Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Balsam do ust czy pomadka ochronna

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Balsam do ust czy pomadka ochronna

    Drogie Panie czego częściej używanie balsamu do ust czy pomadki ochronnej? dlaczego wybrałyście właśnie ten produkt?
    19
    balsamu do ust
    21,05%
    4
    pomadki ochronnej
    78,95%
    15
  •    
       

    #2
    Odp: Balsam do ust czy pomadka ochronna

    ja używam pomadki bo jest łatwiejsza w aplikacji - balsamy trzeba wcierać palcem a tego nie lubię

    Skomentuj


      #3
      Odp: Balsam do ust czy pomadka ochronna

      Ja też tak samo używam tylko pomadki ochronnej z Nivea

      Skomentuj


        #4
        Odp: Balsam do ust czy pomadka ochronna

        Ja używam balsamu do ust Tisane-jest wspaniały,zawiera w sobie miód-można go kupic tylko w aptece. Bardzo intensywnie nawilza usta i długo sie na nich trzyma.Dla mnie ma znaczenia,że musze go nakładac palcem na usta-ważne że jest bardzo skuteczny.



        Dawniej Marti

        Skomentuj


          #5
          Odp: Balsam do ust czy pomadka ochronna

          Napisane przez wiczka
          Ja używam do ust pomadek ochronnych i wazeliny, bardzo lubię nawet na noc nałożyć na usta wazelinę , teraz mam taką zapachowo-smakową poziomkową firmy Floslek
          Wazelina jest fajna tylko przez chwilę, a po krótkim czasie strasznie wysusza usta. Też mam ślicznie pachnąca brzoskwiniową wazelinę do ust ale używam jej bardzo sporadycznie.

          W torebce zawsze mam ze sobą pomadkę Nivea truskawkową lub taką nową w ciemno różowym kolorze. Dlaczego? Bo ładnie pachną, mają neutralny smak, zostawiają delikatny kolor i połysk na ustach więc nie muszę używać ani pomadki ani błyszczyka

          Skomentuj


            #6
            Odp: Balsam do ust czy pomadka ochronna

            Też zazwyczaj używam pomadki Nivea takiej dającej delikatny odcień różu. Nawet jednej znajomej się kiedyś mój kolor ust podobał i spytała co to za szminka, i nie mogła uwierzyć, że to pomadka ochronna



            Skomentuj


              #7
              Odp: Balsam do ust czy pomadka ochronna

              Napisane przez Wiola_K_84 Pokaż wiadomość
              Też zazwyczaj używam pomadki Nivea takiej dającej delikatny odcień różu. Nawet jednej znajomej się kiedyś mój kolor ust podobał i spytała co to za szminka, i nie mogła uwierzyć, że to pomadka ochronna
              Ja raz miałam tę pomadkę i równiez bardzo chwialiłam sobie ten delikatny kolor na ustach. Niestety później jakoś jej nie mogłam dostać w sklepie, a teraz to już nie pamietam, która to była.
              Natomiast od dawna jestem zagorzałą zwolenniczką pomadki ochronnej Melisa. Nie lubię słodkich aromatów w pomadkach, a Melisa pod tym wzlędem mi bardzo odpowiada. Poza tym jak mam spierzchnięte wargi, to na noc posmaruję i rano śladu nie ma po problemie. Dla mnie najlepsza.
              Łukasz 11.10.2007

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Balsam do ust czy pomadka ochronna

                Napisane przez MonikaPB21 Pokaż wiadomość
                Ja raz miałam tę pomadkę i równiez bardzo chwialiłam sobie ten delikatny kolor na ustach. Niestety później jakoś jej nie mogłam dostać w sklepie, a teraz to już nie pamietam, która to była.
                .
                Już przypominam to była ta

                Care Pearl & Shine
                Pomadka NIVEA Lip Care Pearl & Shine delikatnie pielęgnuje usta,nadając im subtelny perłowy połysk. Dzięki zawartości nawilżającejhydraminy oraz wyciągu z pestek winogron jeszcze lepiej dba o pięknywygląd ust.
                Kremowa formuła pomadki NIVEA Lip Care Pearl & Shine, wzbogacona olejkiem jojoba oraz masłem shea:
                delikatnie pielęgnuje usta i sprawia, że stają się one wyjątkowo miękkie,
                podkreśla naturalne piękno ust, nadając im subtelny perłowy blask,
                chroni usta przed wysuszeniem.
                EFEKT: idealnie gładkie usta o zmysłowym, perłowym połysku!
                Attached Files



                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Balsam do ust czy pomadka ochronna

                  Ja zwykle używam truskawkowej ale ta perłowa też daje świetny efekt

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Balsam do ust czy pomadka ochronna

                    Ja stosuje pomadki nivea,obecnie Stawberry i Passion Fruits.Mają bardzo apetyczny zapach,usta ładnie błyszczą i są świetnie nawilzone.




                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Balsam do ust czy pomadka ochronna

                      Ja jestem człowiekiem uzależnionym od pomadki ochronnej wcześniej używałam chapstick miętowej, a potem przerzuciłam się na naturalną bebe. Teraz nie moge się obejść bez niej a jeżeli chodzi o nivea, to jakoś mi nie podchodzi, bo jak dla mnie kiepsko się wchłania i pozostawia taką warstwe na ustach! WIęc zdecydowanie BEBE

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Balsam do ust czy pomadka ochronna

                        Na co dzień wystarczy błyszczyk a na wyjście pomadka. A jakie kolory pomadek preferujecie?

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Balsam do ust czy pomadka ochronna

                          Nie ma chyba żadnej różnicy. Chociaż ja i tak zawsze pomadkę mam. moze dlatego ze wygodniej sie jej uzywa

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Balsam do ust czy pomadka ochronna

                            Ja uwielbiam pielęgnacyjne balsamy do ust firmy Palmer's.Unikalna formuła na bazie czystego masła kakaowego wzbogacona witaminą E i innymi aktywnymi emolientami wyjątkowo nawilża i nabłyszcza usta. Balsam jest łatwy w aplikacji. Dostępny w wariancie czekolada-wiśnia i czekolada mięta!! POLECAM

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Balsam do ust czy pomadka ochronna

                              Ja używam raczej pomadki ochronnej, aktualnie mam truskawkową z Chapsticka, ale kupuję też te firmy Nivea czy Bebe.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X