Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ********* Crazy Mums*********

    Witam z rana.Ja tylko na chwilkę bo zaraz spadam do pracy po tygodniu urlopu mam strasznego lenia ale cóż obowiązki wzywają
    FAMILY terminy porodu mam bardzo rozbieżne bo pomiędzy 4 a 17 lutymnatomiast 18 urodziła się Marlenka he he
    A u Ciebie jak tam test?


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ********* Crazy Mums*********

      Aniu to może i trafisz w urodziny Marlenki
      Co do mnie to, wczoraj wieczorem test zrobiłam i tylko jedna krecha, więc nie zaciążyłam. Ale okresu nadal brak, a powinnam dostać 15 sierpnia. No nic poczekam kilka dni i pójdę zrobić badanie z krwi. Zaczynam się martwić, zastanawiam się nad brakiem @.
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        Odp: ********* Crazy Mums*********

        Ania gratuluję ciązy no no ja rok temu pamiętam jak byłam zaskoczona ciążą
        i ja też miałm rozbieżne daty porodu między 15 grudnia a 9 stycznia

        Ania przykro mi że nie ma ciąży
        ja jak długo nie miałam okresu to u mnie wyszło zapalenie jajników jeden jajnik miałam aż 3 razy większy niż normalnie

        Ostatnio na NK widział ż e w ciązy jest też Ania co miał Paulinkę i co uciekła z MC razem z Pawimi pamiętacie ją???


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          Odp: ********* Crazy Mums*********

          moje maluchy wlasnie sie bawia w berka dookola stolu. a ja nie mam pomyslu na dzien bo ja dla odmiany dostalam @ i mam wszystkiego dosc.
          u na s wyglada ze bedzie ladny dzien ale w tym roku to nic nie wiadomo bo jak w kalejdoskopie


          a mam do was pytanie:
          na jakich poduszkach spia wasze starszaki?
          bo tak sie ostatnio zastanawiam czy mlodemu nie zmienic, ma takiego jaska dlugiego nie grubego puchowego, ale moze trzebabybylo kupic mu cos o anatomicznym ksztalcie?

          Skomentuj


            Odp: ********* Crazy Mums*********

            Witam kochane
            Aniu GRATULACJE a jak sie czujesz ? dokuczają ci jakieś dolegliwości a jak rodzinka zareagowała?

            FAMILI u nas też nic ale marzy mi sie dzidziuś na koniec września ale cholerka z tym moim jednym i psem sobie nie radzę- jest tak kochany i mądry ale tak trafnie to wykorzystuje przeciwko nam że szok! i do tego jest strasznie nie usłuchany i okropnie przeklina a jak mu sie krzywda stanie to jeszcze do tego taka wściekłość go ogarnia i krzyczy i przeklina nie patrzy że wszyscy sąsiedzi są w oknach

            PIECZULKA cyprian Spi na takiej dużej z wypełnieniem silikonowym taka zwykła ale i tak częściej śpi pod poduszka ale ja chętnie bym je wymieniła tylko nie wiem na jakie bo te są do niczego





            Skomentuj


              Odp: ********* Crazy Mums*********

              Witam

              Mój Julek poszedł z babcią na spacer, mężul w pracy. Ogarnęłam chatę i zamierzam poprasować, ale zrobiłam sobie przerwę na kawę.

              Pieczulka my wszyscy śpimy na standardowych (co do wymiarów) poduchach z gęsiego pierza czy puchu. Dostałam je od babci ze wsi i w sumie zapomniałam spytać.
              Wcześniej miałam jakieś antyalergiczne, jednak po kilku miesiącach na nich spać nie szło. To kupiłam z półpuchu, ale też kijowe bo pióra były cięte a nie darte i ciągle chodziliśmy na twarzy podrapani bo wyłaziły z zsypu. Mam pecha do poduch, ale teraz mam rewelacyjne przez babcię zrobione.

              Kruszyna no ja w sumie to nie planowałam teraz ciąży, ale już zaczynam się do niej przygotowywać, biorę folik od 3 miesięcy i w sumie już nie przywiązujemy wagi do zabezpieczenia czy też okres płodny.

              Ale coś dziewczyny jest nie tak... dzisiaj powtórzyłam test rano i sama już nie wiem co myśleć .... pojawiło się pół drugiej bladej kreski. Nie spotkałam sie jeszcze z czymś takim, ale gdybym jednak była w ciąży to powinna być to już 3 tygodniowa ciąża, więc test bez problemu powinien ją "uchwycić", a nie dawać jakieś blade krechy, no nie ?? Nie ma co, muszę iść do lekarza, zrobić beteHCG a nie marnować pieniądze na testy.

              Majajula nie kojarzę dziewczyny
              Julek: 10/3/2008

              Skomentuj


                Odp: ********* Crazy Mums*********

                Do lekarza na pewno brykaj ale ja bym zrobiła jeszcze jutro z rana test taki pożądny z apteki a to może akurat wam się udało





                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ********* Crazy Mums*********

                  z tego co sie znam na sposobie dzialania to pewnie jestes w ciazy. moze masz jeszcze niski poziom hormonow i tyle, a z krwii to najpewniejsze. mi nigdy nie wychodzila blada kreska, a jak wyszla to bylam w ciazy z Gosia

                  cos mi mala dzis mocno marudzaca, ostatnio na potege zeby jej szly, myslalam ze bedzie chwila przerwy ale chyba jednak nie w ciagu 2tyg trzy zeby u gory a na dole jeszcze 4 w natarciu. ma 8 zebow - a do 20 to jeszcze hoho... a palce to az do krwi ma poobgryzane, a nie chce nic innego dziamgac, choc staram sie jej podawac rozne rzeczy - najlepiej jej pasuja klucze no ale...fee

                  Skomentuj


                    Odp: ********* Crazy Mums*********

                    Hej hej
                    FAMILI i jak tam jest fasolka ? kiedy do lekarza idziesz?

