Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs "Wygraj bon na zakupy w My Tummy!"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Konkurs "Wygraj bon na zakupy w My Tummy!"

    Mój sposób na dobre samopoczucie w ciąży to joga. Joga pomaga mi stworzyć harmonię między ciałem, umysłem i sercem. W okresie ciąży joga znakomicie nadaję się jako ten rodzaj ruchu, który może towarzyszyć kobiecie w tym pięknym i trudnym okresie – mnie namówiła do ćwiczeń przyjaciółka a właściwie otrzymałam od niej w prezencie voucher na zajęcia jogi dla brzuchatek i bardzo jestem jej wdzięczna za to. Wiadomo, że ciąża to rewolucja dla organizmu, burza hormonów, nieznanych kobiecie dotąd emocji, zmian zachodzących w jej ciele. Joga uczy mnie, aby z otwartością i miłością do siebie samej przyjmować zły humor, huśtawkę emocjonalną, łzy, chwile zwątpienia ale i chwile szczęścia i radości. Joga to mój sposób na poprawę samopoczucia, zarówno mnie jako dla przyszłej mamy jak i dla mojego dziecka, lekarstwo na dokuczliwe ciążowe dolegliwości. Korzyści z ćwiczeń są następujące:
    • korzystnie wpływa na stan zdrowia i samopoczucia,
    • wspiera prawidłowy rozwój dziecka
    • wzmacnia kręgosłup, uelastycznia biodra i rozluźnia brzuch – przygotowujemy ciało do porodu
    • pozwala skumulować potrzebną do życia energię, dodaje dużo sił
    • poprawia krążenie krwi, ułatwia oddychanie mimo rosnącego brzuszka,
    • wzmacnia kręgosłup, który jest jak wiadomo obciążony słodkim ciężarem dziecka i wód płodowych
    i ja jako osoba przed ciążą nie mająca nic do czynienia z jogą – jak to się mówi połknęłam haczyk i teraz ćwiczę każdego dnia z uśmiechem na twarzy.

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Konkurs "Wygraj bon na zakupy w My Tummy!"

      Mój sposób na dobre samopoczucie w ciąży to joga. Joga pomaga mi stworzyć harmonię między ciałem, umysłem i sercem. W okresie ciąży joga znakomicie nadaję się jako ten rodzaj ruchu, który może towarzyszyć kobiecie w tym pięknym i trudnym okresie – mnie namówiła do ćwiczeń przyjaciółka a właściwie otrzymałam od niej w prezencie voucher na zajęcia jogi dla brzuchatek i bardzo jestem jej wdzięczna za to. Wiadomo, że ciąża to rewolucja dla organizmu, burza hormonów, nieznanych kobiecie dotąd emocji, zmian zachodzących w jej ciele. Joga uczy mnie, aby z otwartością i miłością do siebie samej przyjmować zły humor, huśtawkę emocjonalną, łzy, chwile zwątpienia ale i chwile szczęścia i radości. Joga to mój sposób na poprawę samopoczucia, zarówno mnie jako dla przyszłej mamy jak i dla mojego dziecka, lekarstwo na dokuczliwe ciążowe dolegliwości. Korzyści z ćwiczeń są następujące:
      • korzystnie wpływa na stan zdrowia i samopoczucia,
      • wspiera prawidłowy rozwój dziecka
      • wzmacnia kręgosłup, uelastycznia biodra i rozluźnia brzuch – przygotowujemy ciało do porodu
      • pozwala skumulować potrzebną do życia energię, dodaje dużo sił
      • poprawia krążenie krwi, ułatwia oddychanie mimo rosnącego brzuszka,
      • wzmacnia kręgosłup, który jest jak wiadomo obciążony słodkim ciężarem dziecka i wód płodowych
      i ja jako osoba przed ciążą nie mająca nic do czynienia z jogą – jak to się mówi połknęłam haczyk i teraz ćwiczę każdego dnia z uśmiechem na twarzy


      http://www.mytummy.pl/koszulka-ciazo...dy-czarna.html

      Skomentuj


        #63
        Odp: Konkurs "Wygraj bon na zakupy w My Tummy!"

