nasawiac żeby mi psikusa nie zrobiła a co do zgagi to łącze sie z toba w bólu mam to samo a najgorzej jak kładę sie spac, tylko lezenie wznak z głowa lekko uniesiona i mleko mi pomagaja

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: CZERWIEC- miesiac mojego malenstwa

                      Witam przyszle mamusie 😊 nasz termin przypada na 22.06. Poki co nie wiemy czy to chlopiec czy dziewczynka, w przyszlym tyg (13.02) mamy USG polowkowe i licze na to ze malenstwo pochwali sie swoja plcia. Do tej pory wiekszych dolegliwosci nie mialam, lekkie mdlosci ktore od okolo 16tyg przeszly calkowicie, plamienie do okolo 8/9tyg. Na szczescie okazalo sie ze taka juz moja 'uroda' gdyz zadnych kreiakow i innych strasznosci nie bylo. Duzo spalam w I trymestrze 😊
                      Teraz delektuje sie kazdym kopniaczkiem ktore serwuje mi moje malenstwo, poniewaz to moja pierwsza ciaza wszystko jest dla mnie nowoscia 😊
                      Zaczynamy tez z mezem rozmyslac i robic liste rzeczy, ktore beda nam potrzebne gdy nasze bejbe przyjdzie na swiat 😊
                      Pozdrowionka 😊

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: CZERWIEC- miesiac mojego malenstwa

                        Cześć ja wariuję ze stresu jak nie czuję kopniaczków, to też moja pierwsza ciąża, gdzie planujesz zakupy??

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: CZERWIEC- miesiac mojego malenstwa

                          Hejka 😊 bylismy z mezem wczoraj na pierwszym zakupowym wypadzie w sklepie 'mama i ja' w Lodzi, obsluga fantastyczna, weszlismy bez jakiejkolwiek wiedzy, jeden z pracownikow poswiecil nam ponad 2h opowiadajac o wszystkich rzeczach potrzebnych (wozek,foteliki do auta, lozeczko,materac). Mimo ze informowalismy ze to nasz pierwzy wypad i nie planujemy zakupow tylko rozeznac sie w cenach itp. to i tak nas nikt nie olal 😊
                          Co do maluszka, kopniakow dostaje cale stado, czasem jak cos ogladam i dostane takiego kuksanca z zaskoczenia to az podskocze 😊 juz nie moge doczekac sie przyszlego piatku, kiedy to obejrzymy nasze malenstwo na badaniu USG, trzymajcie kciuki by ujawnilo swoja plec 😊
                          Jeszcze wracajac do zakupow, postanowilismy z mezem zapisywac kazdy pieniazek wydany na malenstwo, mam na mysli wszystko od higienicznych rzeczy po wozek itp. Ciekawa jestem ile wyjdzie na sam koniec 😊
                          Oczywiscie liczymy do momentu porodu 😊
                          Pozdrawiam 😊

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: CZERWIEC- miesiac mojego malenstwa

                            To dużo zdrówka życzę świetny pomysł z tym zapisywaniem pieniędzy wydanych na dzidziusia Też tak zrobię My jak pojechaliśmy do 2 sklepów w Warszawie to w jednym Pani powiedziała tylko że trzeba nastawić się na koszt 1500 zł bez wózka fotelika i łóżeczka a w drugim nawet nikt się nami nie zainteresował. Musimy poszukać jakiegoś fajnego niedrogiego sklepu w Warszawie, jeszcze trochę czasu jest to może coś się znajdzie

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: CZERWIEC- miesiac mojego malenstwa

                              Napisane przez ruda90mama Pokaż wiadomość
                              To dużo zdrówka życzę świetny pomysł z tym zapisywaniem pieniędzy wydanych na dzidziusia Też tak zrobię My jak pojechaliśmy do 2 sklepów w Warszawie to w jednym Pani powiedziała tylko że trzeba nastawić się na koszt 1500 zł bez wózka fotelika i łóżeczka a w drugim nawet nikt się nami nie zainteresował. Musimy poszukać jakiegoś fajnego niedrogiego sklepu w Warszawie, jeszcze trochę czasu jest to może coś się znajdzie
                              Nam powiedzial, ze wyjdzie nas okolo 10.000zl, mam na mysli wszystkie potrzebne rzeczy. Wydaje mi sie, ze troche przesadzil, ale nie smiem podwazac tych slow, wypowiem sie dopiero gdy skompletujemy wszystko.
                              Z drugiej str wszystko zalezy od tego jake sprzety bedzie sie wybierac, czy te po rozsadnych cenach, czy tez te z wyzszej polki, gdzie czesto cena ta jest wysoka tylko z uwagi na znanego producenta itp.
                              Zreszta prawda jest taka ze to ile wyda sie na maluszka zalezy w duzej mierze od tego ile mozna wydac pieniazkow 😊

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: CZERWIEC- miesiac mojego malenstwa

                                Cześć dziewczyny. Dawno tu nie zaglądałam bo długi czas nikt się nie odzywał. Już myślałam że wyjątkowo mało Nas będzie rodzić w czerwcu
                                ruda90mama jak ja dobrze cię rozumiem. Też to moja pierwsza ciąża i nie wiem jak często dziecko powinno kopać i jak mniej się rusza to już się martwię.
                                Też skorzystam z twojej rady i będę zapisywać wydatki.
                                Ja np łóżeczko, wanienkę, chodzik, wózek gondolę i nosidełko mam od siostry. Wcześniej miałam wszystko kupić nowe ale jak widzę na jej przykładzie to rzeczy, które wydawały mi się największym wydatkiem to nic w porównaniu z tymi, gdy mały będzie już na świecie.

                                No i pochwalę się będę mieć chłopca. Raczej pewne bo nie jest wstydliwy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X