Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Nom Iza aż mnie to zaczyna przerażać to całe zamieszanie

    no u nas alby na szczęscie ale takie dla dziewczynek bardziej sukienkowe z rekawkiem i rózyczkami albe dość skromne no i zaniecałe 200zł a tak na suknię to z 500 najbidniej by trzeba było szykować

    co do pracy to cięzko chyba w szedzie
    jak jeszcze ma się jakiś dobry fach i doświadczenie to pól biedy (mój mąż właśnie na umowę zlecienie się dodatkowo zatrudnił)
    niby dobrze ba kasa potrzebna ale wieczory nam teraz jeszcze odejdą bo będzie siedizł w nosie nad projektami nawet odezwać się wtedy nie da ech ale ja się wdrażam powoli w jego tematy i mu pomagam (autocada właśnie studiuję i nawet już udało mi się rondo narysować hehe)

    poza tym od października chcę iść na podyplomówkę tak aby jak Olga się nada do przedszkola pojść wreszcie do pracy

    i jescze to prawko mnie dręczy mam aż koszmary w nocy :-(
    Last edited by majajula; 06-04-2011, 11:53.


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Cześć!
      A tu pustki??Gdzie się podziewacie??

      Miss ja także gratuluje!!Napisz coś więcej kiedy termin itp

      Dziś idę na rozmowę w sprawie pracy do Biedronki.
      Trochę się boję jak to przed każdą rozmową,nie wiem o co będą pytać ,jakie kryteria.
      Marti Ty pracujesz w biedronce prawda?Powiedz jak jest?
      Co prawda każdy sklep inny gdyż inny personel a to w 70 % od niego zależy jak się pracuje ale może coś nieco się od Ciebie dowiem
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        witam kochane,ostatnio jestem zabiegana i nie mam nawet czasu żeby coś napisac
        co tam u Was słychac?
        Colorku jak rozmowa w Biedronce?ja ci napisze że do Biedronki ciężko sie dostac do pracy a jak sie nie ma doświadczenia w handlu to już praktycznie nie ma szans.
        Ja właśnie wróciłam od koleżanki,pojechałam do niej autem i sama sobie zrobiłam problem bo zapomniałam wyłączyc radio i 4 godziny grało i sie rozładował akumulator.Nie odpaliłam go i został w drugiej części miasta.M.załatwi te kable i musze jutro po niego jechac i podpiąc pod Sebatiana auto żeby zapalic normalnie sie wkurzyłam sama na siebie.
        Family a co u ciebie?jak w pracy
        Froszku czemu znowu zamilkłaś?????
        Kruszynko a co u Ciebie?



        Dawniej Marti

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          czesc!
          Martyniu dostałam się
          Od jutra idę na badania itp..także bardzo cię ciesze.Ja tam pracy ciężkiej się nie boję,bardziej ludzi którzy tam pracują bo wiadomo jak to nowa osoba w pracy.
          A powiedz jak Tobie się pracuje??
          Ja będę tylko na popoludnia chodzić(nawet nie wiem ja która to godzinę)
          Na 3/4 etatu(czyli 6 godzin tak?)

          A my wróciłyśmy z działki,buźki opalone a więc weekend spędzony bardzo miło.Jutro nad ranem wraca Tomasz więc pewnie cały dzień spędzimy razem.

          no to buźka!!
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Witam się z Wami
            COLOR fajnie że się dostałas ja pamiętam jak ja szukałam pracy zaczynałam jak zwykły pracownik a teraz jestem kierownikiem ale na wszystko musiałam cięzko zapracowac,także Tobie zyczę aby Ci się udało.
            MARTI ale miałas przypadek teraz będziesz wyłańczać wszystko he he będziesz mieć nauczkę.
            A ja przed chwilą wróciłam z przedświątecznych zakupów,bylysmy razem ze szwagierką i dziećmi z moją Marlenką i jej dwoma synkami masakra głowa jeszcze mnie boli od ich hałasów jakie wyprawiali
            W piątek miałam wolne i byłam z moją mała na bilansie 4 latka waży 22 kg i ma 105 cm także dużą mam pannicę.W sobotę pomyłam okna i tak pobieznie mam sprzatnięte bo tuż po świętach robię remont kuchni.


            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
              czesc!
              Martyniu dostałam się
              Od jutra idę na badania itp..także bardzo cię ciesze.Ja tam pracy ciężkiej się nie boję,bardziej ludzi którzy tam pracują bo wiadomo jak to nowa osoba w pracy.
              A powiedz jak Tobie się pracuje??
              Ja będę tylko na popoludnia chodzić(nawet nie wiem ja która to godzinę)
              Na 3/4 etatu(czyli 6 godzin tak?)

              A my wróciłyśmy z działki,buźki opalone a więc weekend spędzony bardzo miło.Jutro nad ranem wraca Tomasz więc pewnie cały dzień spędzimy razem.

              no to buźka!!
              Colorku to superrrrr!!!gratuluje.Ja też pracuje tylko na 3/4 etatu ale bardzo lubie tą prace-najlepsza jaką miałam dotychczas.Fakt-mają swoje wymagania ale dośc dobrze płacą,są premie i bony na święta.Myśle że będziesz zadowolona a jak Ci sie układa z tym Tomkiem?