        Mój sposób na dobre samopoczucie w ciąży to ...spacery po lesie tylko ja on i ono Bo w ciąży tak nie wiele i tak wiele potrzeba do szczęścia... gdy ma się je tak blisko,gdy jest jeszcze częścią nas a już na różne sposoby manifestuje swoją odrębność. Dobry nastrój towarzyszy mi od dnia w którym na teście ciążowym zobaczyłam dwie kreseczki a potem....Pierwsza wizyta u lekarza i pierwsze USG które całe przepłakaliśmy razem z mężem bo co może być na świecie piękniejszego od nowego życia które ma dopiero centymetr długości? W dobry nastrój wprowadzały mnie nawet takie rzeczy(które normalnie by mnie bardzo smuciły)np fakt że już nie mieszczę się w swoje ulubione spodnie, że moja ulubiona bielizna też się skurczyła, ale też słowa które wypowiadam z dumą czyli zamiast" ja idę na spacer", "mówię my idziemy:".
        Sam fakt bycia razem, znalezienia nowego sensu w życiu-którym nie jest praca, nauka, ani ugotowanie jak najlepszego obiadu dla męża tylko życie dla tej małej kruchej istotki jest wspaniałe. W ciąży sama staję się ,trochę jak dziecko, kapryszę śpię niespokojnie, albo robię drzemki południowe bo jak nie to marudzę
        A z tak bardziej praktycznych rzeczy które wprowadzają mnie w dobry nastrój są to np:
        pomidory-które mogę jeść bez ograniczeń na śniadanie,obiad i kolację 7 dni w tygodniu
        rurki z kremem -ale czekoladowym!, kupione w mojej ulubionej cukierni na stary mieście
        muzyka poważna, nie jazz bo od niego dostaję mdłości
        kąpiel- ciepła,z delikatnymi kosmetykami bezwonnymi, bo wszystkie inne pachną zbyt intensywnie
        rosołek- ale taki jaki robi moja mamusia
        woda z cytryną-ale bez gazu!!!
        kurczak- ale gotowany nie pieczony bo na sam zapach pieczonych lub smażonych potraw dostaję mdłości
        zakupy-ale wszelkie drogerie, działy kosmetyczne i chemiczne omijamy szerokim łukiem bo tam są za mocne zapachy
        buszowanie po sklepach z ciuchami-ale dziecięcymi bo dla siebie rzeczy kupi po porodzie
        szeroki i bezpieczne ramiona męża ale żeby nie pachniał wodą po goleniu ani perfumami bo z łóżka mogę go przegonić
        Pierwsze zdjęcia z USG mojego Szkraba zawsze i wszędzie ze mną, bo kocham!!!
        A najlepsze w tym wszystkim jest to że mogę marudzić, narzekać, i wybrzydzać bo w końcu jestem w ciąży
        A mój hit to
        http://www.mytummy.pl/koszulka-ciazo...dy-czarna.html

        Skomentuj


          #64
          Odp: Konkurs "Wygraj bon na zakupy w My Tummy!"

          Mój sposób na dobre samopoczucie w ciąży to mąż

          Tradycyjne "poprawiacze humoru" podczas ciąży odpadają. Muszę zatem radzić sobie bez:
          - lampki czerwonego wina (które bądź co bądź zawsze poprawiało nastrój każdej kobiecie),
          - potężnego pucharu lodów czekoladowych lub tabliczki czekolady (bo zadek i tak już rośnie bez tego),
          - wyjazdu w góry (za chiny nie doszłabym na Morskie Oko).

