Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Urlop wychowawczy na blizniaki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Urlop wychowawczy na blizniaki

    a czy mogłabyś/miała chęć przesłać mi wzór tego pisma? bo ja nie wiem co w nim uwzględnić jeśli nie możesz to ok zrozumiem szukałam na necie tego, ale nie znalazłam. jeśli będziesz mogła to na prv wyślę Ci mojego maila







    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Urlop wychowawczy na blizniaki

      dziewczyny znalazłam cos dla was:
      http://www.regiopraca.pl/portal/pora...kowe-pieniadze
      przeczytajcie uważnie, bo wiem że powoływanie się na tzw. precedens sądowy może dużo dać w odwołaniu


      Skomentuj


        #18
        Odp: Urlop wychowawczy na blizniaki

        Napisane przez fasOla08 Pokaż wiadomość
        a czy mogłabyś/miała chęć przesłać mi wzór tego pisma? bo ja nie wiem co w nim uwzględnić jeśli nie możesz to ok zrozumiem szukałam na necie tego, ale nie znalazłam. jeśli będziesz mogła to na prv wyślę Ci mojego maila
        podaj meila :-) ale pamietaj zeby nikomu dalej tego nei przekazywac :* bo tam ejst nazwisko kol i nie bardzo zeby tak wedrowalo :-)

        Skomentuj


          #19
          Odp: Urlop wychowawczy na blizniaki

          no jasne - to jest wyłącznie na mój użytek że tak powiem Dziękuję :* Biorę się własnie za pisanie wstępne :P.
          Bagnes - czytałam to też w necie jak szukałam więcej info. Mam sygnaturę tej sprawy a nawet ściągnęłam całkowity wyrok i argumenty sędziego - tyle, że choć w wielu miastach matki próbują i powołują się na tą sprawę to i tak wyroki są rózne :/ do się wiecie do TV nadaje i nawet pomyślałam, że jeśli nie uda się to chyba pokuszę się o Tv chodzi wyłącznie o niesprawiedliwe traktowanie tej sprawy przez urzędników.
          Last edited by GEMELLI_3; 16-04-2013, 22:23.







          Skomentuj


            #20
            Odp: Urlop wychowawczy na blizniaki

            fasolko, wysłane !

            Skomentuj


              #21
              Odp: Urlop wychowawczy na blizniaki

              dzięki dostałam, już wiem na czym się wzorować coś nie coś zmienię, paragrafy zostawię i dodam jeszcze tą sygnaturę sprawy. jutro odbieram decyzje odnośnie dodatku z MOPSu ale wiem już że jest przyznany tylko w jednej kwocie.







              Skomentuj


                #22
                Odp: Urlop wychowawczy na blizniaki

                no to trzymam kciuki, ja wciaz czekam na decyzje z WSA dlugo cos no ale poczekam )

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Urlop wychowawczy na blizniaki

                  przyszedl list z WSA mam sprawe w sadzie 9 maja, trzymajcie kciuki

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Urlop wychowawczy na blizniaki

                    Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
                    przyszedl list z WSA mam sprawe w sadzie 9 maja, trzymajcie kciuki
                    to już jakiś postęp - trzymam MOOOOOOCNO KCIUKI!!







                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Urlop wychowawczy na blizniaki

                      :-) ja osobiscie nie jade ale maja cala moja argumentacje na pismie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Urlop wychowawczy na blizniaki

                        taaak to obecność nie jest obowiązkowa?? myślała, że trzeba. Ale tak sobie myślę, że może inaczej by patrzyli na to gdyby rodzic był hmmmm nie wiem, ja dziś dopiero złożyłam pismo do MOPS z odwołaniem do SKO. Pewnie sobie poczekam :/







                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Urlop wychowawczy na blizniaki

                          moze i tak ale ja bym sobie nei poradzila, moje pismo cale przepelnione jezykiem prawniczym itp, jakby cos zapytali to by mzbladła i sie jakala hehe :-)
                          zreszta wszystko maja na piśmie wiec co ja tam mam sie powatarzać
                          a po drugie nei mam z kim zostawic dzieci a znimi nie bede sie ciagac po sądach

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Urlop wychowawczy na blizniaki

                            nooo tak w sumie racja, a ile kosztował Cię adwokat, czy jakiś radca który pisał Ci pismo?? czy to było takie jednorazowe spotkanie z nim mające na celu napisanie tego pisma, czy więcej? sorki, ze tak wypytuję, ale nigdy też nie miałam z takimi rzeczami styczności i nie wiem czy się porywać i czy starczy nam kasy na to z jednej pensji :/ mam nadzieję, że jeśli teraz będę miała wstrzymaną wypłatę na powiedzmy m-c dopoki nie przyjdzie decyzja z SKO to potem wypłacą tą zaległą wypłatę? Z sądem pewnie jest tak samo, wstrzymają ale czy później wypłacą te zaległe też? czy tylko od tego czasu od kiedy zapadnie decyzja? wiesz coś?







                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Urlop wychowawczy na blizniaki

                              prawnika miala mz gdańska i sie kontaktowalalismy tel i meilowo, a ja jestem z mazur. Ale to moja kol dobra, jeszcze jej nie placilam nic, czeka maz na majówke przyjedzie do mnie i wtedy sie rozliczymy.
                              Tak ja kci wstrzymaja to potem Ci oddadza zaległe
                              zawsze musza wyplacic zaległe

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Urlop wychowawczy na blizniaki

                                oo to fajnie mieć kogoś takiego znajomego ja niestety nie mam, tzn mąż ma ale to nie taki serdeczny kumpel z lat młodości możemy go poprosić o taką usługę, no ale wiadomo, że za pieniądze. Jedno mnie tylko drażni, że jak się mieszka w małej mieścinie, gdzie bliźniaki już są atrakcją to niestety pewne problemy są ludziom kompletnie nie znane - tak jak w MOPSie pytał mąż przy składaniu papierów i pracownik robił na niego wielkie oczy o co nam chodzi w większych miastach pewnie urzędnicy mają z tym większą styczność i znają problemy. No nic czekamy, tzymam kciuki mooooocno za pozytywne dla na decyzje
                                a nie orientowałaś się może gdzieś na necie, czy w Twoim województwie już przyznawali pozytywne wyroki w tej sprawie?? kiedyś szukałam i znalazłam taką stronę, gdzie kobietki pisały skąd są i jakie padały wyroki w ich województwach. Niestety mojego nie było a i samej strony już nie pamiętam ale nie wiem czy to nie jakiś dział na Gazeta.pl na tamtejszym forum.







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X