Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

wypadające włosy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: wypadające włosy

    Mi w ciąży również wypadały włosy ... Niestety ale wiele z nas ma ten problem. Też zaczęły mi lecieć ale praktycznie od razu zastosowałam ziołową kurację-konkretnie Bioxsine (koleżanka mi ją zachwalała) tak więc problem nie był taki duży. Kosmetyk pozwolił mi odzyskać normalny wygląd :P
    Last edited by gagatka; 16-07-2020, 10:55. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: wypadające włosy

      Nie słyszałam o Bioxsine? ktoś stosował? sprawdził ? testował?

      Skomentuj


        #78
        Ja też nie słyszałam o tym specyfiku, ale chętnie dowiem się czegoś więcej od siebie na słabe i wypadające włosy mogę polecić Plancetę.. mi pomogło
        Last edited by szefathena1974; 21-02-2014, 09:06.

        Skomentuj


          #79
          u mnie już prawie 4 lata po ciąży a włosy są wszędzie, farmaceuta polecił mi Vitapil, ale w ogóle mi nie pomógł, może właśnie wax będzie skuteczniejszy
          Last edited by MRMINA1447; 27-02-2014, 10:05.

          Skomentuj


            #80
            Odp: wypadające włosy

            4 lata wypadania włosów?
            Horror, a robisz jakieś maseczki czy cos?

            Skomentuj


              #81
              Odp: wypadające włosy

              Mi teżVitapil nie pomógł, a wypadały masakrycznie (17 lat farbowania).
              Ale przestałam związywać włosy, kupiłam szampon apteczny przeciw wypadaniu, dobrą odzywka i tabletki i po 4 miesiącach włosy wypadały duuuużo mniej.
              Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

              Skomentuj


                #82
                Odp: wypadające włosy



                To mój szampon - HB Jeunesse. Nie ma co porównywać, u mnie włosy stały się całkowicie inne, bez specjalnych zabiegów. Po prostu systematycznie myłam włosy dobrym produktów i to dawało efekty. Ten kosmetyk jest oparty o zioła i witaminy, daje fajne zmiany - próbujcie.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: wypadające włosy

                  A gdzie można go kupić? jaki ma skład?

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: wypadające włosy

                    Najlepiej jest wybrać się do fryzjera i zakupić tam specjalne ampułki.

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: wypadające włosy

                      Ja borykałam się z wypadaniem włosów przez długi czas, jednak odkryłam Vichy dercos z aminexem oraz wcierkę z naparu kozieradki mój problem praktycznie zniknął, a na głowie pojawiły się nowe malutkie i cieszące oko baby hair

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: wypadające włosy

                        A może profesjonalne zabiegi w dobrym salonie fryzjerskim?
                        Sama próbowałam różnyc środków, ale takich efektów jak terapia u fryzjera nic mi nie przyniosło. Szczerze polecam
                        Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 07-04-2014, 15:03.

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: wypadające włosy

                          Ja wolałabym wybrać się do apteki zamiast do fryzjera. Bo problem wypadania włosów moim zdaniem trzeba leczyć od środka - samo nakładanie odżywki czy preparatów nie pomoże. W aptece zapytać o jakieś tabletki, można też skorzystać z apteki internetowej tu są różne preparaty do włosów
                          Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 07-04-2014, 15:03.

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: wypadające włosy

                            Dziewczyny a słyszałyście o nowym suplemencie diety Cece Med Hair Complex? Z tego co widzę ma w składzie bardzo wiele korzystnych składników:
                            biotynę
                            aminokwasy
                            żelazo
                            Bardzo lubię ich szampony i odżywki i chyba sobie sprawię ponieważ niestety mam ostatnio stresujący czas i zauważyłam, że włosy zaczęły mi wypadać na potęgę W zasadzie nigdy nie byłam obdarzona bujną fryzurą ale nie przesadzajmy, nie chciałabym stracić wszystkich swoich włosów
                            Pozdrawiam.
                            Last edited by taiwona; 23-04-2014, 18:41.
                            http://forum.mamotoja.pl/

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: wypadające włosy

                              Wypadanie włosów to poważny problem, z którym trzeba walczyć zarówno od wewnątrz , jak i z zewnątrz, myślę, że same cud suplementy nic nie pomogą, jeżeli nie zmienimy naszej diety na zdrową i pełnowartościową, włosy tzreba także odżywiać od zewnątrz stosując odpowiednie maski do takich włosów .. ja polecam Biovaxa..

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: wypadające włosy

                                Na wypadajace włosy ja stosowałam maseczki z drożdzych ale nie kupne tylko robione wlasnoręcznie, czyli drożdze spożywcze plus woda i na głowę. Trzymałam tak 30 minut i umyłam. Zabieg jeden czy dwa nie pomoże nic, trzeba to robić co najmniej 3 razy w tyg przez min miesiąc. Proces dla wytrzymałych ale efekt oszałamiający

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X