          Zatem mój sposób na dobre samopoczucie w ciąży to wykorzystywanie męża do spełniania moich wszelkich zachcianek. I on to naprawdę robi! Jest kochany - to fakt niezaprzeczalny, ale oprócz tego, stan błogosławiony to dla mężczyzn stan, którego nie pojmują, nieco się obawiają, nie wiedzą, jak zachować. I wobec powyższego - robią, co mogą, by matkom swoich dzieci poprawiać samopoczucie. Masaż stóp - mam! Przygotowaną kąpiel z bąbelkami - mam! "Przeminęło z wiatrem" w odtwarzaczu DVD - mam! (mimo, że mężczyzna mój filmu tego nienawidzi szczerze i głęboko). Śledzie w oleju z cebulką (mój ciążowy hit) o godzinie 23.45 - mam!

          Mąż jest na ciążę naprawdę dobry!

          http://www.mytummy.pl/sukienka-ciazo...-czerwona.html

          Skomentuj


            #65
            Odp: Konkurs "Wygraj bon na zakupy w My Tummy!"

            Mój sposób na dobre samopoczucie w ciąży to zwolnienie...
            I wcale nie chodzi mi o zwolnienie lekarskie, tylko po prostu zwolnienie tempa życia.
            Ciąża to dobry czas, by poczuć się usprawiedliwioną i spędzić kilka chwil na nicnierobieniu. Oczywiście, nie mówię tu o leżeniu plackiem na kanapie, nie popadajmy ze skrajności w skrajność.
            Mój sposób na dobre samopoczucie w ciąży to kilka chwil sam na sam z dobrą lekturą i melodyjnym głosem Michała Bajora.
            To wolny spacer po przydomowych łąkach.
            To chwila bezmyślnego buszowania po internecie.
            To rozmyślanie o tym, którego noszę pod sercem. Jest tyle pytań, która chciałabym zadać, tyle rzeczy, których chciałabym się o nim dowiedzieć... a przede mną jeszcze kilka miesięcy w niepewności.
            Dobre samopoczucie w ciąży to świadomość, że nie muszę radzić sobie ze wszystkim sama. Że nie stanie się nic strasznego, jeśli pranie nie zostanie wstawione do pralki, lub jeśli jeden dzień zostaniemy bez obiadu, że mężowi naprawdę nie stanie się krzywda, kiedy przypilnuje starszego syna, a ja ucieknę do kosmetyczki lub na zakupy. Sama, bo z trzylatkiem uwieszonym u ręki zakupy to żadna przyjemność...
            Pamiętam o tym, że wciąż jestem kobietą. Tyle, że w ciąży. Chciałabym wyglądać ładnie i kobieco, jak zawsze. Sprawiam więc sobie przyjemność nowym ekstra ciuszkiem, który pięknie podkreśli mój stan. Bo przecież nie ma nic bardziej kobiecego, niż bujne, ciążowe kształty
            Ciąża to mój czas i robię wszystko, bym czuła się dobrze, seksownie i kobieco..

            Z oferty sklepu zdecydowanie wybieram:
            http://www.mytummy.pl/sukienka-ciazo...-czerwona.html

            Ja, ciąża i czerwień... mmm....

            Skomentuj


              #66
              Odp: Konkurs "Wygraj bon na zakupy w My Tummy!"

              Mój sposób na dobre samopoczucie w ciąży to.....(motywacja +wiedza) x wysiłek +wytrwałość do kwadratu = SUKCES
              Wygrały marzenia...


              http://www.mytummy.pl/koszulka-dla-taty-reka-mamy.html

              Skomentuj


                #67
                Odp: Konkurs "Wygraj bon na zakupy w My Tummy!"

                Mój sposób na dobre samopoczucie w ciąży to… wspieranie żony na każdym kroku, powtarzanie jej , ze jest piękna , że będzie idealną mamą! Że razem stworzymy wspaniałą , kochającą się rodzinę . To szczere rozmowy wieczorną porą, to opowiadanie bajek do brzuszka, to rozmowa z dzieckiem mimo iż jeszcze na świecie sie nie pojawił . Ten stan, kiedy żona oznajmiła o ciąży - bezcenny ! Początkowo znieruchomiałem, zaniemówiłem. Wiem, że w tym czasie ona przeżywała koszmar, bo nie wiedziała, czy się cieszę czy wręcz przeciwnie . A ja ? Byłem mega szczęśliwy ! Czułem się jakbym wygrał milion w totka, i to już wtedy postanowiłem, że każdego dnia będzie poprawiał humor matce mojego dziecka . A moje samopoczucie ? Samo się polepsza na samą myśl o potomku, a gdy widzę żonę i brzuszek to do szczęścia nic mi już nie trzeba ! A żona ? Każdego dnia otrzymuje bukiety, czekoladki i mnóstwo, mnóstwo całusków



