Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czas wolny

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Wolny czas

    A ja cierpię na brak wolnego czasu... I pozazdrościć tylko mogę tym, którzy mają kiedy grać w gry albo pojeździć na rolkach. Ale, nie żałuję, bo czas wykorzystuję dla mojej rodziny.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Wolny czas

      ja w wolnym czasie wolę biegać, bo mnie to odpręża, a ostatnio bieg niepodległości pko bp zaliczyłam.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Czas wolny

        W czasie wolnym lubię fotografować, interesuje mnie także fotografia podwodna i marze o tym, aby stać się właścicielką takiego sprzętu http://www.fotopodwodna.pl/pl/shop/4...ustrzanki.html do mojej lustrzanki, który pozwoli mi na fotografowanie pod wodą.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Czas wolny

          Ja bardzo lubie fotografowac szczegolnie przyrode. czuje ze mnie to wycisza i pozwala zebrac mysli
          jak szybko pozbyc sie cellulitu

          Skomentuj


            #20
            Odp: Czas wolny

            Jeśli tak jak ja nie macie zbyt wiele czasu wolnego, to na pewno warto choć na chwilkę zajrzeć na ulubionego bloga i się zrelaksować, polecam np. blog parentingowy dla młodych mam - http://www.olomanolo.pl/

            Skomentuj


              #21
              Odp: Czas wolny

              Uwielbiam wyskoczyć z kumplami na piwko, ale czasem z dziewczyną wolę zostać w domu i obejrzeć jakiś film, albo wysoczyć gdzieś za miasto, oderwać się od wszystkiego

              Skomentuj


                #22
                Odp: Czas wolny

                Ja lubię chodzić do kina. Szczególnie ostatnio, jest wiele fajnych filmów, które mam w planach obejrzeć.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Czas wolny

                  Sama stoję przed wyborem roweru miejskiego i nie wiem na co się zdecydować. Zresztą poczekam chyba z tym do wiosny.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Czas wolny

                    Jako matka czas wolny mam w wieczorami. Lubię wtedy zrobić sobie ciepłe kakao, zapalić moje świece zapachowe , przykryć ulubionym kocem i relaksować się. Nie myślec o niczym, nie "musiec" nic. Taka chwila relaksu dla matki i jej zmęczonego ciała.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Czas wolny

                      Różnie, ostatnio czasu bardzo mało mam, a wolne chwile zajmuje mi kurs angielskiego w speak upie , dobrze, że przez internet można część zajęć zrobić, a poza tym lubię czytać kryminały, obejrzeć jakiś dobry film, pójść do kina, muzeum, pojeździć na rowerze, nie przepadam za siedzeniem przed tv

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Czas wolny

                        Napisane przez jajasia Pokaż wiadomość
                        Jako matka czas wolny mam w wieczorami. Lubię wtedy zrobić sobie ciepłe kakao, zapalić moje świece zapachowe , przykryć ulubionym kocem i relaksować się. Nie myślec o niczym, nie "musiec" nic. Taka chwila relaksu dla matki i jej zmęczonego ciała.
                        Jeśli chodzi o świece to najlepsze są Yankee Candle. Sama niedawno je zamówiłam.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Czas wolny

                          Do tej pory spędzałam swój czas wolny przed telewizorem, z książką lub ze znajomymi. Chciałabym to zmienić i spędzać czas aktywnie, bo trochę przytyłam, a także zdałam sobie sprawę z tego, że dużo tracę siedząc w domu. Myślałam o zakupie roweru i jeżdzeniu nim codziennie do pracy. Nie ma jeszcze sezonu i rowery są sporo tańsze i dlatego chciałabym go kupić właśnie teraz. Rozważam ofertę https://www.sklep.eurorower.pl/ . Podobają mi się rowery miejskie. Jaki z nich możecie mi polecić?

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Czas wolny

                            Teraz to średnia pogoda na rower Ja wolę wieczór pod kocem z ciepłą herbatą i dobrą książką.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Czas wolny

                              W zasadzie nie mam wolnego czasu, ale jak już jest to przeznaczam go na jakiś wysiłek fizyczny.
                              http://biltpolska.pl/

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Czas wolny

                                w wolnym czasie jeżdżę na rowerku po ścieżkach rowerowych

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X