Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Perfumy damskie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Perfumy damskie

    Na rocznice slubu dostałam od męża coco mademoiselle i to sa moje ulubione. Poza tym jeszcze jil sander, kenzo flower by calvin klein

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Perfumy damskie

      z avonu Little black dress, i teraz nowe wesłzy City Rush, zapowiadają się dobrze, jak na mój gust :P
      Mexxxxx, woda perfumowana, naprade długo pachnie, tak jak i w/w tot ez wody perfumowane , a nie jak reszta wody toaletowe, które zdecydowanie krocej pachna

      Skomentuj


        #18
        Odp: Perfumy damskie

        Ja przetestowalam perfumke new woman dostepna w TESCO. Cena przystepna i dosyc dlugo sie utrzymuje na ubraniu. Polecam panim ktore gustuja w slodkich zapachach.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Perfumy damskie

          Ostatnio otrzymałam do testowania perfumy Gabriela Sabatini Miss Gabriela piękny zapach świerzy a jednocześnie słodki dla kobiet o romantycznej duszy. To jest fajne należę do klubu ekspertek ofeminin i testuję produkty za darmo.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Perfumy damskie

            U mnie króluje Lacoste joy of pink na zmianę z Womanity Muglera.
            Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

            Skomentuj


              #21
              Odp: Perfumy damskie

              Woda toaletowa Vetiver & Chocolat HB, tak tylko woda, albo aż woda. Jeśli odpowiadają wam drzewne klimaty to będziecie pod wielkim wrażeniem - w moim przypadku wpływ tej wody jest niesamowity - trzyma się w zasadzie przez cały dzień, coś pięknego ;-)

              Skomentuj


                #22
                Ulubione perfum/zapachy ?

                Jakie są wasze ulubione perfumy, zapachy na co dzień? Do pracy, do domu, na wyjścia z towarzystwem? Lubię eksperymentować, dlatego pytam. Mój ulubiony to Miss Dior.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Ulubione perfum/zapachy ?

                  Napisane przez donat_ka Pokaż wiadomość
                  Jakie są wasze ulubione perfumy, zapachy na co dzień? Do pracy, do domu, na wyjścia z towarzystwem? Lubię eksperymentować, dlatego pytam. Mój ulubiony to Miss Dior.
                  Nie mam ulubionego zapachu. To co podoba mi się jednego dnia bywa że drugiego powoduje u mnie ból głowy dlatego prezent w postaci perfum to w moim wypadku zazwyczaj nietrafiony pomysł

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Ulubione perfum/zapachy ?

                    Nina Ricci - uwielbiam ten zapach !

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Ulubione perfum/zapachy ?

                      Będąc ostatnio w ziko znalazłam świetne perfumy, niestety nazwy nie pamiętam, były w promocji żałuję, że nie kupiłam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Ulubione perfum/zapachy ?

                        Mi się bardzo podoba Playboy kobiecy. Długo się utrzymuje i jest przyjemny dla oka. Fajny jest również Love Desire (podobno z feromonami). Ciekawy przyjemny, długo utrzymujący się zapach. Spokojnie wytrzymuje 9-10 godzin. No i chyba coś tam wabi panów, bo często spotykam się ze stwierdzeniami "jaki ładny zapach"...

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Ulubione perfum/zapachy ?

                          Napisane przez sylwka3000 Pokaż wiadomość
                          Będąc ostatnio w ziko znalazłam świetne perfumy, niestety nazwy nie pamiętam, były w promocji żałuję, że nie kupiłam
                          A dawno je widziałaś? Przeszłabym się tam jeszcze raz choćby po to żeby zdobyć ich nazwę na przyszłość.
                          Napisane przez emmaz Pokaż wiadomość
                          Mi się bardzo podoba Playboy kobiecy. Długo się utrzymuje i jest przyjemny dla oka. Fajny jest również Love Desire (podobno z feromonami). Ciekawy przyjemny, długo utrzymujący się zapach. Spokojnie wytrzymuje 9-10 godzin. No i chyba coś tam wabi panów, bo często spotykam się ze stwierdzeniami "jaki ładny zapach"...
                          kusisz panów i motywujesz panie do ich zakupu :P

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Ulubione perfum/zapachy ?

                            ja od lat kocham dolce gabbana light blue

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Ulubione perfum/zapachy ?

                              Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                              ja od lat kocham dolce gabbana light blue
                              O a te perfumy miała kiedyś moja bardzo dobra znajoma i pamiętam że mi się bardzo podobały.

                              W ogóle muszę spobie pospisywać te nazwy o których piszecie.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Ulubione perfum/zapachy ?

                                Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                                O a te perfumy miała kiedyś moja bardzo dobra znajoma i pamiętam że mi się bardzo podobały.

                                W ogóle muszę spobie pospisywać te nazwy o których piszecie.
                                ja dostalam te perfumi kilka lat temu od wowczas mojego chlopaka - hehe chłopak sie zmienil a perfumy nie :P

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X