                Mój HIT My Tummy! : http://www.mytummy.pl/bluzka-ciazowa...-ii-biala.html , czemu ? Bo na sam widok do oczu napływają łzy wzruszenia

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Konkurs "Wygraj bon na zakupy w My Tummy!"

                  Mój sposób na dobre samopoczucie w ciąży
                  ... to myśl że jestem mamą, że w końcu się udało
                  ... to świadomość, że za kilka miesięcy będziemy tulić nasze maleństwo w ramionach, że będziemy dla niego ważni, że będzie nas potrzebował i kochał bezwzględną miłością
                  ... to chęć opiekowania się i poświęcania całej swojej uwagi dziecku
                  ... to zakupy dla maluszka
                  ... to czułość męża, jego uśmiech do powiększającego się brzucha
                  ... to czuć się piękną i wyjątkową

                  z oferty sklepu bardzo podoba mi się sukienka Marylin kobaltowa
                  http://www.mytummy.pl/sukienka-ciazo...kobaltowa.html

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Konkurs "Wygraj bon na zakupy w My Tummy!"

                    Dobre samopoczucie w ciąży to suma wspaniałych wspomnień plus wielkie oczekiwania plus marzenia plus miłość ukochanego.
                    Ale od początku. Załączam komputer i przeglądam zdjęcia z ostatnich wakacji, pokaz slajdów przypomina mi wspaniałe letnie chwile. W zapatrzeniu myślę o oczekującym szczęściu które ma nadejść już wkrótce. Zamykam oczy i marzę, że kolejne wakacje spędzimy już w większym gronie, szczęśliwi i pełni radości. Wtedy to podchodzi do mnie mój ukochany, całuje mnie i przytula się do brzuszka. I jak tu nie mieć dobrego samopoczucia !!!

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Konkurs "Wygraj bon na zakupy w My Tummy!"

                      http://www.mytummy.pl/sukienka-ciazo...y-mietowa.html piękne cudo !!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Konkurs "Wygraj bon na zakupy w My Tummy!"

                        Mój sposób na dobre samopoczucie w ciąży to...
                        Zerknęłam na konkursowy temat, z szerokim na usmiechem na twarzy i wiarą, że uda mi się za pomocą tych kilku skromnych słów przedstawić przepis na "Aniulciowy eliksir szczęścia ciążowego".

                        Cóż więc jest potrzebne do wykonania tego Cudeńka?
                        - wielka garść zadowolenia z faktu, że niedugo swiat Aniulci całkowiecie się zmieni,
                        - kilka szklanek optymizmu i wiary, bo przecież bycie Mamą to nie tajemne czary,
                        - jedno opakowanie "Męża Marcina- faceta z poczuciem humoru i cierpliwego", bo jakże cieszyć się kopniakami, rosnącym brzuszkiem bez jego usmiechu szczerego,
                        - kilka łyzek akceptacji- nie zawsze ciąża jest prostą drogą bez przeszkód , co wiedzie do Krainy Matczynek Satysfakcji,
                        - szklanka spelnienia zawodowego, bo Aniulcia bez pracy nie wyobraża sobie zycia, nawet tego "ciążowego",
                        - kilka sztuk pieknej garderoby- w końcu brzuszek musi być pieknie ozdobiony, niech inni z podziwem na przyszla mamę spoglądają, a o jej pięknie głośno rozprawiają,
                        - codzienna porcja ruchu, najlepiej spacerowania- w ciszy i spokoju piekna Matki Natury kontemplowania... a podczas ciszy można poświęcić sie planowaniu- jak będzie pokoik malucha wyglądal, co jeszcze zakupić potrzeba- na kreatywność cudownie wpływa świeże powietrze i blekit nieba.
                        - kilka szklanek przyjaźni i spotkań z koleżankami, to że będę Mamą nie powinno wpłynąć na moje realcja z najbizszymi osobami- ciasto i ploteczki działają kojąco, a rozmowy odrężająco.