              Dawniej Marti

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                hej dziewuszki :-D
                COLORKA gratulacje , z całego serduszka :-))

                ja niestety nie jestem zadowolona z mojej pracy, same fałszywe laski tam pracują atmosfera się spieprz. . . dobrze że sobie drugie zmiany załatwiłam ha ha :-) mówię wam masakra.

                MARTI jakoś leci, Cypuś tylko strasznie nie grzeczny jest i zmęczona jestem tym całym syfem . a jak tam u was? jak Alanek? :^)
                a z tym twoim autkiem to niezłe ha ha :-P





                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Oby zdrowie dopisało
                  i jajeczko smakowało,
                  by szyneczka nie tuczyła,
                  atmosferka była miła,
                  a zajączek uśmiechnięty -
                  przyniósł wreszcie te prezenty!

                  P.S-Mokrego Dyngusa

                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    wesołych świąt...

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      WESOŁYCH , SPOKOJNYCH I RODZINNYCH ŚWIĄT KOCHANE :-))

                      nam Em wczoraj sprawił piękny prezent na Zajączka - kupił piękna bialutką suczkę goldena





                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        hej Kobitki, gdzie wy wszystkie się podziewacie:confuse
                        To nasza suczka Sonia, ma z niej wyrosnąć goldenek- mam nadzieję ha ha ha
                        Attached Files





                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Kruszynko piesek śliczny.Rzeczywiście nikt ostatnio tutaj sie za bardzo nie udziela.Ja też jakoś nie mam weny do pisania



                          Dawniej Marti

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Cześć dziewczyny!

                            Kruszynka piesek cudo! Zawsze mi się podobaly...może kiedyś takiego sobie sprawie

                            Ja dziś odebrałam wynik z sanepidu jest O.K..teraz tylko lekarz medycyny pracy i mogę śmigać do pracy..Juupi!
                            Amelka dostała się do przedszkola więc wszystko póki co się układa.
                            Szkoda tylko że na lini miłości dalej pustki.

                            Piszcie dziewczynki co u Was?

                            Majek a jak chrzciny??
                            Amelia 12.03.08

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Witajcie dziewczynki

                              Kruszynko sunia śliczna!!! Jak się wabi? Ależ Ci mężuś piękny prezencik zrobił Doczytałam na staraczkach, że się o dzidziusia stracie Trzymam kciuki za szybkie zafasolkowanie

                              Marti pisz kobieto! Ciekawa jestem co u Ciebie słuchać. Jak Alanek się miewa?
                              Do przedszkola chodzi?

                              Ja Julka też zapisałam, ale mam przeczucia, że się nie dostanie. W ogóle to jestem wściekła, bo jak już wcześniej pisałam będziemy lada chwila zmieniać miejsce zamieszkania i teraz bedziemy mieszkać na takiej większej wiosce, co prawda dwa przedszkola tam są, ale i mnóstwo chętnych. W tym roku nie tylko 6-latki ale i 5-latki mają obowiązek pójścia do przedszkola, więc władze miasta 6-latków przeniosły do szkoły by było więcej miejsc, więc się ucieszyłam i zapisałam Julka właśnie tam na tej wiosce, parę dni temu wchodzę na stronę rekrutacji a tam komunikat o zmianach i 6-latki wróciły do przedszkola. Więc nie żywię nadziei, że się to moje dziecko do tego przedszkola dostanie. Ogłoszenie wyników miało być 9 maja a i termin przesunęli na 16 maja. Wszędzie indziej już rodzice wiedzą co i jak a w tych Katowicach to zawsze wszystko tak na samym końcu.

                              A poza tym to u nas wszystko ok... męczę się trochę nad pracą końcową na uczelnie. Wybrałam sobie temat, który z pozoru wydawał się łatwy, miły i przyjemny, więc z pisaniem też czekałam do ostatniej chwili i teraz siódme poty wyciskam, po pierwsze dlatego, że nie mam zbyt dużo czasu (tylko rano), a po drugie, muszę mieć jakąś literaturę a nie mam kiedy jechać do biblioteki. Nie mogą przecież w wykazie literatury, stron internetowych umieścić W konsekwencji mam takie opóźnienie, że szok.

                              Mieszkanko już remontujemy, myślę, że za miesiąc będziemy się przeprowadzać. Zamówiliśmy sobie meble do łazienki i dopiero będą w połowie czerwca.Fachowcy nam teraz gładź kładą, za chwilę tam będzie mnóstwo sprzątania... ale i tak się już nie mogę tego wszystkiego doczekać.

                              Piszcie dziewczynki co tam u Was słychać. Ja muszę powoli się szykować. Co prawda obiadek mam z wczoraj, ale jeszcze muszę pranie nastawić i zacząć szykować się do pracy.

                              Miłego dnia Wam życzę (szkoda, że pogoda taka niefajna, u nas śnieg wczoraj padał jak i w wielu miejscach w Polsce )
                              Julek: 10/3/2008

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Colorka chrzciny spoko mała jak aniołeczek cały czas sobie leżała i gadała
                                super że Amelkę przyjeli do przedszkola mi Majki nie przyjeli zostaje prywatne ale w Piasecznie państwowe jedno z najdroższych w Polsce więc róznica aż taka duża nie jest


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X