                    PIECZULKA u nas to samo było kilka zębów na raz wchodziło tydzien przerwy i znowu ale jak miał 20miesięcy miał wszystkie zeby u nas padało w nocy strasznie a teraz trochę chłodniej na dworze jupi miałam dość tej parówki na dworze

                    MARTI jak ci się żyje? jak Alanek ?

                    COLOR a ty gdzie? do przedszkola już wszystko macie ? cyprian mi się nie dostał będę musiałam się z nim męczyć ha ha





                    Skomentuj


                      Odp: ********* Crazy Mums*********

                      hej kochane
                      Kruszynko u mnie jeszcze takie pomieszane troszke to wszystko ale dzisiaj jest ważny dzień.Reszte napisze Ci na PW
                      Aniu gatuluje Ci ciąży a powiedz jak Ci sie teraz układa z mężem bo kiedyś było nieciekawie,poprawiło sie coś?
                      Aniu Family pisz szybciutko czy jest ciąża?bo ciocia Martyna ciekawa

                      No i za niedługo przedszkole sie znowu zaczyna,Alanek bardzo sie cieszy,już sie nie umie doczekac,stęsknił sie przez te dwa miesiące.



                      Dawniej Marti

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ********* Crazy Mums*********

                        Witam kochanie moje :-D dasz radę JESTES dzielna kobitka ! a ja ze swoim zbujem będę cały a czas bo dla nas miejsca nie starczyło w przedszkolu , a ancyhryst się z niego zrobił że masakra Buziaki pisać pisać kobietki





                        Skomentuj


                          Odp: ********* Crazy Mums*********

                          Martynko niestety nie ma ciąży. 24 sierpnia dostałam @. Nie mam pojęcia skąd taka długa zwłoka. Jak skończy mi się okres to pójdę do lekarza.
                          A co u Ciebie słychać? Cóż to za ważny dzień??


                          Kruszynka a jak u Ciebie z przygotowaniami do drugiej ciąży ?? Będzie fasolka lada chwila czy nie??

                          Ależ dzisiaj jest upał. Robię szybko obiad i uciekamy na podwórko, bo normalnie w domu paść trupem można. U nas ponoć ma być dzisiaj 34 stopnie .... kurde jak ja nie cierpię upałów.
                          Julek: 10/3/2008

                          Skomentuj


                            Odp: ********* Crazy Mums*********

                            U nas na razie przygotowania czysto teoretyczne :-P w środę idę do gina może wymusze na nim cytologie ,a jak nie to zapłacę za nią- 2.5roku temu miałam robioną a co 3 jest refundowana. i muszę troszke się pod leczyć bo często jakieś infekcje mam od września wizyty u dentysty i mam nadzieję że już w następnym cyklu zaczniemy działać. na razie mam szał kupowania małych ubranek no i muszę jeszcze młodego wyleczyć i za ciągnąć go w czwartek na badanie krwi a jak tylko o tym wspominam to jest paniczny płacz itd.





                            Skomentuj


                              Odp: ********* Crazy Mums*********

                              moj raz narazie mial pobierana krew i tez pewnie milo tego nie wspomina, bo jak szlam ze soba do pobrania to jak osiolek sie zapieral przed wejsciem do tej czesci przychodni.

                              a my jestesmy wlasnie w dolku, jakos moj nie moze sie pozbierac psychicznie bo im tylko dorzucaja obowiazkow, o podwyszce nie ma co marzyc - a byla obiecana ze beda wyrownywac stawki zusu, a on wchodzi teraz w wysoki zus i bedzie nam ciezko zapiac budżet bo mamy jeszcze rok kredytu za samochod.(ktory potzrebuje do pracy)
                              ech wyzalilam sie. a kolomnie nie ma nic co bym mogla wziąć na dorobienie, chyba dam ogloszenie ze sprzatam mieszkania bo to zawsze mozna sie jakos dograc w czasie, ale.. ech...wolalabym cos innego. nawet nocki na stacji benzynowej...

                              Skomentuj


                                Odp: ***************** Crazy Mums*****************

                                Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
                                Hej hej


                                COLOR a ty gdzie? do przedszkola już wszystko macie ? cyprian mi się nie dostał będę musiałam się z nim męczyć ha ha
                                Cześć
                                wiesz my nic do przedszkola nie potrzebowałyśmy gdyż Amesia w grupie starszaków 4-5 lat .Nie ma spania itp
                                Chodziłam jedynie za dresami do przedszkola,które są bardzo wygodne.
                                A pozatym Amesia co dzień rano ochoczo biegnie z plecaczkiem do przedszkola ,aż co poniektórzy ludzie nas mijający uśmiechają się na widok takiego malucha a ja pękam z dumy.

                                Dziś do pracy na popołudnie , jutro wolne-w końcu po 5 dniach!!

                                Pieczulka głowa do góry-przyjdzie dzień,że się poprawi.Kiedyś nie wierzyłam w te słowa ale zaczęłam i póki co jest dobrze.
                                Amelia 12.03.08

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X