                        Tak oto przedstawia się Aniulci przepis na samopoczucie w ciąży doskonałe,
                        jednak najwazniejsze to cieszyć się każda chwila i zapomniec o troskach, nawet tych małych.
                        Myśleć pozytywnie i te gorsze momenty akceptować,
                        spotykać się z bliskimi, o swoich uczuciach i szczęściu mówić,
                        innych nim obdarować.
                        Znaleźć czas na to, co sprawia nam radość i przyjemność, jest źródłem satysfakcji i zadowolenia,
                        pamiętać o swoich potrzebach i nic nie zmieniać.
                        Troszczyć się o siebie, swoje zdrowie,
                        a gdy nadejdzie potrzeba, poprosić o pomoc-
                        bliscy są zawsze na wsparcie gotowi.

                        Przepis sprawdzony, przetestowany i z powodzeniem przez inne Przyszłe Mamy

                        realizowany!


                        http://www.mytummy.pl/tunika-ciazowa-candy-losos.html

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Konkurs "Wygraj bon na zakupy w My Tummy!"

                          Mój sposób na dobre samopoczucie w ciąży to.... połączenie troski o swoje zdrowie razem ze spokojem ducha. Pije ogrom owocowych oraz warzywnych soków i czytam książki, które kończą się szczęśliwie.
                          Bo dobre samopoczucie w czasie ciąży polega na tym by wczuć w swój wewnętrzny rytm i zmiany które we mnie zachodzą. To takie odkrywanie przed samą sobą czego mi potrzeba.
                          To naturalne zaufanie samej sobie...

                          http://www.mytummy.pl/sukienka-ciazo...a-brazowa.html - elegancja, podkreślająca kobiecość

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Konkurs "Wygraj bon na zakupy w My Tummy!"

                            Mój sposób na dobre samopoczucie w ciąży to ...
                            po pierwsze idealny strój potrzebny i basta,
                            Wówczas komfort i wygoda wzrasta.
                            Mam już swój wyrobiony modowy gust,
                            Ale teraz to zwiększył mi się biust.
                            Już w moje ulubione spodnie nie wchodzę,
                            Głównie w płaskich butach chodzę.
                            Odpowiedni fason ma znaczenie,
                            Swoboda ruchów ma znaczenie.
                            W którym przyszła Mama wygląda olśniewająco ,
                            Czuje się pewnie – strój działa kojąco.
                            Podkreśla piękno ciała kobiety w ciąży bez wahania,
                            W którym to stroju porusza się prawdziwa dama.
                            Modny i dopasowany do krągłości,
                            Pozwalający się pogodzić z nową figurą nie z przeszłości.
                            Z najlepszych materiałów wykonany,
                            Strój wygodnie użytkowany.
                            Idealnie na ciele się układający,
                            Skóry nie podrażniający.
                            Poo drugie najważniejsze jest zdrowe odżywianie,
                            aktywność fizyczna i świadome oddychanie.
                            Wzmacniam mięśnie niemal codziennie,
                            świeże powietrze jest nieskazitelne.
                            A mieszkam na wsi - niedaleko lasu,
                            nie mam takiego dużego hałasu.
                            Chętnie moje ciało spaceruje,
                            a dusza jakby na nowo się "odbudowuje".
                            W czasie odpoczynku podnoszę nogi do góry,
                            staram się dotknąć chmury
                            Po trzecie nawadniam się bez wahania,
                            uwielbiam soki ze świeżych owoców - które w ogrodzie posiadam sama.
                            Mąż pyszne malinki mnie przynosi,
                            ohhh jaki naturalny zapach malinek z kubka się unosi.
                            Promienie słoneczka mnie nie rozpieszczają,
                            głównie mnie rankiem lub wieczorem "kończynami dotykają".
                            Dietę zróżnicowaną staram się jeść,
                            codziennie białku mówię : cześć !!
                            Po czwarte Powoli wyprawka powiększa się w ilości,
                            robię ją spokojnie - by bliżej rozwiązania być w pełni gotowości.
                            Przeglądam już sobie malutkie ciuszki i głównie śpioszki,
                            ohh to mi daje ogrom przyjemności.
                            Takie oto sposoby mam,
                            iż w ciąży dobre samopoczucie mam.


