Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie fryzury preferujecie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Jakie fryzury preferujecie

    Ja praktycznie całe życie nosiłam długie ale trafiłam w ręce stylisty z Londynu i jednym cięciem pożegnałam się z nimi. Wiem, że dobrze zrobił, bo były już tyle razy rozjaśniane, ze ciagnęły się jak guma..pomijając fakt, że miałam ich nie wiele. Sama nie zdecydowałabym się na tak drastyczne cięcie :-/ ale po wszystkim, po całej metamorfozie bardzo się cieszyłam, bo wrezcie układały się jak chciałam a dodatkowo mogłam eksperymentować z róznymi uczesaniami. I wreszcie spełniłam swoje marzenie o wygolonym boku. Przy długich włosach nie miałam na to odwagi. Moja fryzura zyskała lekkości..nowości a mój imiage totalnie się zmienił..można rzec, że odmłodniałam o 5 lat conajmniej he he ;-) teraz znów je zapuszczam bo w sierpniu ślub i marzy mi się dłuższa fryzurka..zobaczymy na ile odrosną..

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Jakie fryzury preferujecie

      Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
      Ja praktycznie całe życie nosiłam długie ale trafiłam w ręce stylisty z Londynu i jednym cięciem pożegnałam się z nimi. Wiem, że dobrze zrobił, bo były już tyle razy rozjaśniane, ze ciagnęły się jak guma..pomijając fakt, że miałam ich nie wiele. Sama nie zdecydowałabym się na tak drastyczne cięcie :-/ ale po wszystkim, po całej metamorfozie bardzo się cieszyłam, bo wrezcie układały się jak chciałam a dodatkowo mogłam eksperymentować z róznymi uczesaniami. I wreszcie spełniłam swoje marzenie o wygolonym boku. Przy długich włosach nie miałam na to odwagi. Moja fryzura zyskała lekkości..nowości a mój imiage totalnie się zmienił..można rzec, że odmłodniałam o 5 lat conajmniej he he ;-) teraz znów je zapuszczam bo w sierpniu ślub i marzy mi się dłuższa fryzurka..zobaczymy na ile odrosną..
      Podoba mi sie wygolony bok, ale tak trochę sie cykam, nie wiem jak bym wyglądała.
      zapuszczam włosy od 2 miesięcy ale mam takie dni ze najchętniej wsiadłabym w auto i pojechałabym do fryzjera je ściąć, Dobrze że mam małe dziecko i nie zawsze jest je z kim zostawić to moje włosy mają szansę odrosnąć

      Skomentuj


        #33
        Odp: Jakie fryzury preferujecie

        Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
        Podoba mi sie wygolony bok, ale tak trochę sie cykam, nie wiem jak bym wyglądała.
        zapuszczam włosy od 2 miesięcy ale mam takie dni ze najchętniej wsiadłabym w auto i pojechałabym do fryzjera je ściąć, Dobrze że mam małe dziecko i nie zawsze jest je z kim zostawić to moje włosy mają szansę odrosnąć
        Zawsze możesz zaczać od takiego małego wygolenie, które w razie czego zasłonisz pozostałymi włosami..
        a te chwile znam he he ;-) stoisz przed lustrem, próbujesz zapanowac nad włosami..masz nie duzo czasu bo przy małym dziecku jest trudno o dłuższy czas, a one jak na złosć nie chcą się ułożyć..masz ochotę wtedy ogolić się na łyso ha ha ha

        Skomentuj


          #34
          Odp: Jakie fryzury preferujecie

          Ja lubię chodzić w rozpuszczonych, wyprostowanych włosach

          Skomentuj


            #35
            Odp: Jakie fryzury preferujecie

            Tak..ale przy małym dziecku nie wiem czy jest to wygodne ?? Ja bym się nie zdecydowała na rozpuszczone tym bardziej jeśli są długie..

            Skomentuj


              #36
              Odp: Jakie fryzury preferujecie

              ja ci zdradzę mój sekret, mam bardzo długie włosy które niesamowicie mi przeszkadzają w opiece nad dzieckiem bo dziecko uwielbia za nie ciągnąć, temu się wycwaniłam i chodzę w ogromnym koku który bardzo szybko robię

              Skomentuj


                #37
                Odp: Jakie fryzury preferujecie

                Ja chodzę na codznień w koku na czubku glowy, nie mam czasu na komponowanie fryzurek, choć ogólnie lubie eksperymentować, no ale to czasem się bawie jak mąz ma wole , a to zdarza się bardzo rzadko. :/

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Jakie fryzury preferujecie

                  Osobiście najlepiej czuję się we włosach do ramion. regularnie je podcinam, dzięki czemu nie są zniszczone i lepiej się układają. Włosy można przy takiej długości spiąć - i to na różne sposoby, wyprostować czy też zakręcić. Dodatkowo stawiam też zazwyczaj na grzywkę. Uważam, że taka fryzura jest wygodna, praktyczna i może być też ciekawa.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Jakie fryzury preferujecie

                    To jest własnie dobre że z dłuższych włosów można coś pokombinowąć czy pokręcić czy wyprostować i fryzury odświęta zrobić

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Jakie fryzury preferujecie

                      mnie wlasnie kusi by sciac wlosy ale boje sie tego ukladania i wymaga to czasu by wlosy dobrze wygladały, a dluzsze wiaze i nie sa tak pracochłonne jednak jak krotsze

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Jakie fryzury preferujecie

                        Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                        mnie wlasnie kusi by sciac wlosy ale boje sie tego ukladania i wymaga to czasu by wlosy dobrze wygladały, a dluzsze wiaze i nie sa tak pracochłonne jednak jak krotsze
                        mnie kusi by z brunetki stać się blondynką Dłuższe włosy właśnie zawsze zwiąże czy w kucyka czy warkocza i fryzura jest Ale i krótkich włosów też da się zrobić Ja tam nie żałowałam jak ściełam włosy na krótko ale teraz jak się wybierzemy na to wesele to jakąś fryzurę chcę mieć a z długich to lepiej

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Jakie fryzury preferujecie

                          A ja nie farbuję, przemeczyłam się w ciąży i przetrzymałam odrost, a co do długości to koniecznie musi być taka, żeby mocno ściągnąć koka i żeby Majucha nie mogła mnie za włosy ciągać

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Jakie fryzury preferujecie

                            Napisane przez majowa_mama Pokaż wiadomość
                            A ja nie farbuję, przemeczyłam się w ciąży i przetrzymałam odrost, a co do długości to koniecznie musi być taka, żeby mocno ściągnąć koka i żeby Majucha nie mogła mnie za włosy ciągać
                            w kucyk zawsze najwygodniej Czasem zrobię kucyka i warkocz a potem zawinę wokół kucyka i takie troszkę ładniejsze upięcie wychodzi

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Jakie fryzury preferujecie

                              w dluzszych wygodnie znaczniej, choc powiem Wam ze mnie nigdy Zosia nie ciągła za włosy ale za top moja chrzesniaca to oj czesto i kocha to robic, a mam tez szwagierke ktorej synek spał z nią w łozku i co robił nawet jak spał to krecił jej włosy na paluszka - ja bym nie dała rady tak spac a ona sie nauczyła jakims cudem, w jakims wieku wyrosl z tego ale trochu to trwalo

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Jakie fryzury preferujecie

                                Oj u mnie wystarczy jeden kosmyk, aby mała go namierzyła a jak tylko dorwie to robi wszystko żeby te włosy wyrwać, a zatem ja za takie zabiegi "upiększające" dziękuję

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X