                            Po chwili zastanowienia,
                            już teraz bez wątpienia,
                            na http://www.mytummy.pl/sukienka-ciazo...niebieska.html bez dwóch zdań,
                            ogromną chrapkę mam

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Konkurs "Wygraj bon na zakupy w My Tummy!"

                              1.
                              PORANEK:

                              Budzę się, przeciągam. Wypijam w łóżku ciepłe kakao. Mówię do mojego dziecka, gładząc się po brzuchu. Maluszek czuje więź ze swoją mamą i daje o sobie znać, żwawo się poruszając.
                              Jem pożywne śniadanie dla dwojga (a nie za dwoje). Oporządzam się w łazience. Ubieram letnią, zwiewną sukienkę. Maluję rzęsy, układam włosy. Staram się wyglądać atrakcyjnie, żeby czuć się dobrze sama ze sobą.

                              POPOŁUDNIE:

                              Idę na spacer, żeby dotlenić siebie a tym samym swoje maleństwo. Po drodze fotografuję przyrodę. Staram się dużo chodzić, żeby być w dobrej kondycji. Siadam na ławce w pobliskim parku, słucham ulubionej muzyki, dzieląc się nią z moim maleństwem, przykładając słuchawki do brzucha.

                              WIECZÓR:

                              Po obowiązkach domowych i całym dniu wrażeń, pora na spokojny, wyciszający wieczór. Lekka gimnastyka, podstawy jogi dla ciężarnych. Relaksująca kąpiel. Domowa maseczka na twarz (a co, w końcu w ciąży też musimy o siebie dbać), maseczka na włosy i krem przeciw rozstępom w solidnej ilości. Domowe SPA, które poprawi samopoczucie każdej kobiecie.

                              Tak wygląda udany dzień, sprzyjający dobremu samopoczuciu w ciąży

                              2. http://www.mytummy.pl/sukienka-ciazo...-czerwona.html

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Konkurs "Wygraj bon na zakupy w My Tummy!"

                                Pierwszy miesiąc, to jest styczeń
                                Oby maleństwo było zdrowe, nie mam więcej życzeń.
                                Drugi miesiąc, to jest luty
                                Dobra komedia odgoni wszelkie smuty.
                                Trzeci miesiąc, to jest marzec
                                Fryzjer i make-up, nie będę wyglądać jak starzec.
                                Czwarty miesiąc, to jest kwiecień
                                Pogaduchy z przyjaciółką odsuną troski w cień.
                                Piąty miesiąc, to jest maj
                                Gdy masz tylko ochotę, kimaj.
                                Szósty miesiąc, to jest czerwiec
                                Ciążowy ciuszek uszyje mi krawiec.
                                Siódmy miesiąc, to jest lipiec
                                Na zachciankę pyszne ciasto trzeba upiec.
                                Ósmy miesiąc, to jest sierpień
                                Gimnastyka pozbawi kręgosłup cierpień.
                                Dziewiąty miesiąc, to jest wrzesień
                                Dużo spaceruję, bo piękna jest jesień.
                                Październik, listopad, grudzień-mamy cały rok
                                A prawdziwe piękno, to ciążowy urok.

                                http://www.mytummy.pl/top-do-karmienia-fioletowy.html

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X